Öğretmene İlginç Hediyeler
Önceki sene olduğu gibi, bu sene de "24 Kasım'da Öğretmenime acaba ne hediye alsam?" stresi yaşıyorsanız, sizi bu sıkıntıdan temelli kurtaracak harika hediyelikler ile tanışmaya hazır olun! Üstelik buradaki hediyeler, mağazalarda, vitrinlerde veya sıradan hediye sitelerinde görmeye alıştığınız klasik hediyelere hiç benzemiyor. Çünkü, daha ilk bakışta görenlerin şaşkına çevirecek, "A aaa! Bu ne böyle?" dedirtecek, çok daha orijinal ve enteresan hediyeler! Her yıl öğretmenler gününde kıymetli öğretmeninize birbirinin kopyası benzer hediyeler vermekten sıkıldıysanız ya da bu yıl fark yaratacak, sınıf arkadaşlarınızın getirdiği hediyeler arasında "Ben buradayım" dedirtecek derecede dikkat çekici, sıra dışı hediyeler istiyorsanız, bu yazımız tam size göre!

Hem öğretmeninize olan sevginizi en güzel şekilde gösterecek, hem de siz değerli öğrencisini uzun yıllar hatırlatacak en ilginç öğretmenler günü hediyeleri ile öğretmeninizi çok mutlu edeceksiniz. Öğretmenler Günü için alışılagelmiş hediyelerin çok ötesinde, klasik olmayan ve sevgili öğretmeninizi çok şaşırtacak acayip derecede ilginç öğretmenler günü hediyeleri bu yazımızda sizi bekliyor olacak. Bu yılki 24 Kasım Öğretmenler Günü geçmiş yıllardakinden çok farklı ve enteresan olacak! Hem tasarım ve hem de geleneksel hediyelere göre şaşırtıcı özellikleri bulunan değişik hediyeler farkınızı ortaya koyma zamanı.

Öğretmenler Günü İçin İlginç Hediyeler


İlginç öğretmenler günü hediyeleri

Kişiye Özel 2 Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak


Öğretmeninizin çayını veya kahvesini yudumlarken, her zaman sizi keyifle anmasını ve içeceğini mutlulukla yudumlasını ister misiniz? Kişiye Özel 2 Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak ile hem öğretmeninize muhteşem bir sürpriz yapacak, hem de O'na acayip derecede kullanışlı bir armağan vermiş olacaksınız. 

ilginç öğretmenler günü hediyeleri

Ctrl Alt Delete Kupalar


Bilgisayar öğretmeninize öğretmenler günü hediyesi mi arıyorsunuz? Daha doğrusu bilgisayarla haşır neşir olan tüm öğretmenleri çok şaşırtacak ve kesinlikle çok beğenebilecekleri bir hediye seçeneği. İşte bu kupa bardak tam da aradığınız hediye alternatifi. Bilgisayardan aşina olduğumuz yardımcı tuşlardan Ctrl+Alt+Del kombinasyonu ile hazırlanmış olan Ctrl Alt Delete Kupalar, tam size göre.

Kişiye Özel Manyetik Kum Saati

Kişiye Özel Manyetik Kum Saati


Öğretmenler gününde, biricik öğretmeninizle geçirdiğiniz o güzel anların kıymetini en güzel şekilde yansıtacak Kişiye Özel Manyetik Kum Saati karşınızda. Üzerine öğretmeninizin ismini ve özel mesajınızı yazdırabileceğiniz bu nostaljik saat, hem dekoratif bir hediye alternatifi, hem de öğretmeninizi çok şaşırtacak en ilginç hediyelerden biri. 

öğretmene ilginç hediyeler

Kişiye Özel Termos Bardak


Teneffüs zili çaldığında, öğrenciler bahçeye, öğretmenler ise doğruca öğretmenler odasına yönelir... İşte bu anlarda öğretmenler arasında koyu bir muhabbet başlar. Tabi bu sohbetler kahvesiz çaysız olmaz! İşte Kişiye Özel Termos Bardak burada devreye girecek harika bir hediyelik ürün! Öğretmeninizin çayı veya kahvesi Kişiye Özel Termos Bardak ile artık hiç soğumayacak! Üzerine öğretmeninizin ismini yazdırabileceğiniz bu termos ile hem sıra dışı bir öğretmenler günü hediyesi verecek, hem de klasik hediyelere alışmış olan öğretmenizi çok şaşırtacaksınız.

Çatal Kaşık Duvar Saati

Çatal Kaşık Duvar Saati


Ne kalem, ne parfüm, ne kravat, ne de çiçekler... Öğretmenler gününde en çok konuşulacak ve arkadaşlarınız arasında "Kimin hediyesi bu?" dedirtecek en ilginç hediyelerden biri olan Çatal Kaşık Duvar Saati karşınızda. Çatal ve kaşıklar bu saatin tasarımına hava katan unsurlardan biri. Mutfaklarda son derece dekoratif duracak bu özel hediye ile öğretmeninize en ilginç öğretmenler günü hediyesini siz verin. 

