taraftara özel ürünler
Taraftar hediyeleri, tuttuğu takıma aşık olan kişiler için paha biçilmez bir anlam taşır. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş, üç büyük takım olarak binlerce hatta milyona varan taraftarı ile büyümüştür. Siz ve çevrenizdeki sevdikleriniz de bu birbirinden başarılı takımlardan birine hayran olabilirsiniz. Takımızın hayranıysanız ve size gelen taraftar hediyesinizden mutlu oluyorsanız, sevdiklerinize aynı jesti yapabilirsiniz. Taraftarlara özel hazırlanan birbirinden kullanışlı ve anlamlı hediyeler, maç sonrasında, doğum günlerinde veya sevgililer günü gibi özel günlerde verilmek için harika bir seçimdir. Herkesin takımına gönülden bağlı olan bir sevdiği mutlaka vardır. Bu kişi sevgili, baba, abi, kız kardeş veya çocukluk arkadaşı olabilir. Siz de taraftar bir sevgiliye veya arkadaşa sahipseniz, kişiye özel taraftar hediyelerden birini seçebilirsiniz. Kişinin ismine özel tasarımlar, taraftar hediyeleri için bir ayrıcalıktır.

Taraftar Erkeğe Hediye Seçimi

taraftar ürünleri beşiktaş forması
fiyat
Erkeklerin en sevdiği şeylerden biri şüphesiz ki futbol takımları ve futbol maçlarıdır. Hayranlıkla ve büyük bir heyecan ile takip edilen takımın taraftarı olan bir erkeğe alınabilecek hediyeler bulunuyor. Bu hediyeler, taraftarlara özel olarak hazırlanıyor. Takımın renkleri, amblemi, numara ve kişinin ismi bulunan taraftar hediyeleri, kusursuz tasarımları ile çok beğeniliyor. 
gs ürünleri
fiyat
Sizin, erkek arkadaşınız, babanız, dostunuz veya kardeşiniz de mutlaka güçlü bir taraftardır. Çok sevdiğiniz özel taraftar için ona layık kusursuz bir hediye seçebilirsiniz. 
taraftar hediyeleri
fiyat
Bu hediyeyi seçmek sizin için oldukça kolay olacaktır. Kupa bardak, yastık, termos, kalemlik, biblo ve atkı gibi geniş hediye yelpazesi içerisinden sevdiğinize en uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. 

Taraftar Kızlara Özel Hediyeler

taraftar hediyeleri
fiyat
Taraftar denilince herkesin aklına erkekler gelir. Bu durum erkeklerin takımlar ve futbol ile daha yakından ilgilenmesinden kaynaklanır. Ancak kadınlar da futbol ve diğer spor dallarına ilgili olabilirler. Erkekler kadar kadınlar da taraftarı oldukları takıma büyük bir merak ve ilgi duyarlar. Kız arkadaşınız, kız kardeşiniz veya yakın dostunuz, güçlü bir taraftar ise ona özel bir ürün armağan edebilirsiniz. Eşsiz bir hediye için takımın ruhunu yansıtan ürünleri tercih ederek, sevdiğinizi büyük bir sevince boğabilirsiniz. Taraftarlara özel termos bardak, taraftar renkli butik kurabiyeler, takım ruhlu kalemlik ve taraftar çikolatası gibi ürünler, taraftar kızlara alınabilecek hediyelerdir.

Kişiye Özel Sarı Lacivert Taraftar Atkısı

fb taraftar ürünleri
fiyat
Fenerbahçe tutkunu bir erkek için maç günlerinde veya soğuk havalarda kullanabileceği harika bir hediye fikri bulunuyor. Sarı lacivert taraftar atkısı, kişiye özel tasarımı ve eşsiz kalitesi ile büyük bir beğeni alıyor. Fenerbahçe taraftarı bir erkek için bu özel atkıyı tercih edebilirsiniz. Erkek arkadaşınız, babanız, eşiniz, abiniz veya çok sevdiğiniz dostunuz, taraftar atkısı ile çok mutlu olabilir. Doğum günlerinde veya önemli bir maç öncesinde bu hediyeyi alarak sevdiğinize verebilirsiniz. Uzakta olan sevdiğinizi de sürpriz bir kargo ile şaşırtabilirsiniz.


