güzel yılbaşı mesajları
Geçmiş yıllardaki yılbaşı tecrübelerimize dayanarak rahatlıkla söyleyebiliriz ki, Bu sene de Google'da en çok aranan kelime grubu "Yılbaşı Hediyeleri" ve "Güzel yılbaşı mesajları" olacak! Çünkü, tüm özel günlerde olduğu gibi bu yılbaşında da telefonlar ellerimizden hiç düşmeyecek! Kimi insanlar, uzaktaki sevdikleri, aile bireyleri, akrabalar, arkadaş-dost çevresi için güzel kutlama sözleri araştırırken; kimileri ise sevgilisi için romantik yılbaşı kutlama mesajları araştırmakta. Bu konuda biz de elimizi biraz çabuk tutarak, yılbaşına yaklaştığımız şu günlerde sizler için birbirinden güzel, kısa ve etkileyici yılbaşı tebrik mesajları oluşturduk. Yeni yıla girerken, sevdiklerinizin yeni yılını, okuduklarında sevdiklerinizi çok etkileyecek, içtenlikle hazırlanmış bu güzel yılbaşı kutlama sözleriyle kutlayın! Burada yer alan kısa tebrik mesajları ile sevdiklerinizin 2016 yılbaşını, en etkili, en anlamlı ve en güzel kutlama sözleri ile kutlayabileceksiniz. Beğendiğiniz mesajları ister yılbaşı için aldığınız hediye kutusu üzerine hediye notu olarak yazın, isterseniz de cep telefonu mesajı ile sevdiklerinize gönderin. Güzel mesajlardan oluşan bu yazımızı hazırlarken elbette sevgilileri de ihmal etmedik. Sevgililer için de yine birbirinden romantik yılbaşı kutlama mesajları hazırladık.


2016 Yılbaşı Kutlama Mesajları

Konu Çizgisi
2016 yılı sana ve ailene daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla huzur ve mutluluk getirsin. Bu yıl içerisinde güzel günler ve gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!

2015 el veda! 2016’e mutlu bir Merhaba!!! Hoş geldin Yeni Yıl...


2016 yılı öyle güzel bir yıl olsun ki, 2015'te yaşadığımız tüm olumsuzlukları bize unutturabilsin. Tüm hayallerinizin ve beklentilerinizin gerçekleşeceği mutlu bir yıl yaşamanız dileğiyle..


Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin hiç solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve ideallerine kavuşman dileğiyle.. Mutlu ve güzel yıllar!

2016 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

2016 yılında her şeyin gönlünce güzel geçmesini dilerim. Sağlıkla, mutlulukla, başarı dolu ve bol kazançlı yepyeni bir yıl dileklerimle... Neşeli bir yıl geçirmenizi diliyorum.


Nasıl ki gelincikler baharın müjdeleyicileri ise, 2016 yılı da güzelliklerle dolu bir yılın müjdecisi olsun! Mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir yıl geçirmen dileği ile...


Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!


365 günün her biri sana mutluluk ve başarı getirsin. Neşeli ve keyifli bir yıl geçirmeni diliyorum. 

Sevdiklerinle karşıladığın her yeni yıl, tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2016 yılı da sevdiklerinle birlikte mutlu haberler alacağın güzel bir yıl olsun. Nice Yıllara Sevgili Arkadaşım..


Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!


Bol bol harcayın diye, adınıza nakit olarak, mutluluk bankasının sevgi şubesi 2016 nolu hesabına 365 gün sevgi yatırılmıştır. MUTLU YILLAR...


Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerimizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2016 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!


Sevgi bestesinin melodilerini yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin ise hiç bitmeyeceği, mutluluk dolu bir yıl dileğiyle...

Paylaşmak gerçek dostluk, dostluk ise hatırlamaksa eğer hep hep aklımdasın Dostum! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle... Nice MUTLU YILLARA!

2016 yılına gireceğimiz şu günlerde, hayal ettiğiniz tüm güzel şeylerin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

2016 yılına girerken, sevgi, mutluluk ve barış diliyorum. Savaşların, göz yaşların, kavgaların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi mazide kalması umuduyla.. Nice Mutlu Yıllara!

Şeker kadar tatlı, masal gibi etkileyici, kalbin kadar güzel bir yıl diliyorum.. Nice Mutlu Yıllara...

Tüm yaşamın boyunca güzel yıllar, mutlu yarınlar, unutulmayacak dostluklar hep seninle olsun. Nice Mutlu Yıllara!

2016 Yılı Sağlık, başarı ve mutluluk dolu bir yıl olsun..

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle...

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm hayal ettiklerinizin gerçekleşmesini temenni ederim.

Sevgiyi ıskalamamak, gerçek aşkı kaçırmamak ve hiçbir zaman keşke dememek için 2016 yılında hayallerine bir şans ver! MUTLU YILLAR!!

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2016 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler! 

Sevgiliye Yılbaşı Mesajı: Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan şey bugündür. Gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin Aşkım... YENİ YILIN KUTLU OLSUN.

Sevgiliye Yılbaşı Mesajı: Ben senin yüreğine adımı gözlerimle yazdım ve her busede okuyorum bir tanem… Beraber ve el ele nice senelere…

Sevgiliye Yılbaşı Mesajı: Yeni Yıl, Her şeyi Yenilesin! Bir Sen Eskisi Gibi Kal Bir Tanem... Nice mutlu senelere...
Konu Çizgisi
yılbaşı için hediyeler

Yorum Gönder

 
Top