Kitap Kasa

Öğretmene İlginç Hediyeler & Kitap Görünümlü Kasa


Başta öğretmeninizin, ardındansa sınıf arkadaşlarınızın ne olduğu hakkında şaşkınlık yaşayacakları Kitap Kasa karşınızda. Durun bu hediye sizin! Hemen siz de şaşırmayın öyle:) Normal kitap görünümünde olan bu ilginç ürün aslında öğretmeninizin içinde değerli eşyalarını saklayabileceği bir kasa. İçerisinde mücevher, takı, para ve benzeri kıymetli eşyalarını koyabileceği Kitap kasa, yine en ilginç öğretmenler günü hediye adayı.

İlginç öğretmenler günü hediyesi

Papatya Şeklinde Rengarenk Kalem


Kim ne derse desin, söz konusu öğretmenler günü hediyesi olunca, herkesin aklına ilk olarak öğretmene kalem hediye etme düşüncesi gelir. Ama herkes bıkmadı mı şu renksiz ruhsuz kalemleri görmekten? Şöyle renkli, adeta bahar havası getiren, insanın keyifli bir şekilde yazı yazmasını sağlayacak eğlenceli kalemler yok mudur? Böyle düşünüyorsanız işte karşınızda Papatya Kalem! Öğretmenler gününde herkes sıradan ve düz kalemler getirirken, sizin kaleminiz içlerinde en iç açıcı, en rengarenk olanı! 

Büyüyen Kristal

Öğretmeninize Büyüyen Kristal Armağan Edin


Öğretmeninize olan sevginizi sıra dışı bir hediye ile göstermek isterseniz, 8 farklı sevgi mesajı veren Büyüyen Kristaller tam size göre. Ortalama 15 günde gelişimini tamamlayan ve sevgi mesajını dışarı vuran Büyüyen Kristal Kavanozu, ortama yaydığı LED ışıkları ile FENG SHUI etkisi yaratıyor. Kavanoz içerisinde yer alan renkli kristaller, ortamda hem dekoratif etki yaratıyor hem de muhteşem bir ambiyans oluşturuyor. Öğretmenler günü için sevginizi taşıyan ilginç bir hediye düşünüyorsanız, Sihirli Büyüyen Kristaller kaçırmamanız gereken hediyeliklerden biri. 

Objektif Bardak

Fotoğraf Makinesi Objektifi Bardak


Fotoğraf çekmeye meraklı öğretmeninize Objektif görünümlü bir bardak hediye etmeye ne dersiniz? %100 profesyonel Fotoğraf Makinesi objektifi şeklinde tasarlanmış bu bardağı öğretmeniniz ister kalemlik olarak kullansın, ister içeceklerini bu ilginç kupa bardakla içsin! Hediye ettiğinizde öğretmeninizin şaşkınlığını gizleyemeyeceği Objektif Bardak, en ilginç öğretmenler günü hediyelerinden biri! 

100 Dilde Seni Seviyorum Kavanozu

100 Dilde Seni Seviyorum Kavanozu


Tüm sınıf arkadaşlarınızın öğretmeninize olan sevgisini sözlü olarak dile getirdiği 24 Kasım Öğretmenler Gününde, farkınızı ortaya koymak istiyorsanız alın size 100 Dilde Seni Seviyorum Kavanozu! İçerisinde tam 100 farklı lisanda "Seni Seviyorum" yazılı bu kavanoz, hem en romantik ve aynı zamanda Öğretmenler günü için en farklı hediye alternatiflerinden biri. 

Matematik Sınav Saati

Matematik Sınav Saati


Matematik diğer bilim dalları içerisinde anlaşılması ve hatta anlatılması en zor branşlardan biri. Ama öğretmeniniz bu karmaşık bilim dalını o kadar sadeleştirip, o kadar anlaşılabilir anlatıyor ki, bu yönüyle tüm sınıfın takdirini kazanıyor. İşte bu ilginç hediye, zor olanı, kolaylaştıran sevgili öğretmeninize... Özellikle matematik öğretmeniniz için son derece etkileyici olabilecek bir hediye önerisi ile karşınızdayız. Üzerinde matematiksel ifadelerin yer aldığı Matematik Duvar Saati, kara tahta üzerine beyaz tebeşir ile yazılmış denklemleri ile olağanüstü bir görünüme sahip. 24 Kasım Öğretmenler Gününde matematik öğretmenime ne hediye alabilirim diye kara kara düşünmenize son verecek ve rahat bir nefes almanızı sağlayacak matematik duvar saati, en sıra dışı hediye alternatiflerinden biri.

ilginç öğretmenler günü hediyesi

Dekoratif Metal Arabalar


Tüm zamanların en meşhur, en sevilen ve en çok beğenilen nostaljik arabaları, farklı modelleri ile yaşadığınız mekana süs katmaya geliyor. Otobüs, motor, itfaiye aracı, tren, uçak, minibüs, üstü açık araba, tramvay! Hepsi son derece orijinal ve çok etkileyici! Öğretmeninize, evinde veya öğretmenler odasında bir süs eşyası olarak kullanabileceği, diğer hediyelikler arasında fark yaratacak nostaljik antika metal arabalar armağan edebilirsiniz. Seçeceğiniz modele bağlı olarak bazısı kumbara, bazısı kalemlik, bazısı ise resim çerçevesi olarak kullanılabiliyor. Fiyatı ile de oldukça ucuz bulduğumuz Dekoratif Metal Arabalar, hem erkek, hem de bayan öğretmene verilebilecek en ilginç öğretmenler günü hediyelerinden. 

öğretmene hediye

Yorum Gönder

 
Top