z Kocaya Sevgililer Günü Mesajları | En iyi Hediye Fikirleri

Kocaya Sevgililer Günü Mesajları

Kocaya karşı çoğu zaman aşk, çeşitli sebeplerden dolayı kolayca ifade edilmediğinden burada sizin için titizlikle hazırladığımız sevgiliye güzel sözler başlıklı yazımızın da yardımıyla kocanıza istediğiniz her an aşkınızı gösterebilirsiniz. Kocanıza göndereceğiniz aşk mesajları ile onun kalbini bir kez daha kazanabilirisiniz. Kocaya özel hazırladığımız sözlerle biricik kocanızı çok duygulandıracak, ona olan sevginizi en derinden hissettirmiş olacaksınız! Sizler de buradaki güzel sözleri sevdiklerinizle paylaşırsanız seviniriz. Siz de kocanıza kısa ama romantik bir sevgililer günü mesajı yollamak isteyebilirsiniz. Sırf kutlamış olmak için kısa bir mesaj atıyormuş gibi bir izlenim uyandırmak için seçeceğiniz kısa sevgililer günü mesajının kaliteli ve net olması gerekir. İster uzun sevgililer günü mesajı olsun ister kısa! Kocanızla paylaştığınız bu mesajlar paha biçilemez bir değerde olacak ve kocanızın üzerindeki etkisi de fazla olacaktır. Toplumdaki her birey için olduğu kadar karı koca için de sevgililer günü kutlanılmak isteyen özel bir gündür. Tabi insan bu özel günde kocasına kelimeler sarf etmek ister. İşte tam da bu noktada eniyihediyefikirleri sizlerin yardımına koşuyor. Sevgililer günü geldiğinde her kadın eşine güzel bir mesaj atmak ve onu mutlu etmek ister. Biz de eniyihediyefikirleri olarak boş durmadık ve şu sıra en fazla Google'da araştırılan konu olan kocaya sevgililer günü mesajları konusunu ele aldık. Sizin için birbirinden güzel sevgililer günü mesajlarından derlediğimiz bu çalışmamızla eminiz ki tam da içinize sinen sevgililer günü mesajını bulabileceksiniz. Eşinizle acı tatlı yaşanmışlıklarınızı ifade eden en güzel cümleler bu başlık altında sizleri bekliyor.

* Senin olmadığın bir gün, benim için güneşsiz bir gündür. Sensiz bir gece ise ay olmayan bir gecedir; Sensiz bir hayat amacı ve sebebi olmayan bir hayattır. Seni çok seviyorum. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Ve ben hayatımda sana sahip olduğum için bu dünyadaki en şanslı kadınım! Sevgililer Günün Kutlu Olsun biricik tatlı kalbim!

kocaya sevgililer günü mesajları

* Mevsimler geçip giderken heyecanlı ve çocuksu bir halde, paketlenmiş bir armağan gibi yaşamı bağrımıza basıyoruz. Elele tutuşmuş görüntümüz her şeyden daha değerli. Günümüz kutlu olsun kocacığım.

* Bazеn bana ahmakça bir soru sorarlar; “Hayatında biri var mı” diyе. Oysa ki benim hayatımda biri hiç olmadı. Aslında birinin ellerine bağlı bir hayatım var. Sevgililer Günü kutlu yakışıklı kocacığım!

* Sen bana bir yaşam sebebi verdin. Beni her gün mutlu ettin ve etmeye de devam ediyorsun. Teşekkür ederim kocacığım, iyi ki seninle evliyim.

* Senden önce hayatı hiç yaşamamış gibiyim. Sonra sayende güneş olduğunu, yıldızların olduğunu, kuşların böceklerin olduğunu fark ettim! Yani sayende hayatın yaşanabilir bir şey olduğunu öğrendim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

* Seni çok seviyorum birtanem! Nerede olduğumuz, birbirimize neler hissettiğimiz, neler sevip neleri sevmediğimiz umrumda değil! Çünkü sen benim tek değişmeyenimsin… İyi ki varsın sevgili kocam.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Her sabah uyandığımda kendime, “Böyle birini hak etmek için ne yaptım?” diye soruyorum. Sevgililer Günün kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Sana yüreğimden bir kelebek uçurdum. Aramızdaki mesafelere inat dağları, denizleri aştı. Yanağına bir öpücük kondurdu. Sevgililer günümüz kutlu olsun canım aşkım.

