z Aslan Burcuna Hediye | En iyi Hediye Fikirleri

aslan burcuna hediye

Aslan burcuna hediye almadan önce bu burcu yakından tanıyalım. Böylece hediye seçiminde hedefi 12’den vurabilirsiniz. Aslan burçları sabit bir burç olup elementi ateştir. Gücünü güneşten alır. Altın ve turuncu renkleri aslan burçlarını temsil eder. Bütün önemli işlerini Pazar günleri yaparlar. Aslan burçları giyinmeye ve süslenmeye meraklıdır. Girdiği ortamda kıyafeti ve aksesuarları ile dikkat çekmek isterler. Gösterişli şeyleri severler. Sadeliği basitlik olarak algılarlar.

Aslan Burcuna Hediye Kupa Bardak

aslan burcuna hediye

Alacağınız hediyenin şaşalı ve gösterişli olması önemlidir. Hediyenin pahalı, lüks ve ender olmasına özen gösterirler. Aslanlara hediye alacaksanız pahalı takılarla işe başlamalısınız. Basit bir çiçekle aslan burcunu kandıramazsınız. Öz güveni yüksek olan aslanlar zor beğenirler. Bir şey almadan önce ince eler sık dokurlar. Parçadan çok bütüne yönelirler. Yeme içmeyi seven aslanları güzel mekânlarda ağırlamalısınız. Çok gelişmiş bir damak zevkleri vardır.

Aslan Burcuna Özel Konsept Hediye Kutusu

aslan burcuna hediye

Yiyeceklerini seçerek yerler. Sanatsal özellikleri ön planda olan aslanlara hediye alırken hediyenin kültürel değeri olmasına özen gösterin. Müzik, resim, heykeltıraş gibi alanlara ilgi duyarlar. Güzel bir biblo, gösterişli bir ev eşyası, pahalı bir takı ile aslan burçlarını mutlu edebilirsiniz. Aslan burçlarına alabileceğiniz hediyeleri sizler için özel olarak belirledik. Aslan burçlu sevdiğinizi mutlu etmek için onlara şu hediyelerden birisini satın alabilirsiniz. 

1-Motosiklet Tasarımlı Çakmak

aslan burcuna hediye

Hediye alacağınız aslan burçlu sevdiğiniz sigara kullanıyorsa mutlaka cebinde çakmak taşıyordur. Ona alacağınız bu hediyeyi bir an olsun cebinden düşürmeyecek, her sigara yaktığında aklına siz geleceksiniz. Hediyem hem estetik hem de kullanışlı olmalı diyorsanız sevdiğinize Motosiklet Tasarımlı Çakmak hediye edebilirsiniz.


2-Pi Simgesi Kolye

aslan burcuna hediye

Hediye ve takılara ilgi duyan aslan burcuna alabileceğiniz en güzel hediye kolyedir. Hediye alacağınız dostunuzun matematiğe, rakamlara, sembollere ilgisi varsa ona alacağınız Pi Simgesi Kolye onu fazlasıyla mutlu edecektir. Şık ve estetik olan bu kolyeyi sevdiğiniz bir an olsun boynundan çıkarmayacaktır.


3-Kafesteki Romantik Aşıklar Biblosu

aslan burcuna hediye

Hediye alacağınız aslan burcuyla duygusal yakınlaşmanız varsa ve alacağınız hediye duygularınıza tercüman olmasını istiyorsanız sevdiğinize Kafesteki Romantik Aşıklar Biblosu satın alabilirsiniz. Bu hediyeyi çalışma masasında uzun süre saklayacak olan sevdiğiniz bu hediyeye baktıkça size olan sevgisi artacaktır. 


4-Fotoğraf Baskılı Gömlek Kol Düğmeleri


aslan burcuna hediye

Aslan erkeğine alabileceğiniz en güzel hediye kol düğmesidir. Hele ki kol düğmesinin üstünde birlikte olduğunuz güzel anın resminin olması kol düğmesinin değerini daha da artıracaktır. Sevdiğinizi mutlu etmek ve ona olan sevginizi göstermek için bu hediye tam bir biçilmiş kaftandır. 


