Sevgiliye İyi geceler mesajları
Sevgiliye gönderilebilecek en romantik, en ilgi çekici, en güzel ve en unutulmaz iyi geceler mesajları için bizim tavsiyelerimizi uygulayabilirsiniz. Sevgililiğin en güzel ve en heyecanlı dönemleri, yaşların daha genç olduğu zamanlardır. Gençler arasında yaşanan aşklar, sevgililik süreçleri, yetişkinlere göre daha masum, mantık çıkarları olmadan, tamamen gönülden geldiği gibi yaşanan güzel anılardır. Gençler arasında yaşanan sevgililik dönemlerinde, aşkı hissettirmek çok daha önemli olmaktadır. Karşı tarafa ona olan aşkınızı hissettirmek kadar güzel bir şey yoktur. Yetişkinlerde bu durum biraz farklı olur. Yetişkinler, her zaman mantık çerçevesinde düşünmeye çalışır, bu durum da aşkın öldürülmesine neden olur. Eğer siz de gençseniz ya da ruhunuz gençse, aşkı öldürmeden de sevgililiğinizi doyasıya yaşayabilirsiniz.


Sevgiliye Atılacak İyi Geceler Mesajları

sevgiliye iyi geceler sözleri
Sevgiliye atılacak en güzel mesaj; kalbinizden geçen sözler olmaktadır. Bu yüzden, hazır kalıp mesajlar yerine kalbinizden, aklınızdan ve içinizden gelen cümleleri mesaja dökebilirsiniz. Bu şekilde daha samimi ve gerçekçi olursunuz. En güzel iyi geceler mesajları önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

 • Sevgilinizle gün boyunca ettiğiniz sohbetlerin bir özeti olarak onunla ilgili düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 
 • Onun sizin hayatınızda ne kadar büyük bir yeri olduğunu hissettiren cümleler yazabilirsiniz.
 • Sizin sevgiliniz olduğu için ne kadar huzur ve mutluluk dolu bir şekilde başınızı yastığa koyduğunuzu yazabilirsiniz.
 • Onunla ilgili gelecek planlarınızdan birkaç cümle yazabilirsiniz. 
 • Onsuzken hayatınızın ne kadar anlamsız ve sıkıcı olduğundan söz edebilirsiniz.
 • Onun sesini duyduğunuzda ne kadar büyük bir mutlulukla dolduğunuzu yazabilirsiniz.
 • Onunla görüşüp, elini tutuğunuzda, sarıldığınızda hayatınızın hiç olmadığı kadar heyecan ve huzurla dolu olduğunu belirtebilirsiniz.
 • Ailenizin, sevgilinizle ilgili düşüncelerinden birkaç cümle yazabilirsiniz. Bu düşünceleri görünce, sevgilinizde geceyi büyük bir heyecanla geçirecektir.
 • Eğer ertesi gün görüşecekseniz; ne kadar sabırsızlandığınızı, kendinizi çok heyecanlı hissettiğinizi belirten cümleler yazabilirsiniz.
 • Uzun zamandır görüşemiyorsanız; onu ne kadar çok özlediğinizi ve her an aklında olduğunuzu belirtebilirsiniz.