* Sevgililer Günü benim için tüm gündelik detaylardan taşıyor gibi şimdi. Sesini işitmek yaşamak kadar mühim, su kadar hakiki gözlerinin içine bakabilmek… Sevgililer Günü kutlu olsun kocacığım, senin için bir soran olursa o geceleri sabaha bağlayan ışık diyeceğim.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Sana bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Sıcak bir tebessüm yakınlaşmadır diğer kişiye; birden döndürür bir kişiye. Geçmişe sığınıp anılara sığınsan bile, yetmez o ömür yalnız başına bir kişiye.

* Varlığıyla yaşamımı aydınlatan sevgilim, bizim için tüm emeklerine minnettarım. Yaşamda karşılaşacağımız her sürprize beraber adım atmak için, nice 14 Şubat Sevgililer Günümüz olsun…

* Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni Seviyorum Hayatım!

* Sana olan duygularımı ifade etmek için kelimeler anlamsız ve güçsüz kalır. Büyük sevgimi ifade etmek için doğru kelime bulamıyorum. Benim için dünyanın tek anlamısın. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayatım.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Ellerim ellerindeyken, diz dize ve göz gözeyken tüm zorluklara karşı koyabilir tüm güzellikleri yaşayabilirim. Önemli olan yanı başında uyanmak ve akşamları paylaşacağım her şeyle seni karşımda bulmak. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Sevgilim yarınlarımın romantik sabahı, romantik sabahlarımın yarınlarısın. Sevgililer günümüz kutlu olsun kocacığım.

* Yanımdayken, mutlu oluyorum. Elini tutarken, kendimi güvende hissediyorum. Seninle her özel duyguyu en güzel haliyle yaşıyorum. Gülüşümün en büyük sebebi olan adam, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

* Her baktığın yerde, her dokunduğun şeyde ben olmak isterdim. Sana biraz daha yakın olabilmek için şu an inan nelerden vazgeçerdim. Ah biricik kocam… Bir gün bu hasret bitecek biraz daha dayan! Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Sen benim nefesim, sen benim sebebimsin! Dünyamı değiştirdiğin için ne mutlu bana . Bu manzaranın adı aşk olmalı. Sevgililer Günün kutlu olsun biriciğim!

* Bu dünyaya güçlü bir ebedi bağ ile girdik. Hayatımdaki varlığın, Rabbimin bana nimetidir. Seni her zaman seveceğim. Mutlu Sevgililer Günü diliyorum sevgilim.

* Bazı insanların sesinde mutluluk gizli. İşte sen de o insanların en mühimisin benim için aşkım. Kocacığım Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Gülüşünü aklıma mıhladığım bu yılların yanında Sevgililer Günü nedir ki, mevsimler nedir? Her an bizim, her başlayan gün bana en güzel hediyen. Biriciğim iyi ki varsın sevgili kocam.

* Seni düşünmediğim gün, günüm eksik. Seninle tanışana kadar hayatım eksikti. Beni canlı hissettirdiğin için teşekkürler. 2021 yılının bizim için güzel geçmesi dileğimle, Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Sen bu dünyadaki en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel; ancak herkesin hak edemeyeceği kadar da özelsin. Seni çok seviyorum aşkım, Sevgililer günümüz kutlu olsun.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Sen hayatımın en özel nimeti oldun. Sen varlığımın sebebisin ve sen benim yaşam sebebimsin. Sevgili kocam, sana romantik bir Sevgililer Günü diliyorum. Seni sonsuza kadar seveceğim!

* Sen benim sevgilimsin ve ben kendimi dünyadaki en şanslı erkek gibi hissediyorum. Sen benim aşkımsın ve çok kutsanmış hissediyorum. Hayatımda olduğun için teşekkürler. Sevgililer Günü Kutlu Olsun Hayatım.

* Uyandığım her sabah, uyuyacağım her gece gözlerini görebilmek ümidiyle Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Senin için mürekkepten denizler, mektup kağıtlarından gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

* Ne istediysem sende buldum. Senden öncesi yok! Bilmiyor hatırlamıyorum! Sanki seninle var olmuş, sanki doğmuşum. Beni artık bende arama. Ben sen olmuşum, sen de ben! Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

kocaya sevgililer günü mesajları

* Seninle tanışana kadar hayatımın mükemmel olduğunu düşünüyordum. Hayatımda senin gibi harika bir kadın/adam olmadan tüm bunların eksik olduğunu gösterdin. Seni her zaman seveceğim. Sevgililer Günün kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu... Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim... Sevgililer günümüz kutlu olsun...