5-Aşık Emoji Metal Kolye


aslan burcuna hediye

Takı seven aslan burcu sevdiğinize Aşık Emoji Metal Kolye hediye edebilirsiniz. Bu hediye emin olun aslan burçlu sevdiğinizin çok hoşuna gidecektir. Gece gündüz bu kolyeyi boynundan bir an olsun çıkarmayacaktır. 


6-İsim Baş Harflerine Özel Metal Bileklik

aslan burcuna hediye

Takı seven aslan burcuna özel baş harfinin yer aldığı özel bir bileklik hediye edebilirsiniz. Bu bilekliği bileğinde taşıdığı sürece size olan sevgi ve bağlılığı artacaktır.


7-Osmanlı Motifli Türk Kahvesi 6'lı Fincan Seti

aslan burcuna hediye

Hediye alacağınız aslan burcunun kalbini kazanmak, ona şık ve estetik bir ev eşyası almak istiyorsanız ona hediye olarak Osmanlı Motifli Türk Kahvesi 6'lı Fincan Seti alabilirsiniz. 


8-İsme Özel Ahşap Makyaj Aynası

aslan burcuna hediye

Aslan kadınları makyaj yapmayı çok severler. Bulundukları ortamda güzelliği ile ön plana çıkmak isterler. En kötü kabusları ise rimel ve rujunun akmasıdır. Bu yüzden sık sık ayna karşısına geçip makyaj durumunu kontrol etmek isterler. Bir aslan kadınına alabileceğiniz en kullanışlı ve anlamlı hediye İsme Özel Ahşap Makyaj Aynasıdır. Bu hediyeyi çantasından ayırmayacak, her gittiği yere götürecektir.


9-E-Table Portatif Soğutuculu Laptop Masası


aslan burcuna hediye

Aslanlar teknoloji ile buluşmayı severler. Sevdiğiniz aslan burcu bilgisayarla çok haşir neşirse ona bilgisayarını soğutacak, aynı zamanda bilgisayarı üzerine koyabileceği E-Table Portatif Soğutuculu Laptop Masası hediye edebilirsiniz. Bu hediye aslanların çok işine yarayacak, bilgisayar başına her oturduğunda sizi aklına getirecek.


10-Dönme Dolap Işıklı Müzik Kutusu

aslan burcuna hediye

Aslan burçlu sevdiğinize anlamlı ve romantik bir hediye almak istiyorsanız ona hediye olarak Dönme Dolap Işıklı Müzik Kutusu satın alabilirsiniz. Bu hediye sevdiğiniz aslan burcunu çocukluğuna luna parka götürecek, dolan döndükçe çalan duygusal müzik onu çok mutlu edecektir. Bu hediyeyi çalışma masasında uzun yıllar saklayacak, her bu hediyeye baktığında size olan sevgisi artacaktır. 


11-Erkek Bebek Resim Çerçevesi

aslan burcuna hediye

Sevdiğiniz aslan burçlu kimsenin yeni bir bebeği varsa ona Erkek Bebek Resim Çerçevesi hediye edebilirsiniz. Çerçeve içine bebeğin en güzel resmini koyarak bu çerçeveyi evde televizyon ünitesinde saklayabilir. Şık ve estetik bir görünüme sahip bu çerçeve sevdiğiniz aslan burçlu kimseyi çok mutlu edecektir. 


12-Gelinin Fendi Damadı Yendi Biblo

aslan burcuna hediye

Aslan burçlu sevdiğinizi mutlu etmek, ona evlilik için göz kırpmak istiyorsanız hediye olarak Gelinin Fendi Damadı Yendi Biblosu satın almalısınız. Motosiklet üzerinde bir gelin ve damadın yer aldığı biblo çok şık bir ev süs eşyası olarak televizyon ünitesinde ve şifyoner üzerinde saklanabilir. 

Yorum Gönder

 
Top