Yukarıda yer verdiğimiz tavsiyelerin her biri sizin duygularına bağlı olarak şekillendirilebilmektedir. Ancak, şöyle bir tavsiye daha vermek istiyoruz. Bu tür mesajları çok sık göndermeyin. Özellikle de, erkeklerin daha nadir bir şekilde göndermesini tavsiye ediyoruz. Kadınlar her zaman ilgi görmeyi sever ancak, bu durumdan da çok kolay sıkılabilirler. Kadınlar için sevgililik süreci, aynı zamanda bir zafer kazanma duygusu barındırmaktadır. Kadınların her biri, aşık olduğu erkeği kendilerine de aşık etmeye çalışmaktadır. Bunun mücadelesini verirken, çok kısa sürede aşık etmeyi başarır ve sevgililikteki aşk böceği dönemi uzun sürerse, bundan çabuk sıkılırlar. Başlarda çok aşık olsalar bile, erkeğin aşırı aşık ve çocuksu davranışları karşısında çok kolay soğuyup, uzaklaşırlar. Bu yüzden de, erkeklere vereceğimiz en büyük tavsiye; aşık olsanız bile bunu sürekli belli etmeyin. Arada sırada, güzel mesajlar, cümleler kurabilirsiniz ama bunu günün 24 saati yaparsanız, kız arkadaşınız için sıradan bir duruma dönüşür ve hiçbir heyecan hissetmez. Aynı durum bayanlardan gelecek ilgili davranışları da kapsamaktadır ancak, erkekler bayanlara göre daha çok sevilmeyi ve ilgi görmeyi isterler. Bayanlar bu durumdan çok kolay sıkılsa da, erkekler bu kadar kısa sürede sıkılmazlar.

Sevgiliye İyi Geceler Sözleri

 • Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, Denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler Herşeyim.. 
 • Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular. yarın sabah uyandığında gönlünüzden geçen her güzel şeyin, hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle hayırlı ve mutlu geceler.. 
 • Dualardasın, rüyalardasın, hayallerdesin, özlemlerdesin, kısaca bende olan her şeydesin. İyi Geceler Aşkım..
 • Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!
 • En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular.
 • Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım…
 • Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Nolursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye ragmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım...
 • Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü Ona iyi bak.
 • Ve bazen unutmak için uyumak gerek, rüyaları hesaba katmadan, iyi geceler.
 • Bir geceyi değil, bütün geceleri sana armağan ediyorum. İyi Geceler Aşkım..
 • Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler. 
 • Gece sana sarılıp yatmadan, sabahı senle uyanmadan, nasıl uyuyabilirim? İyi geceler birtanem… 
 • İyi geceler birtanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun. Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler bebeğim.. 
 • Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyiki varsın. Seni seviyorum, İyi Geceler her şeyim. 
 • Herşey senin için dualarım, özlemlerim sırf seni düşünen tek biri var oda benim bunu unutma iyi geceler mesajı atmayı da unutma..

En Romantik İyi Geceler Mesajları

En Romantik İyi Geceler Mesajları
Sevgiliniz için, farklı ve romantik iyi geceler mesajı önerileri arıyorsanız, sizlere sunduğumuz önerileri göz önünde bulundurabilirsiniz. Sevgiliniz için romantik mesaj göndermeyi planlıyorsanız, öncelikle farklı ve özel olmasına dikkat etmelisiniz. Herkesin gönderdiği, klişe mesajları tercih etmemelisiniz. Romantik iyi geceler mesajları olarak internet sitelerinde bir çok hazır taslaklar mevcut. Bu hazır taslaklardan da tercih edebilirsiniz ancak, bunlar herkes tarafından bilindiği için ayrı bir anlam ve özelliğe sahip olmayacaktır. Sevgilinize göndereceğiniz iyi geceler mesajının özel olması için; hazır kalıp üzerinde bir takım değişiklikler yapabilirsiniz. Hazır mesajın cümlelerini kendinize uygun bir şekilde değiştirebilirsiniz. Böylece, klişe olan mesajı özgünleştirmiş olacaksınız. 

