z El Yapımı Babalar Günü Hediyeleri | En iyi Hediye Fikirleri

EN Yaratıcı Babalar Günü Hediyesi
Ev yapımı hediyelerin kendi içinde özel bir büyüsü; farklı bir iksiri vardır. Çünkü içinde çok iyi tanıdığınız ve bildiğiniz kişilerin sevgisi, çabası, emeği vardır. Bu kişiler, sevgilimiz, arkadaşımız, eşimiz, kardeşimiz kısacası yaşamımızda özel bir yeri olan kişilerdir. Dolayısıyla Onu çok iyi tanıdığımız için, ellerinden hediye olarak çıkacak her şey, gözümüzde ve kalbimizde son derece değerli olacaktır. Ev yapımı hediyeleri ben açıkçası annelerimizin sıcak yuvamızda hazırladığı ev yemeklerine benzetirim. Hani evden uzun bir süre ayrı kaldığımızda yana yakıla annemizin yemeklerini özleriz ya? Ev yapımı hediyelerin de böyle özel bir lezzeti ve bambaşka bir önemi vardır! El yapımı hediyeler daha samimi ve sevgi doludur. Yaklaşan babalar günü için sevgili babanıza güzel bir hediyeyi kendi ellerinizle yapmak istiyorsanız şimdi sıkı durun! Çünkü bu yazımızda yabancı sitelerden derleyerek hazırladığımız ve babanızı son derece mutlu kılacak şahane el yapımı babalar günü hediyeleri bulabileceksiniz! Babama hediyem özel olsun diyenler; hazır halde satılan hiçbir hediyeyi babasına layık görmeyenler veya babasına en güzel hediyenin el yapımı hediyeler olduğuna inananlar buraya! Bu yazımızda evde kendi başınıza kolay şekilde hazırlayabileceğiniz birbirinden güzel ve anlamlı babalar günü için 32 farklı el yapımı hediye önerisi yer alıyor. Eğer siz de babalar günü için olabilecek en güzel hediyenin, el yapımı hediyeler olduğunu düşünüyorsanız, bu yazımızdan ziyadesiyle istifade edebileceğinizi düşünüyoruz. Hediye fikirleri vermek bizden, hazırlaması sizden! Babalar Günü için evde özel bir hediye yapmaya karar verdiyseniz ancak nasıl bir şey yapabileceğinizi düşünüyorsanız, işte sizin için seçtiğimiz ev yapımı babalar günü hediye fikirleri karşınızda.

Babalar Günü İçin El Yapımı Hediyeler


El Yapımı babalar günü hediyesi
EL Yapımı Babalar Günü Hediyesi Öneri 1: Kağıtlardan el şekli vererek hazırlayabileceğiniz ve akordiyon şeklinde açılan ellerle sevgili babanızın babalar gününü kutlayabilirsiniz. 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Ev Yapımı babalar Günü Hediyesi Seçenek 2: Soy ağacı şeklinde hazırlayabileceğiniz ve üzerinde annenizin, kardeşlerinizin guaj boya ile el izlerini taşıyan bu şahane tablo ile babanıza en anlamlı babalar günü hediyelerinden birini verebilirsiniz. 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Babaya Özel EL Yapımı Hediyeler 3. Öneri: Parmak ve el izleri ile hazırlanan hediyeler, bu yılın galiba en moda el yapımı hediyelerinden biri. Ahşap bardak altlıkları üzerine desenli kağıtlar yapıştırın ve üzerine de el izinizi basarak şahane bir tablo hazırlayın! Hem dekoratif hem de anlam itibariyle son derece güzel bir babalar günü hediyesi olacağı kesin!