* Yıldızların ışıklarıyla parıldayan saçların, ellerimi mıknatıs gibi çeken güzel tenin ve mis kokunla hayatımdaki en güzel şeysin. İyi ki benimlesin. Sevgililer Günümüz kutlu olsun…

* Şarkılar da türküler de senin için, başka ne yapsam sevdiğimi anlaman için. Bilmiyor musun sevildiğini, gözümün içine bak neler neler göreceksin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Sana bir kelebek gönderdim yanağına aşk dolu bir buse kondursun diye. Sen de hissettin mi sevgilim? Bu ilk Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

kocaya sevgililer günü mesajları

* Soluduğum her nefeste ve baktığım her yerde seni düşünüyorum. İyi ki varsın biriciğim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi, sen her şeyimsin. Seni çok seviyorum biriciğim, sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Gökyüzü dönüyordu ve bugüne uyandım adeta. Sevgililer Günü kutlu yakışıklı kocacığım, iyi ki varsın sevgili kocam.

* Birimizin diğerini anlamadığı bir an yokken bu huzura neden şaşırıyoruz ki? Kelimelere gerek kalmayan duygulu bakışların üzerimden eksik olmasın. İyi ki varsın sevgili kocam. Sevgililer Günü Kutlu Olsun.

* Gözlerin için uygun bir renk bulamadım, hangisi olsa zaten içim yanıyor. Tenine göre uygun çiçek bulamadım, hepsi zaten kokusunu senden alıyor. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Seni çok seviyorum biricik eşim! Kokun, gülüşün, gözlerin sanki yanı başımda. Seni soluyor, Seninle her anımı yaşıyorum! Seni çok seviyorum sevgilim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun…

* Küçücük bir gülümsemen, bir bakışın, canım deyişin dünyalara bedeldir. Şimdi uzaklarda sana hasretim. Bu sevgililer gününü senin hasretini tüketircesine kutluyorum. Bebeğim benim!

kocaya sevgililer günü mesajları

* Aşkımızın etrafa ışık saçtığı yıllar boyunca daha nice 14 Şubatlar bizim olsun kocacığım. Seni çok seven biriciğin! Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Bana kendiyle beni sevdiren sevgilim. Varlığın bana güç katıyor ve senin neşen keyfimi yerine getiriyor. İşte bu 14 Şubatı bu yüzden seviyor, bu yüzden yaşıyorum.

* Aşk veya sevgiyle ilgili tanımım ilk seninle başlar! Çünkü aşk denilen şeyi ancak sen olduğun zaman anlayabilirim. Sen benim yaşam motivasyonum, özlemim ve gücümsün. Seni çok seviyorum. İlk Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Biricik Kocam!

* Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim... 14 Şubat Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Her sabah gözlerimi açtığımda seni yanımda arıyorum. Bir kutlamanın ışıkları, mutlu insanlar ya da çöken akşam karanlığı sana dair karşı koyulmaz bir hisle kaplıyor tüm ruhumu. Seni çok seviyorum, her an özlüyorum. İyi ki varsın sevgili kocam. Sevgililer Günü Kutlu Olsun.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Bu sevgililer gününde anladım ki sen bana bir tek bugün değil, her gün için en güzel hediyesin. Sen bana Allah'ın en güzel lütfusun! Sen benim kalbim, geleceğim, mutluluğumsun. Sevgililer günümüz kutlu yakışıklı kocacığım.

* Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

* Günaydın sevgilim! Bugün günlerden sevgililer günü. Seni ne kadar çok sevdiğimi ve sonsuza kadar seveceğimi hiç aklından çıkarma! Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Hayatımda seninle birlikte dünyadaki en şanslı kadın gibi hissediyorum. Kendini çevremizde sevilen, bakımlı ve korunan hissediyorum. 2021 Sevgililer Gününün kutlu biricik kocam!

* Aşk bir bulut gibi, Aşk bir rüya gibi, Aşk bir kelime ve Aşk her şeyde gizli.. Aşk bir masalın gerçekleşmesi gibi… Aşkı sende buldum en sonunda.. Sevgililer Günün Kutlu yakışıklı kocacığım.

