z Başak Burcuna Hediye Fikirleri | En iyi Hediye Fikirleri

başak burcuna hediye
Başak burcunu toplumda kolay ayırt edebilirsiniz. Çekici görünümleri ile çevresindeki insanları kolayca etkisi altına alırlar. Başak burcuna hediye alacaksanız ilk önce başak burcunu fiziksel olarak çekici kılacak özellikte hediyelere yönelmelisiniz. Başak burcu mizahsal yönle ön plana çıkmayı sever. Bu yüzden hediye seçerken komik tarz hediyeler ilgisini çeker. Hediyenizin mizahi değeri olmalıdır. Mizahi değeri olan hediyenizi mutlaka değerli bir notla taçlandırmalısınız. 

Başak Burcu Sevgiliye Çalar Saat

Başak Burcuna Hediye Fikirleri
Başaklar pratiklik özelliğine değer katacak hediyeler almaktan hoşlanırlar. Zaman başaklar için değerlidir. Zamanı ön planda tutmak isterler. Bu yüzden işlerini yaparken her daim gözleri saatte olur. Zaman kaybettiren işleri sevmezler. Zamanı etkili ve verimli kullanmak isterler. Bu bakımdan Başaklara kol saati, duvar saati, köstekli saat alabilirsiniz. Başak burcu ile bir gönül ilişkiniz varsa ona hem zamanı hatırlatan hem de aşkınıza dem vuran aşağıdaki saati alabilirsiniz. Saatimizin hem estetik hem de zarif bir saattir.

Başak Burcu Erkek Sevgiliye Hediye Kol Saati

Başak Burcuna Hediye Fikirleri
Başak burcuna hediye seçimine devam ediyoruz. Başak burcu ile eğer bir çiftseniz ona her daim sizi hatırlatacak estetik bir kol saati alabilirsiniz. Hem kendi hem de sevdiğinizin saat ihtiyacını karşılayabileceğiniz bir taşla iki kuş vurabileceğiniz bir hediye seçimine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Saatimizin aşkınıza ve sevginize anlam katacaktır. 

Başak Burcu Anneye Özel Yılın Annesi Sertifikası

Başak Burcuna Hediye Fikirleri
Hediye alacağınız kişi Başak burcuysa ve annenize size harika bir hediye fikrimiz olacak. Bu hediye ile anneniz anne olduğu için gurur duyacak. Hediye ile annenize iyi ki benim annem olmuşsun göndermesini yapacaksınız. Hediyemize yukarıdaki görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Zeki Başak Erkeklerine Özel Satranç Takımı

Başak Burcuna Hediye Fikirleri
Başak burcu bir arkadaşınıza hediye alacaksanız, başak burçları zeka oyunlarını çok sever. Ona güzel bir satranç takımı alabilirsiniz. Cam satranç takımı hem işlevsel hem de estetik açıdan mükemmel duruyor. Cam satranç takımına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

Şıklığına Düşkün Başak Erkeğine Özel Hediye Seti

Başak Burcuna Hediye Fikirleri
Başak burcu bir erkeğe hediye alacaksanız başak erkeğine özel kemer ve cüzdan seti alabilirsiniz. Şık kemer ve cüzdan setine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

Sevdiğinizi Çok Şaşırtacak Sihirli Kupa Bardak 

Başak Burcuna Hediye Fikirleri
Başak burcu bir mesai arkadaşınıza hediye almak istiyorsanız, mesai saatlerinde çok yorulup kahve içerken sizin hediye edeceğiniz bardaktan çayını ve kahvesini içmesi ne güzel olur değil mi? Kupa bardak üzerine özel yazılar yazdırabilir, dilerseniz birlikte olduğunuz güzel bir anın fotoğrafını işletebilirsiniz. Kişiye özel kupa bardak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. 

Kendi İsmine Özel Bir Defter Hediye Edin!