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Kolay Yapılan Babalar Günü Hediyeleri: Bazı babalar evde hiç boş durmazlar! İş olmasa bile bu karakterdeki babalar kendilerine mutlaka bir iş çıkartmayı başarırlar. Becerikli babanıza evde tamirat işleri yaparken kullanabileceği ve üzerinde de sevgi dolu mesajınızın yer alacağı çekiç hediye edebilirsiniz:) 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Porselen Kalemi İle Boyanan Babaya Özel Kahve Kupası: Rengarenk seramik kalemleri ile babanıza muhteşem bir kupa bardak hediyesi hazırlayabilirsiniz. Sharpie kalemleri tavsiye ederim. Boyama işlemi bittikten sonra 200 derecelik fırında 10-15 dakika kadar kurumaya bırakın! Bu arada elinizi de yakmamaya dikkat edin!
babaya hediye
Baba, figürü hayatımızdaki en özel ve değerli figürlerdendir. Bizlere emeği olan, her türlü fedakarlıkları gözünü kırpmadan yapan babalarımızın hakkını ödeyemeyiz elbette. Yukarıda yer alan ürün görseline tıkladığınızda biricik babanıza alabileceğiniz uygun fiyatlı ve neredeyse %100'e yakını kişiye özel ürünlerden oluşan hediyeler alabilirsiniz.

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Babanıza Abur Cubur Kavanozu Yapın: İçerisinde abur cubur atıştırmalıkların olduğu lezzetli bir kavanozla babanızın babalar gününü kutlayabilirsiniz. Babanızın en sevdiği çikolatalardan ve şekerlemelerden hazırlayabileceğiniz el yapımı lezzet kavanozu, hem kolay, hem de son derece sevimli,. Kavanozun dış çevresine ise etiket hazırlayıp, babanıza özel sözlerinizi yazıcınızdan çıktı alarak yapıştırabilirsiniz. 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Babanıza Sosyal Medya Sürprizi: Malum yaşadığımız çağ, sosyal medya çağı! Bu nedenle de bazı el yapımı hediyeler pekaala dijital birşeyler olabilir. Şimdiki el yapımı hediye önerimiz, fotoğraflarla hazırlayacağınız ve Facebook, Instagram gibi sosyal medya platformlarında paylaşabileceğiniz türden. Bu babalar gününde biricik eşinize çocuğunuzla birlikte harikulade bir sürpriz hediye hazırlayabilirsiniz. Şöyle ki 4-5 tane fotoğraf ve içerisinde de çocuğunuzun elinde kutlama mesajı bulunan kartlarla bu sürprizi hazırlayabilirsiniz. Güzel oğluşunuzun elinde kutlama kartları ve tüm bu fotoğrafları bir araya getirerek eşinizi dünyanın en mutlu babası yapabilirsiniz:) 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
El Yapımı Oynayan Kuklalar Hediyesi: Anne, baba ve çocuktan oluşan dans eden kuklalar inanılmaz derecede sevimli ve neşeli bir babalar günü hediyesi! İşte bu projeyi eminim ki siz de çok eğlenerek yapacaksınız! Yapımı son derece kolay. Maket bıçağı, raptiye, yapıştırıcı ve iplik ihtiyacınız olacak şeyler. Bu sevimli projeyi gerçekleştirmek için aile bireylerinin tam boy fotoğrafları gerekiyor. Kafalar, gövde, kol ve bacak eklem yerlerinden keserek sert bir karton üzerine yapıştırın! Daha sonra fotoğrafları reaptiye ile bir tablo üzerine sabitleyin! Eşinizin yüzünde mutlu bir tebessüm oluşturacak bu projeyi mutlaka yapmanızı tavsiye ediyorum. 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
EL Yapımı Babalar Günü Hediye Fikirleri: Sharpiee kalemle kolaylıkla boyayabileceğiniz bıyıklı porselen kupa bardakla babanıza sürekli şekilde kullanacağı keyifli bir babalar günü hediyesi verebilirsiniz. Burada önerdiğimiz el yapımı projeler aynı zamanda babanıza doğum günü hediyesi olarak da verebileceğiniz fikirler.