Sarı Kırmızı Yılın En İyi Taraftarı Plaketi

galatasaray taraftar ürünleri
fiyat
Her taraftar, büyük bir aşk ile tuttuğu takıma bağlıdır. Galatasaray aşığı olan bir taraftar için onu mutluluğa boğan bir hediye seçimi yapabilirsiniz. Yılın en iyi taraftarı plaketi, anlamlı ve özel bir hediyedir. Üzerinde sizin cümlelerinize yer verilen plaket, taraftarın ismini taşıması ile çok daha özelleşiyor. Son olarak bu kusursuz hediyenin üzerinde taraftarının fotoğrafı yer alıyor. Her detay, ürünü özel kılarken büyük bir anlam ifade ediyor. Galatasaray tutukunu arkadaşınız için plakete yazılacak mesajı, plaket başlığını ve fotoğrafını seçmek size kalıyor.

İsme Özel Siyah Beyaz Taraftar Kurabiyesi

İsme Özel Siyah Beyaz Taraftar Kurabiyesi
fiyat
Her hediyenin kendine özel bir özelliği ve ayrıcalığı vardır. Ancak taraftar hediyeleri, diğer hediyelerden çok daha fazla anlamlıdır. Çünkü, takımlar birbirinden farklıdır ve kendine özgüdür. Beşiktaş taraftarları, çarşı ruhları ile büyük bir hayranlık uyandırır. Sizin de beşiktaş tutkunu bir arkadaşınız, babanız, eşiniz veya kardeşiniz varsa ona özel tasarlanan hediye alabilirsiniz. Siyah beyaz taraftar kurabiyesi, izme özel tasarımı ile dikkat çekiyor. Her kurabiyenin üzerinde farklı bir harf ve figür bulunan kurabiye kutusu, hem çok tatlı hem de çok anlamlı bir hediye oluyor.

Sarı Lacivert Taraftara Özel Termos Bardak

erkek fenerbahçe taraftarına hediye
fiyat
Taraftarlara alınabilecek en güzel hediyeleri sizin için sıralıyoruz! Sarı lacivert taraftara özel olarak tasarlanan termos bardak, üzerindeki isim ile kişiye özel oluyor. Kullanışlı, çekici ve anlamlı olan termos bardak, her gün kullanmaya değer bir üründür. Aynı zamanda hatıra olarak da saklanabilir. Kız arkadaşınıza, eşinize ve yakın bir dostunuza alacağınız fenerbahçe termos bardak, büyük bir sevinç yaratıyor. Fenerbahçeli sevdiğinize yakışan bu hediye her zaman sizden gelen özel bir armağan olarak kalacaktır. 


Siyah Beyaz Çubuklu Forma Yastık

taraftar hediyeleri
fiyat
Takımı ile gurur duyan siyah beyaz tutkunlarına özel kusursuz tasarıma sahip bir hediye bulunuyor. Oturma odası veya yatak odasına çok yakışan siyah beyaz yastık, sizden güzel bir armağan olarak kalacaktır. Beşiktaş taraftarı olan sevdiğinize bu özel hediyeyi tercih edebilirsiniz. Doğum günü, sevgililer günü veya farklı bir anlamlı günü siyah beyaz yastık ile çok daha özel kılabilirsiniz. Bu hediye ile sevdiğinizi mutlu etmek için yapmanız gereken tek şey üzerine yazılacak ismi ve numarayı vermek oluyor. Daha sonra kusursuz tasarıma sahip ürünü sahibine armağan edebilirsiniz.

