doğum günü için balon
Rengarenk veya cıvıl cıvıl görüntülerinden midir yoksa bizleri çocukluğumuza geri götürdüğü için midir bilemiyorum ama, balonlar eğlenceleri renkli kılıyor ve ortama bambaşka bir özel hava katıyor. Salon, ev ve ofis gibi kullanıldıkları tüm mekanları daha süslü ve eğlenceli hale getiren balonlar, bugünkü yazımızda mercek altında. Sizlere, bu makalemizde birbirinden renkli balon modelleri tanıtacağız. Özellikle de balonların en fazla tercih edildiği doğum günü balonlarından bahsedeceğiz. Şayet, sevdiklerinize unutamayacakları mükemmel bir doğum günü partisi hazırlığı içindeyseniz, işte partinizi renklendirecek en güzel doğum günü balonları karşınızda!

Sevgilimiz, eşimiz, arkadaşımız, çocuklarımız, akrabalarımız aile bireyleri veya tüm dostlarımız! İşte bu özel insanların doğdukları günlerin yıl dönümleri (Doğum Günleri) Onlar için olduğu kadar; biz sevenleri için de özel kabul edilen günlerdir. Şayet, değer verdiğimiz bir kişinin doğum günü için, özel bir parti organizasyonu yapacak isek, kutlamanın yapılacağı alanı (Ofis, ev, cafe, salon gibi) süslü görmek isteriz. Çünkü, doğum günü, rutin şekilde ilerleyen hayatın herhangi bir gününden daha farklı ve özel bir gün olmalıdır. Düzenleyeceğimiz güzel bir doğum günü partisi, aslında yaş gününü kutlayan kişiye duyduğumuz sevginin ve saygının  bir göstergesidir. Dolayısıyla sevdiğimiz kişi için yapılacak sürpriz partinin, pastasıyla, doğum günü hediyesi ile, parti malzemeleriyle birlikte A'dan Z'ye tam anlamıyla doğum günü havasına sokulması gerekmektedir. Özellikle kutlamanın yapılacağı yer, başta balonlar olmak üzere "İyi ki doğdun" yazılı pankartlar, üzerinde "Doğum günün kutlu olsun" mesajlı çeşitli süs aksesuarları donatılmaya çalışılır. Diğer parti malzemeleri bir kenara dursun, biz bu makalemizde merceğimizi renkli ve eğlenceli balonlar üzerine çeviriyoruz. İşte sizin için seçtiğimiz; başta doğum günü partilerinizde kullanabileceğiniz ve hatta sevdiklerinize sürprizler yapabileceğiniz en güzel parti balonları!

Doğum Günü İçin En Güzel Parti Balonları

konu çizgisi
mesajlı doğum günü balonu

Doğum Gününe Özel Mesajlı Balonlar


Bir doğum günü partisi en iyi balonlarla süslenir! Hem rengarenk, hem de doğum gününe özel mesajlı balonlarla! "İyi ki doğdun", "Doğum Günün Kutlu Olsun" yazılı rengarenk balonlarla muhteşem bir doğum günü partisi hazırlayabilirsiniz. Çocuğunuzun doğum gününde ev süslemesi için, mesai arkadaşınızın yaş gününde ofis süsü için bu balonlar çok işinize yarayacak! Paketi içinde 10 adet kırmızı, mor, sarı, yeşil, mavi, lacivert, mor, turuncu renklerde balonlar bulunan doğum günü parti balonları, aynı gün kargo ve kapıda ödeme imkanıyla adresinize geliyor. 
konu çizgisi

Seni Seviyorum Yazılı Kalp Balonlar


Sevgilinizin doğum günü partisi için özel bir balon modeli arıyorsanız, şişirildiğinde KALP şeklini alan ve üzerinde "Seni Seviyorum" yazılı kırmızı balonlara ne dersiniz? Kız/erkek arkadaşınıza hem doğum günü sürprizlerinizde, hem yıl dönümü, sevgililer günü veya romantik bir akşam yemeği sürprizinde Seni Seviyorum Balonu tam da aradığınız şey! 10'lı olarak satışa sunulan bu balonlardan kapıda ödeme ile sipariş verebilirsiniz. Üstelik aynı gün kargoya teslim!  
konu çizgisi
lisanslı fenerbahçe balonları

Lisanslı Fenerbahçe Balonu 10'lu


Bazıları da doğum gününde Fenerbahçe'sini görmek ister. Gerçek taraftarlık da bu olsa gerek:) Fenerbahçe Taraftarı eşinize, çocuklarınıza sürpriz bir doğum günü partisi hazırlamak istiyorsanız, evinizi Lisanslı Fenerbahçe Balonları ile süsleyebilirsiniz. Fenerbahçe aşığı tüm sevdiklerinizin doğum günleri için sarı lacivert renklerde ve Fenerbahçe Logolu bu balonlar tam size göre. 
konu çizgisi
lisanslı galatasaray balonu

Lisanslı Galatasaray Balonları


Sürpriz bir parti için her şey en ince ayrıntısına kadar planlanmalı ve gizlilik içerisinde yürütülmeli! Dolayısıyla siz de hummalı bir şekilde sürpriz doğum günü hazırlıklarına şimdiden başladınız! En başta O'na yapacağınız harika sürpriz için etraflıca düşünüp, iyice kurgulayıp ne yapacağınıza karar veriyorsunuz! Sonra partiye davet edeceğiniz kişilerin listesi ve doğum günü pasta siparişi de tamam! Ardından partide için giyeceğiniz kıyafetiniz ve hediyenizi de OK! Şimdi ise sıra parti süslerinde! Şayet Bey Efendi Cimbom taraftarı ise Sarı Kırmızı renklerde ve Galasaray Logolu lisanslı balonlar Onu en fazla mutlu edecek süslerden biri olacaktır.
konu çizgisi

Lisanslı Beşiktaş Balonları


Taraftar balonları, özellikle erkekler için yapılacak doğum günü partileri için tercih edilebilecek türden. Bu seferki balon modelimiz ise Beşiktaş Kulübünün Lisanslı ürünü! İçerisinde 10 adet kara kartal logolu balon bulunan, taraftar sloganları ile süslenmiş fanatik balonlarla Beşiktaş Taraftarı tüm sevdiklerinize en untulmayacak doğum günü partilerinden birini hazırlayabilirsiniz. 
konu çizgisi
kişiye özel vosvos

Yorum Gönderme

 
Top