fotoğraf baskılı taraftar kupa bardaklar
Sabah-akşam, kahve ve çayınızı, taraftarı olduğunuz takımın kupa bardaklarından yudumlamaya ne dersiniz? İşte karşınızda size bu zevki doyasıya yaşatacak olan ve herkesin hangi takımı tuttuğunuzu şüpheye yer vermeyecek şekilde net bir şekilde anlayacakları Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş Taraftar Kupa Bardakları. Her biri, kulüplerinin lisanlı ve orijinal ürünleri olan, özel hediye kutusu içerisinde satışa sunulan taraftar kupa bardaklar, kişiye özel olarak hazırlanıyor! Yani üzerine göndereceğiniz fotoğrafın baskısı ve kişisel mesajınıza özel... Üzerine ister kendi fotoğrafınızı, ister sevdiklerinizin fotoğraflarını taşıyabileceğiniz Lisanlı Taraftar Kupa Bardaklar son derece şık, kaliteli ve tuttuğunuz takımın renk ve logosu ile... Özellikle fanatik futbol taraftarı erkeklere hediye olarak ne alabilirim diye düşünüyorsanız, Taraftar Kupaları tam da aradığınız hediye seçeneği. Futbol, çağımızın en fazla sevilen ve izlerken de en çok heyecan duyulan spor dallarından biri. Gerçi bayanların bir bölümü için futbol pek fazla ilgi çekici gelmese de, günümüzde artık kadınlarında stadyumları doldurduğu, hatta kadınlar liginin  olduğu ve TV başında futbol karşılaşmaları izlemekten keyif aldıkları gün gibi bir gerçek! Ama yine de futbol sevdası, taraftarlık duygusu özellikle erkekler arasında hala daha belirgin bir şekilde göze çarpmaktadır. Futbol tartışmaları konusunda zaman zaman kantarın topuzu biracık kaçsa da, ezeli rekabet, ebedi dostluk çerçevesi içerisinde yapılan futbol münakaşaları, tatlı çekişmeler kişiler arası sohbetleri zenginleştiren ve aynı zamanda da hayatı güzelleştiren şeylerden biridir. Birçok kimsenin tuttuğu, gönül verdiği, ilgi duyduğu ya da fanatiklik düzeyinde taraftarı olduğu bir takımı illa ki vardır! Kimimiz Galatasaray'lı, kimimiz Fenerbahçe'li, kimimiz Beşiktaş veya 3 büyüklerin dışında diğer takımlara sempati duyuyoruz. Hal böyle olunca da siz değerli okurlarımıza taraftar hediyelerinden bahsetmemek olmazdı değil mi? İşte biz de bugünkü yazımızda sizlere Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş kulüplerinin lisanlı kupalarından hediye fikirleri vermeye çalışacağız. Taraftar kupaları, doğum günü, yılbaşı, babaya, öğretmene, patrona, arkadaşa hediye olabilecek en güzel armağanlardan biridir. İşte sizin için seçtiğimiz taraftar Kupa Bardaklar.

Fotoğraf Baskılı Taraftar Kupa Bardakları


Lisanslı Kişiye Özel Sihirli Galatasaray Kupa Bardak

Galatasaray Kupa Bardağı
Galatasaray'ı çok seven, dolayısıyla fanatizm düzeyinde kulübüne bağlı olan ve GS'nin hiçbir maçını kaçırmayan sevdiklerinize özel bir hediye mi arıyorsunuz? O halde hediyeniz işte karşınızda duruyor:) Sarı kırmızı renklere gönül veren tüm Galatasaraylı arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz, Sihirli Galatasaray Lisanslı Kupa Bardak işte karşınızda. Göndereceğiniz fotoğrafa özel olarak hazırlanacak bu özel kupa ile sevdiklerinize çok özel bir hediye vermiş olacaksınız! Bir hediye ile çifte bayram işte buna denir. Neden derseniz, hem sevdiğiniz kişiye tuttuğu takımın renklerini taşıyan logo baskılı bir kupa bardak hediye etmiş olacak, hem de O'na bu kupa bardağı fotoğrafına özel bir şekilde vermiş olacaksınız! Sihirli Kupa bardağın ne olduğu konusunda bilgi ister misiniz?  O halde Sihirli kupa bardak hakkında ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Fotoğraf Baskılı Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardağı

Fenerbahçe Taraftar Hediyeleri
Fenerbehçe'ye gönül verenlere güzel bir haberimiz var! Artık Çay ve kahvenizi şimdi Sarı Kanarya kupa bardaklardan içebilecek ve aşığı olduğunuz sarı lacivert renklere daha çok doyacaksınız! Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardağı, diğer kupa bardaklardan ayrıcalıklı kılan en önemli özelliği kişiye özel (Fotoğraf ve mesaj baskılı) ve Sihirli Kupa Bardak olması. Soğuk haldeyken siyah olan ancak içerisine sıcak içecek konulduğunda renk değiştiren Kişiye Özel Fenerbahçe Taraftar Kupası sarı lacivert renklere gönül verenler için özel olarak üretildi... Fenerbahçe'li olmak bir onurdur diyorsanız, Resmi ve Lisanlı Fenerbahçe Kupa Bardak satın alarak, kulübünüze bir nevi destek olmuş olacaksınız! Kaliteli baskısıyla uzun yıllar renginde ve üzerindeki baskı fotoğrafınızda herhangi bir solma veya aşınma yaşamayacağınız bu harika kupa bardak, Fenerbahçeli sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en anlamlı kupa bardak modelidir. Ürün son derece kalite porselen malzemeye sahiptir. Üstelik Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardağı çok acil bir şekilde sevdiklerinize hediye etmek istiyorsanız, bu ürünü satın alacağınız hediye sitesi KAPIDA ÖDEME ve AYNI GÜN KARGO seçeneği ile hizmet veriyor. Fenerbahçe kupa bardağı sipariş verdiğinizde dikkat etmeniz gereken en önemli şey; göndereceğiniz fotoğrafın kaliteli hazırlanabilmesi için fotoğraflarınızın da çok net olmasına dikkat etmelisiniz! Fenerbahçe Logolu, fotoğraf baskılı Sihirli Fenerbahçe Kupa Bardak, erkeğe doğum günü hediyesi olarak Fenerbahçeli arkadaşlarınıza en güzel hediye seçeneklerinden biri. 

Lisanslı Beşiktaş Taraftar Kupa Bardakları

Lisanlı taraftar kupa bardakları
İşte bu kupa bardak da, siyah beyaz renklere aşık olanlara yani Biricik Beşiktaş'a gönül verenlere gelsin! Bundan böyle çay ve kahvenizi büyük bir zevkle siyah-beyaz kupa bardaklardan içebilecek ve gerçek bir Beşiktaş Taraftar olduğunuzu herkese gösterebileceksiniz! Lisanslı Beşiktaş Kupa Bardağı, diğer kupa bardaklardan ayrıcalıklı kılan en önemli özelliği, Sihirli olması ve size özel olarak hazırlanacak olmasıdır. Bu gurur sizin! BJK Kupa Bardaklar, Beşiktaş kulübünün resmi ve lisanlı bir ürünüdür. Kaliteli baskısıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz bu harika kupa bardak, Beşiktaşlı arkadaşlarınıza, patronunuza, babanıza, öğretmeninize, kısacası tüm sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en anlamlı kupa bardak seçeneğidir. Üstelik Lisanslı Beşiktaş Kupa Bardağı KAPIDA ÖDEME ve AYNI GÜN KARGO seçeneği satın alabilirsiniz. Beşiktaş kupa bardağı sipariş vermek istiyorsanız, şuna özellikle dikkat etmelisiniz; göndereceğiniz fotoğrafın kalitesine!

erkeğe doğum günü hediyeleri

Yorum Gönderme

 
Top