Yılın Taraftarı Sarı Kırmızı Butik Kurabiyeler

Galatasaray Butik Kurabiyeler
fiyat
Çok sevdiğiniz kız arkadaşınıza veya dostunuza taraftar hediyesi mi arıyorsunuz? O halde herkesin çok hoşlanacağı butik kurabiyeleri tercih edebilirsiniz. Anlamlı, özel, lezzetli ve çok tatlı bir görünüme sahip olan butik kurabiyeler, galatasaray tutukunlarına geliyor. Sarı kırmızı kurabiyeler, üzerindeki yazı ve isim ile anlamlı bir görünüm oluşturuyor. Aynı zamanda üzerinde ayakkabı, aslan, top ve yıldız figürleri de bulunuyor. Kutusu, tasarımı, lezzeti ve görünümü kusursuz olan sarı kırmızı kurabiyeleri, sevdiğinize hediye edebilirsiniz. Sevdiğiniz, bu özel hediye ile çok mutlu olacaktır.


Sarı Kırmızı Futbolcu Biblosu

Sarı Kırmızı Futbolcu Biblosu
fiyat
Galatasaray aşığı sevginiz veya babanız için evin en güzel yerinde duran bir hediye fikrimiz bulunuyor. Sarı kırmızı futbolcu biblosu, galatasaray taraftarları için özel bir anlam ifade ediyor. Yatak odası, oturma odası veya ofiste süs eşyası olarak duran bu biblo, taraftar ruhuna sahip olması ile dikkat çekiyor. Taraftar sevdiklerinizi mutlu etmek için bu küçük ancak anlamlı hediye sizin için hazırlanıyor. Kısa sürede sipariş vererek adresinize kargolanan taraftar biblosunu, sahibine hemen verebilirsiniz.

Sarı Lacivert Taraftar Butik Kurabiyeler

Fenerbahçe Kurabiyeleri
fiyat
Taraftarlara özel olarak hazırlanan butik kurabiyeler, sarı lacivert tutkunlarına da büyük bir mutluluk yaşatıyor. Taraftarın isminin ve sizin özel mesajınızın yer aldığı fenerbahçe kurabiyeleri, eşsiz lezzetine rağmen saklanmak isteniyor. Kurabiyelerinizin üzerine ‘yılın taraftarı’ gibi bir söz yazdırabilirsiniz. Her kurabiye üzerinde farklı bir kelime yazarken, kelimelerin olmadığı kurabiyelerde de takıma özgü figürler bulunuyor. Bu da hem çok özel hem de kusursuz bir hediye oluşturuyor. Sevdiğiniz dostunuzu veya hayat arkadaşınızı mutlu etmek için bu hediyeyi tercih edebilirsiniz.

Sarı Kırmızı Taraftara Özel Termos Bardak

gs taraftar ürünleri
fiyat
Aslan sembolü olan her ürün, sarı kırmızı tutkunları için eşsizdir. Galatasaray aşığı biri için hediye arıyorsanız, aslan figürlü kişiye özel olarak tasarlanan termos bardak tercih edebilirsiniz. Erkek ve kadınlara hediye edilebilen bu ürün, her gün kullanılabiliyor. Tatilde, iş yeride, evde ve bahçede kahve keyiflerine eşlik eden termos bardak, galatasaray renkleri ile özelleşiyor. Aynı zamanda üzerinde sahibinin ismini taşıyarak, kişiye özel bir özellik kazanıyor. Orijinal fikre sahip sarı kırmızı termos bardağı, özel bir günün içerisinde kendiniz verebilir veya kargo ile sevdiğinize ulaştırabilirsiniz. 

Tek Aşk Sarı Lacivert Kupa Bardak

fenerbahçe kupa bardak
fiyat
Fenerbahçe taraftarları için tasarlanan kullanışlı ve şık bir ürün bulunuyor. Kupa bardak üzerinde yer alan tek aşk sarı lacivert tasarımı, fenerbahçe tutkunlarına hitap ederek onları büyük bir mutluluğa boğuyor. Siz de yakın arkadaşınızın, eşinizin veya kardeşinizin bu özel taraftar hediyesini hak ettiğini düşünüyorsanız, hemen almalısınız. Doğum günü veya sevgililer günü için bundan daha anlamlı bir hediye bulamayabilirsiniz. Ofiste, evde ve okulda kullanılabilen sarı lacivert kupa bardak, her zaman sizi hatırlaran bir özelliğe sahiptir.