Ünlü Şair ve Yazarlardan Mesajlar

sevgiliye iyi geceler mesajları
Romantik iyi geceler mesajları için, tarih boyunca büyük ilgi görmüş ünlü şair ve yazarların sözlerinden esinlenebilirsiniz. Oğuz Atay, Cemal Süreyya, Ümit Yaşar, Necip Fazıl Kısakürek, Nazım Hikmet, Cahit Sıtkı Tarancı gibi Türk Edebiyatı’nın ünlü isimlerinin sözlerini cümlelerinize katabilirsiniz. Böylesine duygu yüklü cümleler ile göndereceğiniz iyi geceler mesajı, unutulmaz bir duygunun beslenmesini sağlayacaktır. Sevgilinizi şaşırtmak, mutlu etmek ve heyecanlandırmak istiyorsanız, bu tür mesajlara öncelik tanımalısınız. 
sevgiliye aşk sözleri
Kadınlar, şiir okuyan, kitap okuyan erkeklere her zaman ilgi duymaktadır. Bu durumu da, sırf kızın ilgisini çekmek için yapmayın. Gerçekten kendinizi hazırlayarak edebiyata ilgi duymaya başlayabilirsiniz. Edebiyat kitaplarından okuduğunu anlamak için kendinizi odaklarsanız, bir süre sonra siz de kitapları ve şiirleri sevmeye başlayabilirsiniz. Okumaktan keyif aldığınız kitapların içindeki sözcükleri, cümleleri ve satırları, sevgilinize mesaj olarak iletmek, oldukça romantik bir anı yaşamanızı sağlayacaktır. 

Bir Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları

Bir Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları
Erkekleri aşık etmek, bayanları aşık etmekten çok daha zordur. Erkeği aşık etmek zordur ama, erkek aşık olduğunda bayan gibi kolay kolay soğumaz ve ebediyen aşık olarak devam eder. Erkeği kendine aşık etmek için onun ruhuna dokunmak gerekiyor. Erkekler, çok fazla kendilerini açığa çıkarmazlar. Her erkeğin, görünen ve görünmeyen iki farklı karakteri vardır. Erkeği kendinize aşık etmek için, görünmeyen karakterini açığa çıkarmaya çalışmalısınız. Kimseden duymadığı cümleleri, kimseden görmediği davranışları, düşünceleri ve tüm ayrıntıları sizde görebilirse, emin olun ki size gerçekten aşık olacaktır. Erkeği aşık etmek için diğerlerin farklı olmaya çalışın. Erkeğin gizli kalmış duygularını açığa çıkarmak için kendinizi odaklayın. Eğer, herkesten gizlediği duygularını, düşüncelerini, karakterini sizin yanınızda açmasını sağlarsanız, aşık etmeyi başarmışsınız demektir. Erkeği kendinize aşık ettikten sonra, kesinlikle değişmemeye çalışmalısınız. Erkeği en çok yaralayan durum budur. Kadınların büyük bir bölümü, aşık edene kadar farklı davranır, aşık ettikten sonra (tabir-i caizse elde ettikten sonra) tamamen değişik bir karaktere bürünürler. Bu durum da, erkeklerin kadınlara olan güvenini ve inancını yok etmektedir. 


Kızları Kendine Aşık Etmenin Yolları

Bayanları aşık etmek çok daha kolaydır ancak, bunun uzun süre devam ettirilmesini sağlamak ise çok zordur. Bayanlar, çok kolay aşık olabilir ama çok kolay da soğuyup, sıkılabilirler. Bayanların sıkılmaması için her davranışınızı dozunda gerçekleştirmelisiniz. Bir bayanı kendinize aşık etmek için sürekli şekilde ona hediye göndermek veya güzel sözler, aşırı ilgi vs. göstermek gerekmez. Yerine göre ve nadir ama şaşırtıcı biçimde bu davranışları yaparsanız, yaşı ne olursa olsun size ölesiye aşık olabilir. Kadınlar her yaşta ilgi istediklerini dile getirirler ancak, fazla ilgi gösterildiğinde de jet hızıyla soğuyup uzaklaşırlar. Gösterilen her ilginin, alınan her hediyenin, çiçeğin vs. bir anlamı olmalıdır. Her gün, her gün bu tür hediyelere ve ilgilere boğarsanız, en anlamlı günde bile hiçbir şey hissetmemesine, heyecanlanmamasına neden olursunuz. Nadir ve anlamlı zamanlarda alınan hediyeler, gösterilen ilgiler her zaman büyük heyecanlar uyandırmaktadır. Abartmadan, az ve öz ilgi göstermelisiniz, az ve öz hediyeler almalısınız. Standarda bağlanan her şey bir süre sonra sıkıcı hale gelmektedir.
sevgiliye ne hediye alınabilir

Yorum Gönder

 
Top