* Kumsaldaki küçük kum tanecikleri; gökyüzündeki tüm yıldızlar kadar seni çok sevdiğimi söylesem yine yetmez! İyi ki varsın sevgilim nice mutlu yarınlara… Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Sevgililer günümüz kutlu biricik kocam. Seni daima ilk gördüğüm zamanki gibi seveceğim!

* Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin... Bil ki çok özlendin... Sevgililer günün kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

kocaya sevgililer günü mesajları

* Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem! Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları ise bir mevsimde seninle yaşamaya razıyım.

* Seni sevmek, hayatın çok daha güzel görünmesini sağlamak için yapılabilecek en kolay şeylerden biri ... Seni seviyorum ve seni asla yarı yolda bırakmak istemiyorum. Benim için hayatın olmazsa olmazı sensin. Aşkım, her Sevgililer Günü’nde birlikte olmak dileğiyle…

* Doğan her güneşte seni içime çekmek sana sarılmak istiyorum. Nice mutlu yarınlarımıza ve nice doğacak güneşlerimize sevgilim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Beni kollarına aldığın zaman kendimi Everest'in zirvesinde hissediyorum. Bana baktığında ise kendimi çok özel hissediyorum. Sen benim hayatımsın ve benim en güzel dünyamsın. 2021 yılı Sevgililer Günümüzü en iyi dileklerimle kutluyorum.

* Bu Sevgililer Gününde yanında olamadığım için bana lütfen kızma olur mu aşkım? Aklında ve kalbinde olduğum sürece sana yakınım. Bu ayrılıklarımızın hepsini zamanı gelince telafi edeceğim. Seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Yaşama sebebim, başımı ve dünyamı döndüren biricik kocam… Sevgililer Günün kutlu olsun iyi ki varsın sevgili kocam.
kocaya sevgililer günü mesajları

* Bazı rüyalar vardır diğerler rüyalardan uzun sürer. Bazı rüyalar vardır bitmesini hiç istemezsin. Çünlü çok güzeldir. Benim en büyük ve en özel rüyam ise şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Aşkın ne olduğu, ne hissettirdiği kısacası aşkın bir tarifi yok bende! Hoş geldin kalbime kocacığım. Sevgililer günümüz kutlu yakışıklı kocacığım.

* Sen koca semadaki yıldızlara benzetiyorum. Onlar kadar uzak, onlar kadar erişilmezsin. Ancak onlardan bir farkın var; onlar milyar tane sen ise bir tanesin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Canım ilk sevgililer günümüz kutlu olsun. Seninle nice nice musmutlu yarınlara… Seni Seviyorum Hayatım!

* Sen benim en güzel renklerim, nefes aldığım atmosferim ve yaşam sebebimsin. Seninle geçen her mevsim tek ve benzersiz… Zaman akarken aşkımız kalbimde daha da büyüyor. Sevgililer Günün kutlu biricik kocam…”

* Seni benden daha çok sevebilen kimse yok. Karım olarak sana sahip olduğum için çok mutluyum. Hayatımı tamamlamış olduğun için teşekkürler. Kalbimi yöneten kadın için mutlu Sevgililer Günü.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek isterdim. Ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Sen ve ben birer zerresi koca evrenin, savrulurken birbirimizi bulmuş gibiyiz. Ve tamamlanmak duygusuyla güneşli günlere gülümsüyoruz. Seni çok seviyorum.

* Hayat boyunca senin yanında olmak, beni çok mutlu ediyor. Yaşım ilerledikçe seni daha çok sevmeye söz veriyorum. Gücüm oldukça söz veriyorum. Mutlu Sevgililer Günü, sevgili kocam.

* Ruh eşim, seninle gözlerimiz buluştuğundan beri bir kıvılcımın büyüdüğü tatlı bir enerjiye dönüştüğü doğru kalplerimizde. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Hani bazen imkansız gelir her şey insana. Seninle olmak da bana öyle imkansız gelmişti ama anladım ki imkansız diye bir şey yokmuş. Sen hayallerimden daha güzel ve özelsin. Güzel günlere birlikte adım atmaya devam edelim mi?

kocaya sevgililer günü mesajları

* Seni her gördüğümde kalbimde bir alev hissediyorum, sanki yanıyor. Çünkü seni tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum… Sevgililer Günün Kutlu olsun can parçam.