Lisanslı Beşiktaş Balonları (10 Adet)

taraftar ürünleri
fiyat
Doğum günü partileri ve sevgililer günü organizasyonlarının olmazsa olmazı balondur. Beşiktaşlı arkadaşınız için bir doğum günü organizasyonu düzenlemek istiyorsanız, lisanslı beşiktaşlı balonları tercih edebilirsiniz. 10 adet balon ile özel ve dikkat çekici bir parti hazırlamak mümkün oluyor. Siyah beyaz balonlar, beşiktaş taraftarı bir kişi için kusursuz bir hediyedir. Balonları, siyah beyaz bir pasta veya butik kurabiyeler ile daha fazla güçlendirebilirsiniz. Hazırladığınız sürpriz, sevdiğiniz kişi tarafından hayat boyu hatırlanacaktır. 

3 Boyutlu Kartal LED Lamba

3 Boyutlu Kartal LED Lamba
fiyat
Hayat arkadaşınıza, kardeşinize veya yakın bir dostunuza hediye almadan önce uzun süre düşünmenize gerek kalmıyor. Beşiktaş denilince akla gelen kartal simgesi, harika bir hediye ile sevdikleriniz için hazırlanıyor. Beşiktaşlı arkadaşınız için çok özel bir hediye alabilirsiniz. Kartal figüründen oluşan 3 boyutlu lamba, yatak odalarını aydınlatıyor. Kırmızı, pembe ve beyaz renk seçenekleri bulunan LED lambayı, hiç düşünmeden sevdiğinize hediye alabilirsiniz. Bu hediye, sahibini çok mutlu ederken aynı zamanda sizden de bir anı olarak kalacaktır. Eşinize aldığınızda ise bu özel lambayı birlikte kullanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Siyah Beyaz Formalı Futbolcu Biblosu

Siyah Beyaz Formalı Futbolcu Biblosu
fiyat
Taraftar hediyeleri arasında bulunan siyah beyaz formalı futbolcu biblosu, kusursuz bir süs eşyası oluyor. Ofiste ve evde oldukça güzel bir görünüm oluşturan biblo, taraftarların dikkatini çekiyor. Babanıza, sevgilinize veya arkadaşınıza bu hediyeyi alarak onu mutlu edebilirsiniz. Bu hediyeyi almak için özel bir gün beklemenize gerek kalmıyor. Sevdikleriniz, durup dururken de mutlu olmaya değerdir. Bu nedenle sevdiğinizin hiç beklemediği bir anında bu hediyeyi ona gönderebilirsiniz. 

Sarı Lacivert Çubuklu Forma Yastık

Sarı Lacivert Çubuklu Forma Yastık
fiyat
Fenerbahçe taraftarı arkadaşınız için özel bir hediye seçin ve onu mutlu edin. Üstelik bu hediyeyi onun büyük bir aşk ile bağlı olduğu sarı lacivert renklerdeki ürünler arasından tercih edin. Sarı lacivert çubuklu forma yastık, fenerbahçe tutukunları tarafından çok seviliyor. Evin en güzel aksesuarı olan fenerbahçe yastık, üzerinde sahibinin ismini taşıması ile özelleşiyor. Üzerinde isim e numara yazılı olan bu kusursuz yastığı sevdiğinize hemen göndermelisiniz. Böylelikle sevdiğinizin evinde hem çok sevdiği hem de çok hoşlanacağı bir ürün bulunacaktır.