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Babanıza Özel Lezzetli Kurabiyeler: Lezzetli şeylerle babanızın babalar gününü kutlamayı düşünüyorsanız Donut yamak harika bir fikir olacaktır. Donut yapımı ile ilgili detaylı bilgiye BU YAZIMIZDAN ulaşabilirsiniz. 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Kolay Yapılabilen Babalar Günü Hediyeleri: Her iki tarafından vida ile tutturarak hazırlayabileceğiniz el yapımı ahşap anahtarlık, hem doğal görünümlü hem de son derece kullanışlı bir hediye seçeneği. 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Dekoratif ve Göz Kamaştırıcı EL Yapımı Tablo: Ahşap bir çerçevenin içerisine desenli bir zemin yaparak (Bana göre deri en ideal olanı) Üzerini metal paralar, kol düğmeleri ve klasik bir saatle konbin ederek, babanıza olağanüstü güzellikte dekoratif bir babalar günü hediyesi verebilirsiniz. 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Minik ağaç dalları ile Rustik Fotoğraf çerçevesi.  Bunun için sıcak tutkal tabancası ve belli ölçülerde kesilmiş bol sayıda ağaç dallarına ihtiyacınız olacak. Biraz el becerisi ve birazcık zahmetli olan bu çalışmanın neticesi ise kocaman bir mutluluk! 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Sevimli EL Yapımı Kupa Bardak: Kupa bardaklar, tüm özel g ünler için en kullanışlı hediyelerden biri. Seramik - Porselen kalemleri ile sevgili babanıza iş yerinde keyifle kullanabileceği şirin kupalar tasarlayabilirsiniz. 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Şekerlemelerden Hazırlanan El Yapımı Tatlı Kovalar: Minik plastik kovaların içerisini şekerlerle doldurarak ve üzerini renkli kağıt kravat süslerle süsleyerek babanıza hem şirin, hem de eğlenceli bir babalar günü hediyesi verebilirsiniz.