* Ellerimiz ayrılmasın, kalbimde bir tek sen varsın sevgili kocam. Bir sevgililer gününde yine beraberiz. Ömrümün sonuna kadar tüm Sevgililer Gününde sadece seninle olmak ümidiyle… Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Yalnız benim sevgilim olduğun için değil; seninle gurur duyduğum ve senden çok şey öğrendiğim için de şanslıyım. Seni her şeyden çok seviyorum. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun.

* Sevgililer Günü bir tutam gökkuşağı gibi etrafı süslüyor. Senden uzakta olmak düşüncesiyle nefesimi elimden alıyor. Öylesine özlüyorum ki yanında değilken çıldıracağım. Benim her şeyim, kıymetli sevgilimsin. Sevgililer Günü kutlu olsun.

* Kalbimin en güzel yeri yalnızca senin! Çünkü sen benim her şeyimsin. Ayırmasın bizi hiçbir şey, sen benim bir tanemsin. Sevgililer günümüz kutlu biricik kocam.

* Sevgililer günümüz kutlu olsun hayatımın biricik aşkı, yakışıklı prensim. Sen bana Sevgililer Günü için verilmiş en güzel hediyesin…

kocaya sevgililer günü mesajları

* Sevgilim, sana olan aşkım denizler kadar derin ve gökyüzü kadar engin. Ve ben hayatımda sana sahip olduğum için en şanslı adamım! Sevgililer Günün Kutlu Olsun tatlım!

* Aşkım seninle tanıştığımız ilk günü düşünüyorum. Şimdiki geldiğimiz noktayı hayal bile edemezdim. Bu büyük mutluluğu hayatıma sen soktun ya? Sana minnettarım. Sen kalbinim sahibi, hep böyle kal. Seni çok seviyorum. Nice muhteşem 14 Şubatlarımız olsun.

* İyi ki benim olmuşsun, iyi ki seni çılgınlar gibi de sevmişim! Sen benim her şeyimsin… Sevgililer günümüz kutlu olsun. Seni daima seveceğim hayatım!

* Seni ilk gördüğümde senin sihrine kapıldım. Ve şimdi deliler gibi sana aşığım. Sevgililer Günün kutlu biricik kocam, Sen gerçekten benim için çok özelsin.

* Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim seni, her atışı sen. Sevgililer günümüz kutlu olsun kocacığım.

* Bana artık özlemeden, sevmeden, durağan akan bir yaşam ıstıraptır. Sakın unutma sevgilim, sevmek seni daima yanımda hissetmem hem de yokluğunda kıvranmam. Çelişkiyle dolu bir istek, biraz hüzün ve aşk… Bu kalp senin için çarpıyor. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

* Unutma ki mesafaler aşka engel değildir. Sevmek daima beraber olmak da değil! Sensizken bile seninle aynı aşkı soluyabilmek ve seninle olabilmektir. Seni seviyorum ve hep seveceğim sevgilim.

* Seni ilk gördüğüm zaman kalbim öyle hızlı ve tatlı çarpmıştı ki… O hissi hiçbir zaman unutmayacağım. Bana her zaman bu tatlılığı yaşatman dileğiyle Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Sevgililer Günü ne denli önemli olabilir? Ne kadar mühim senin için? Her günüm, her nefesim sana olan özlemimle parıldıyor. Sanırım aşık oluyorum. Karşılaştığımızda yüreğim çırpınıyor. Nefesim… İyi ki varsın sevgili kocam.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Sana olan aşkımı nasıl tarif etsem acaba? Mesela benimkisi ilk görüşte aşktı… İkinci görüşte de aşktı… Sonra üçüncü ve dördüncü. Bu böyle hep devam ediyordu. Ya ben seni sonsuza kadar seveceğim galiba. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun.

* Bu güne kadar hissettiğim en güçlü duygular sana, sana uzananlar sevgilim. Bir mucizenin yansıması olarak, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

* Sevgililer günümüz kutlu biricik kocam! Seni ilk gördüğüm an nasıl seviyorsam yine öyle seviyorum. Gerçi bize her gün sevgililer günü ama adettendir yine Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Sen benim bu hayata açılan penceremsin. Beni elimden tutup yaşama bağlayan ve yarınlarıma umutla bakmamı sağlayansın! İyi ki varsın sevgilim, iyi ki seninim, iyi ki benimsin! Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Hiçbir sözcük ya da şiir yok bunu anlatmaya… Sadece dünyanın bilmesini istiyorum. Seni prensesimi, tüm kalbimle seviyorum.