Tek Aşk Sarı Lacivert Yastık

 Tek Aşk Sarı Lacivert Yastık
fiyat
Sarı lacivert bir hediye almaya karar verdiniz ve seçiminizi yapamıyorsunuz. Üzerinde tek aşk sarı lacivert yazılı olan yastık, fenerbahçe severlerinin beğenisine sunuluyor. Bu yastığı özel kılan bir unsur daha bulunuyor. İsim yazılı olan yastık, kusursuz tasarımı ve özel olması ile büyük beğeni alıyor. Babanıza, kardeşinize veya eşinize bu özel tasarım hediyeyi armağan edebilirsiniz. Böylelikle onu çok mutlu edecek ve sizden bir anı olarak kalacaktır. Hediyenizi kısa sürede alarak sahibine verebilirsiniz. Sürpriziniz, sahibine oldukça büyük bir mutluluk yaşatacaktır.

Aşkımız Sarı Kırmızı Renkler Kalemlik

Aşkımız Sarı Kırmızı Renkler Kalemlik
fiyat
Herkesin çok beğeneceği ve severek kullanacağı bir ürün mutlaka vardır. Galatasaray tutkunları için tasarlanan kalem kutusu, ofislerin ve çalışma masasının gözdesi oluyor. Üzerinde isim yazılı olması ise çok daha büyük bir avantajdır. Özel, anlamlı ve kullanışlı bir hediye arıyorsanız, kalem kutusunu tercih edebilirsiniz. Sizin yapmanız gereken tek şey hediyenin sahibinin ismini söylemektir. Daha sonra kusursuzca tasarlanan hediyenizi, sahibine verebilir veya kargı ile gönderebilirsiniz. Okula giden çocuğunuz veya kardeşiniz varsa hediyeyi ona armağan edebilirsiniz. Böylelikle çalışma masası üzerinde sizden güzel bir armağan saklamış olacaktır.

Tek Aşk Siyah Beyaz İsme Özel Kalemlik

Tek Aşk Siyah Beyaz İsme Özel Kalemlik
fiyat
Kalemlik tasarımını çok beğendiniz ve hediye almak istediğiniz kişi beşiktaş takımının taraftarı. O halde siyah beyaz tasarımındaki kalem kutusunu seçebilirsiniz. Arkadaşınızın ismini kalemliğin üzerinde görmek, hem sizi hem de onu mutlu eder. Bu özel tasarım hediyeyi arkadaşınıza çok geçmeden vermelisiniz. Doğum günü, sevgililer günü ve daha birçok özel gün hediye vermeye değerdir. Kardeşinize de bu özel hediyeyi seçebilirsiniz.

Sarı Kırmızı Aşk Kupa Bardak

Sarı Kırmızı Aşk Kupa Bardak
fiyat
Kahve keyiflerine eşlik eden kupa bardak, herkes için ayrı bir özelliğe sahiptir. Fotoğraflı, çiçekli, düz renkler ve taraftar figürlü kupa bardaklar, farklı zevklere hitap eder. Siz, güçlü bir taraftarsanız ve yakın çevrenizde de sizin gibi taraftarlar varsa ona güzel bir jest yapabilirsiniz. Kız veya erkek arkadaşınız, kahve içerken sizi hatırlayabilir. Bunun için tek aşk sarı kırmızı kupa bardak almanız yeterlidir. Bardak, her gün kullanılması ile her zaman anlamını devam ettirir.

Bordo Mavi Çubuklu Forma Yastık

trabzonspor taraftar hediyeleri
fiyat
Karadeniz’in sevilen takımı Trabzon spor taraftarlarına özel hazırlanan bir hediye bulunuyor. Evde rahatça kullanılan yastığın üzerinde sevilen takımın renkleri yer alıyor. Bordo mavi renkleri ile güçlü bir görünüm oluşturan yastık, arkadaşınızın da hoşuna gidecektir. Trabzon spor taraftarı olan babanız, kuzeniniz veya arkadaşınız, tuttuğu takımın hediyesini gördüğünde çok beğenecektir. Bu durum sizi çok daha mutlu edebilir. 

Yorum Gönderme

 
Top