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Babalara Özel El Yapımı Hediye Seçenekleri & Işıklı Şişeler: Sicim, hasar sepet ve cam kavanozlarla muhteşem tasarımlar yapılabiliyor. İşte yukarıdaki resim bunun en somut kanıtı. Renkli şişelerin üzerini dekoratif deniz süsleri ile süsleyip, içerisine mum veya LED ışığı koyarak harika el yapımı tasarımlar yapabilirsiniz. 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Çalışan Babalara EL Yapımı Bilgisayar Kılıfı: İşte bu el yapımı proje ise, bilgisayar kullanan babalar özel. Sevgili babanıza deriden Tablet Bilgisayar kılıfı yapabilirsiniz. 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Şampiyon Babanızı Ödüllendirin & El Yapımı Karton Kupa: Kalbinizin şampiyonu sevgili babanıza gururunu okşayacak ve kesinlikle sizinle gurur duymasını sağlayacak ödül vermeye ne dersiniz? Şampiyon babanıza kartonlardan kupa verebilirsiniz. Üzerini yıldızlar ve  dilediğiniz sevgi mesajlarıyla süsleyebileceğiniz el yapımı kupa, hem kolay şekilde yapabileceğiniz; hem de babanızı çok mutlu edecek babalar günü hediyelerinden biri. 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
El Yapımı Ahşap Bardak Altlıkları: Üzerini boyayarak hazırlayabileceğiniz ahşap bardak altlıkları, sevgili babanıza evde veya iş yerinde keyifle kullanabileceği bir armağan! 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Babalar Gününde El Yapımı Sürpriz Karşılama Süsleri: Pazar günü kutlanacak olan babalar gününde babanıza evde şık bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Farklı desenlerde kravet şekli vererek keseceğiniz kartonlarla evde güzel bir karşılama organizasyonu yapabilirsiniz. Hadi bakalım maharetli eller iş başına:)
Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Anlamlı El Yapımı Babalar Günü Tablosu: İçerisinde çocuğunuzun el ve ayak izlerini taşıyacak olan, üzerine ise artık yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü kullanarak yapacağınız özel dizayn bir tabloyla sevgili eşinize harika bir babalar günü hediyesi yapabilirsiniz. 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
El ve Ayak İzlerinden Oluşan Fotoğraflı Tablo: Bebeğinizden babasına ilk babalar günü hediyesi özel olsun! İşte size sevgili eşinizi yine çok mutlu edecek, el ve ayak izleri ile hazırlanmış güzel bir tablo modeli daha! 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Babaya Özel El Yapımı Hediyeler & Annem ve Ben Tablosu: El işi kağıtlarıyla hazırlayabileceğiniz, yapımı son derece basit olan bu güzel çalışmayla da sevgili babanıza harika bir el yapımı hediye hazırlayabilirsiniz. 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
El Yapımı Süper Baba Kutlama Kartı: Her baba çocuklarının gözünde bir süper kahramandır. İşte bu el yapımı hediye de süper babalar için. Süpermen'in imdat çağrısına giderken gömlekli kravatlı gazeteci kimliğinden bir anda sıyrılıp Süpermen'e dönüştüğü sahneleri hepimiz iyi biliyoruz. İşte bu el yapımı babalar günü tebrik kartı da, üzerinde gömlek figürü bulunan içinde ise Süpermen'in kostüm tasarımının yer aldığı harikulade bir armağan! İçerisine dilediğiniz mesajınızı yazabileceğiniz El Yapımı Süper Baba Tebrik Kartı ile sevgili babanıza en güzel hediyelerden birini hazırlayabilirsiniz. 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Kalbimizdesin Baba Duvar Tablosu: Ayak izlerinin kalp şeklinde olduğu ve içerisinin düğmelerle süslenerek hazırlanan bu özel tabloyla, sevgili babanıza duygu yüklü bir babalar günü hediyesi verebilirsiniz. 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
El Yapımı Babama Sevgi Kavanozum: Normalde piyasada Babama Sevgi Kavanozu diye satılan oldukça anlamlı bir hediyeyi evde kendi başınıza kolayca hazırlayabilirsiniz. 50 veya 100 adet renkli kağıtlar üzerine babanızla ilgili en güzel mesajlarınızı not kağıtlarına yazın ve katlayarak kavanoz içerisine yerleştirin! İçerisine çikolata veya kurabiye tarzı lezzetli şeyler de koyabilirsiniz. Babama Sevgi Kavanozu hem anlamlı, hem de en güzel el yapımı hediyelerden biri olacaktır. 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
Fotoğraflı Ahşap Bloklar: Ahşap bloklar üzerine fotoğraf uygulaması yaparak dekoratif ve nostaljik bir babalar günü hediyesi yapabilirsiniz

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
El Yapımı Kravat Anahtarlıklar: Eskimiş kot kumaşların içerisine mukavva yerleştirin ve onları kravat şeklinde tasarlayarak üzerini boyayın! Ucuna da anahtarlık halkaları ekleyerek, babanıza hem orijinal, hem de son derece şık bu hediyeyi verin! 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
El Yapımı Çikolata Kavanozu: İçerisini çikolatalarla doldurabileceğiniz bu el yapımı kavanoz da, yine yapımı ve hazırlanması son derece kolay babalar günü hediyelerinden biri. 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
El Yapımı Babalar Günü Dekoratif Kravatlı Tablo: Duvarlarınızı süsleyecek ve aynı zamanda sevgili babanız için en güzel sürprizlerden biri olacak Kravat desenli bu tabloya ne dersiniz? Üzerine dilediğiniz mesajınızı yazarak babanıza kendisini çok özel hissettirebilirsiniz. 

Kolay Ev Yapımı Babalar Günü Hediyesi
El Yapımı Papyonlu Tablo: Kravatlı tablodan sonra bu da papyonlu tablo modeli. Yine mesajınıza özel olarak hazırlayabileceğiniz etkileyici babalar günü hediyelerinden biri. 

babalar günü hediyeleri
Babalar gününe özel olarak hazırladığımız birbirinden etkileyici hediye fikirlerimize de göz atmak ister misiniz? 

Yorum Gönder

 
Top