Başak Burcuna Hediye Fikirleri
Başak burcuna hediye alacağınız kişi sınıf arkadaşınızsa ona yeşil tahta temalı defter satın alabilirsiniz. Arkadaşınız bu defteri ömür boyu saklayıp her sayfasını açtığında sizi hatırlayacaktır. Yeşil tahta temalı deftere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

Başak Burcu Sevgiliye Romantik Kalp Işıklı Pano

Başak Burcuna Hediye Fikirleri
Başak burcuna hediye alacağınız kişi eğer bir aile dostunuzsa ona kişiye özel led ışıklı kalp panosu alabilirsiniz. Bu panoya sizin de olduğunuz güzel resimleri ekleyebilirsiniz. Böylece resminiz değerli ve anlamlı olur. Kişiye özel led ışıklı kalp panosuna 23 tane resim ekleyebilirsiniz. Kişiye özel led ışıklı panoyu aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

Nostalji Tutkunu Başak Burcu Erkeğine Özel Nostaljik Oyuncaklar

Başak Burcuna Hediye Fikirleri
Başak burcuna hediye alacağınız kişi hala çocuksu bir yapıdaysa, içindeki çocuk ölmediyse, onu çocukluğuna götürmek istiyorsanız nostaljik oyuncak sepeti alabilirsiniz. Nostaljik oyuncak sepetine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Veya Ona asker künyesi de armağan edebilirsiniz. Başak burcuna hediye alacağınız kişi askerden yeni geldiyse ona alabileceğiniz en güzel hediye kişiye özel fotoğraflı metal asker künyesidir. Bu hediye ile kişiye askerliğini unutmamasını sağlayabilir, ona özel duygular yaşatabilirsiniz. 

Başak Burcu Arkadaşa Özel Prestijli Hediye Seti

Başak Burcuna Hediye Fikirleri
Başak burcuna hediye alacağınız kişi adam gibi bir adamsa, alacağınız hediyenin eşsiz ve özel olmasını istiyorsanız arkadaşa özel prestijli hediye seti alabilirsiniz. Bu hediye seti içinde arkadaşınız sigara içiyorsa sigarasını yakması için 1 adet şık çakmak, 1 adet not defteri ve estetik 1 kalem, çay ve kahvesini yudumlamak için özel 1 kupa bulunur. Arkadaşa özel prestijli hediye seti almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. 

Müzikli Atlı Karınca

Başak Burcuna Hediye Fikirleri
Başak burcuna hediye alacağınız kişi sizin için eşsiz ve özel biriyse ona alışılmışın dışında özel bir hediye almak istiyorsanız Nostaljik atlı karıncalı müzik kutusu alabilirsiniz. Bu hediye ile karşı taraf kendini özel ve değerli hissedecektir. Nostaljik atlı karıncalı müzik kutusunu aşağıdaki linkten bulabilirsiniz. 

Hayat Seninle Daha Güzel Kitabı

Başak Burcuna Hediye Fikirleri
Başak burçları özel ve değerli olduğunu düşünür. Karşı tarafında bunu anlamasını ve kendine hissettirmesini ister. Bu yüzden özel günlerde karşı taraftan hediye bekler. Başak burcu arkadaşınıza kendini değerli ve özel hissettirecek bir hediye almak istiyorsanız Hayat seninle daha güzel kitabını alabilirsiniz. Bu kitap arkadaşınızın çok hoşuna gidecek ve hayatı boyunca bu kitabı baş ucundan ayırmayacaktır. Hayat seninle daha güzel kitabını aşağıdaki linkten temin edebilirsiniz. 

Fotoğraf Baskılı Dekoratif Taş

Başak Burcuna Hediye Fikirleri
Başak burcuna anlamlı ve değerli bir hediye almak istiyorsanız Fotoğraf baskılı dekoratif taş satın alabilirsiniz. Taş üzerine birlikte olduğunuz güzel bir anın resmini işletebilirsiniz. Bu hediyeyi arkadaşınız iş yerinde çalışma masasında, ya da yatak odasında şifyoner üzerinde saklayabilir. Bu taşa baktıkça sizi hatırlayacak onun için ne kadar önemli ve değerli olduğunuzu anlayacak. Fotoğraf baskılı dekoratif taş satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. 

Başak Burcuna Özel Konsept Hediye Kutusu

Başak Burcuna Hediye Fikirleri
Başak burcuna özel, burcun özelliklerini yansıtan bir hediye almak istiyorsanız başak burcuna özel konsept hediye kutusu alabilirsiniz. Bu set içinde yer alan anahtarlık ve kupa bardak üzerine başak burcunun amblemi yer alır. Başak burcuna özel konsept hediye kutusu için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. 

Yorum Gönder

 
Top