* Bir parça aşk, bir okyanusa benzer. Ne kadar uzak olsam da sana bir parça aşkına bir yudum su kadar muhtacım. Sevgililer günümüz kutlu yakışıklı kocacığım.

* Gözlerine ve tatlı gülüşüne vurulmuştum ben! Bir kez daha güzel gözlerini görebilmek için yanıp tutuşuyordum, sonrasında benim oldun. İyi ki birlikteyiz, seni çok seviyorum.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Masmavi gözlerine hiç doyamıyor hep özlüyorum. Seni seviyorum mavişim! Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Hayatıma sensiz bir gün asla gelmemeli ve olsaydı bile, bunun hayatımın son günü olması isterdim. Sevgililer Günün Kutlu biricik kocam.

* Sen yanımdaysan silinir gider tüm dertlerim. Unuturum dünyanın derdini tasasını. Ne olur sonsuza kadar hep benim yanımda ol. Aşkımız taptaze bir çiçek gibi hiç solmasın. Sevgililer günümüz kutlu olsun biricik bebeğim.

* Biliyorum ki yollar karanlıktan geçse bile hiç korkmayacağım. Çünkü yanımda sen olacaksın hep. Ellerin ellerime dokunduğu sürece eksik olan varlığım da tamamlanmış olacak. Sevgilim, benim Canım Kocam! İyi ki benimlesin. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

* Biricik Aşkım, bugüne kadar bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda olduğun için çok ama çok şanslıyım. Sevgililer günümüz kutlu yakışıklı kocacığım.

* Yaşamın akıp gittiği tek düze bir dünyada kısılıp kalmışken şimdi olağan üstü renklere sebep olan sensin. Ve ben seninle birlikte olduğum için çok şanslıyım. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

* Yalnızlığımın bir yerinden yakalamıştın beni, neşeli hallerinle renkleri getirdin düşlerime. Gecemin kapısını çalan sendin. Müthiş hayaller kurmama sebep oldun sevgilm ve en huzurlu anlara beraber yelken açtık. Sevgililer Günümüz kutlu olsun kocacığım.

* Seni sevdiğim kadar yaşasaydım muhtemelen ölümsüzlüğün adını da aşk koyardım... Sevgililer günümüz kutlu olsun biricik aşkım!

* Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya varım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

* Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu Olsun Hayat Arkadaşım!

kocaya sevgililer günü mesajları

* Bundan böyle bize her gün Sevgililer Günü olacak Aşkım! iyi ki varsın, iyi ki Kocamsın!

* Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu biricik kocam.

* Sen benim dünyamın merkezi oldun. Şimdi sensiz bir hayatın nasıl olacağını düşünemiyorum bile. Sen yanımda yoksan ben kaybederim, asla var olamam! Sevgililer Günün kutlu olsun eşsiz kadınım.

* Aşkla örülmüş bir yolun her iki ucundan birbirimize doğru atılan adımlarımız. Sabırsızım, ortada seninle buluşmak için can atıyorum. Kalbim hızla çarpıyor. Hangi yana baksam tüm objeler sen oluyor! Sevgililer Gününü aşkla kutlarım.

* Asla bitmeyecek bir merakla keşfettiğim aşk alevim, ruh ikizim… Biricik duygularını bana belli ettiğin andan bu yana her şey bambaşka. Sevgililer Günümüz kutlu olsun. Daha nicelerine…

* Hayatıma öyle girdin ki beni ben yaptın. Canım Kocam, seni çok seviyorum.

kocaya sevgililer günü mesajları

* Kalbin kadar ellerin de sıcak sevgilim, ellerini tutunca kalbim ısınıyor. Sevgililer günümüz kutlu biricik kocam.

* Beni kendine aşık ettiğin için sana minnettarım! Beni bir prenses gibi hissettirdiğin, gözlerime aşkla baktığın ve yarınlarımıza umutla sarılmamı sağladığın için teşekkürler sevgilim! Kucak dolusu sevgiler ve öpücükler!

* Senin gibi hoş bir kadınla yılın aslında her gününün ne kadar muhteşem geçtiğini çok iyi biliyorum! Ama bugün özellikle aşkına destan yazmak istiyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

* Sevgiyle büyüdüğümüz yaşamda daima el ele kalmak dileğimdir. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Huzurlu ve aşkla dolu nice anılarda aşkımızın ışığı daima parlasın sevgilim. Nice 14 Şubatlarda sana aşkımı fısıldamak dileğimle…

Yorum Gönder

 
Top