z Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri | En iyi Hediye Fikirleri

Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri

Sevgilinize duygularınızı uzun uzadıya romantik aşk mesajları ile iletmek hoşunuza gider mi? İşte bu yazımızı sizin için hazırladık. Uzun uzun  aşk mesajları sevgiliniz için. Tek tek özenle hazırlanmış bu sözler ile Ona olan duygularınızı ve aşkınızı uzun aşk mesajları ile gösterebileceksiniz. Bu mesajları çok özel ve romantik. Tamamen senin için özenle hazırlandı. Sen de bu özel mesajlar içerisinden seni anlatan en güzel mesajı seçerek sevgiline hemen şimdi gönder. Anlamlı, etkileyici ve oldukça özel olan Yıldönümü sözleri sayesinde Sevgiliniz kendini son derecede özel hissedebilir. Sevgililere Özel Aşk başlıklı bu güzel çalışmamız sayesinde Sevgilinizin içinin yağları eriyecek.  Görsel mesajlarla da beğeninize sunduğumuz uzun mesajlarla örülü bu listemizde siz de en beğendiğiniz uzun mesajı seçerek Sevgilinize iletebilirsiniz. eniyihediyefikirleri de yer alan uzun sözlerle görüşlerinizi uzun uzadıya Sevgilinize iletebilirsiniz. Uzakları yakın etmenizi, Sevgilinize hissettiklerinizi aktarabilmenizi sağlayacak en unutulmayacak mesajları bu yazımızda sizin için derledik. İçimizde tutamadığımız, tüm dünyaya bağırmak istediğimiz, tarif edilemez bir duygu aşk…


Dünyada gerçekleşen neredeyse tüm kötü olaylar bir noktada sevgisizlikten kaynaklandığından aşk insana umut ve sevinç yaratıyor. Sevgilisi olan biri için aşk olmadan yaşamın bir anlamı kalmaz. Aşk paylaşıldıkça çoğalır ve çoğaldıkça da sağlamlaşır. Sevgilinizle paylaşacağınız hisleriniz, sizi birbirinize daha da yakın tutar. Her ilişkide her zaman Anlamlı sözler söylemek, tatlı iltifatlarda bulunmak çok önemli olsa da Yıldönümünüzde söylenecek uzun aşk sözlerine çok daha büyük ihtiyaç vardır. Canınızdan adeta büyük bir parça olan Aşkınızı aşkın tutkulu derinliklerine götürmek, o ilk zamanlardaki heyecanı Ona hatırlatmak istiyorsanız sayfamızda aradığınızı bulabileceksiniz. Sizler de yorum kısmına Yıldönümü sözünüzü ekleyin bu konumuzda hemen yayınlayalım. Yoruma en güzel Yıldönümü sözünü ekleyen misafirimizin sözlerini ismi ile birlikte bu makalede yayınlanacaktır.

Sevgiliye Uzun Sözler 

# Sana ulaşmanın heyecanı kaplıyor her anımı. Seni görmeyi o kadar arzuluyorum ki bir ağacın kayayı delip kök salması gibi. Telefonuma mesaj gelince, senden gelme olasılığı ile o kadar heyecanlanıyorum ki, elim ayağıma dolanıyor. Seninle birlikte olacağımız o günleri iple çekiyorum.

uzun aşk sözleri

# Aşkı çeşitli şekillerde anlattılar yıllarca. Değişik dillerde, değişik duygularda, değişik hislerde. Bir de özel bir gün yaptılar 14 Şubat diye. Fakat onlar bilmiyorlar ki ben seni bir gün değil her gün seviyorum. Ben bir gün değil ki her gün mutluyum seninle. Ve bayım biliyorum ki sen beni birgün değil her gün seviyorsun. Sana olan duygularım bize özel öyle her yerde anlatamam kalbimdekileri. Yalnızca sana, bana, bize özel.

# Bugün yeniden sen vardın tüm hücrelerimde ve kalbimin her çarpışında. Yeniden seni özledim umarsızca. Kapıyı açmanı bekledim umutsuzca. Fakat sen yeniden bana hiç gelmedin sevgilim.

# Seninle yeni bir tarih yazmalıyız sevgilim. Kimsenin bilmediği bir adayı keşfeder gibi yeni bir tarih. Örneğin bizim tarihimizde günler 24 saat olmasın. Ve vakit yalnızca biz ne vakit istersek o vakit geçsin.

uzun aşk sözleri

# Sesini duymadan yaşayamam sana sarılmadan uyuyamam sen benim gülen yüzüm sen benim en büyük sözüm inan kimselerde yok gözüm senden başka.

# Biliyor musun çıtır çıtır kırdılar beni. Artık ne olursam olayım, katiyen daha önceki ben olamayacağım. Gördüğü kötülüklerden sonra, eskisi gibi bakamayacak kadar değişti gözlerim. Tenimin dokusu değişti ve asıl garibi, ellerim yaşlandı bak!

# Bir takım der ki kadın uzun kış gecelerinde yatmak içindir. Bir takım der ki kadın yeşil bir harman yerinde dokuz zilli köçek gibi oynatmak içindir. Bazı der ki ayalimdir, boynumda taşıdığım vebalimdir. Bazı der ki hamur yoğuran. Bazı der ki çocuk doğuran. Ne o, ne bu, ne döşek, ne köçek, ne ayal, ne vebal. O benim kollarım, bacaklarım, başımdır. Yavrum, annem, karım, kız kardeşim, hayat arkadaşımdır.

uzun aşk sözleri

# Biliyor musun sen bir şiirde ilk satırsın ilk sözcük beyaz bir gül beyaz bir gül ne kadar beyaz olursa o kadar ne kadar suysa bir su o kadar.

# Tüm kalbimi kaplayan kocaman bir sevgin var. Bilemezsin bunun için ne kadar bekledim, ne kadar yalvardım Allah’a. Seni bana getiren tüm bahtları, olasılıkları ve duaları gönderdim kapına. Kalbimi sana ayırdım ben yıllar boyunca.

# Dünüm de sensin, bugünüm de. Yarınımda seninle olacak, varlığım da yokluğum da. Sen istediğin sürece hayatımın merkezinde olacaksın sevgilim. Benim gizlediğim tüm hayallerim senin, benim her şeyim senin ve ben seninim. Bundan daha büyük bir mutluluk ise yok benim dünyamda. Bir gün bir sabah senin güzel sesin ile uyandığımda ise ben en büyük hayalime kavuşmuş olacağım. Sana kavuşmuş olacağım sevgilim. Benim için mutluluğun resmi de sensin, güzelliklerin isimi da. Dünyanın en erişilmez varlığı da sensin, bu köhne yeryüzünün en değerli hazinesi de sensin.

uzun aşk sözleri

# Ellerimi açtım Allah’a ve senin için yakardım, hem de geceler süresince ve sabahlara kadar. Seni bana getirmesi için öyle çok yalvardım ve öyle çok bekledim ki seni sevgilim, nihayetinde sesimi duydu ve seni bana verdi. Ömrüm boyunca buna şükredeceğim.

# Seni ilk gördüğü gün ruhumu sana bağladım sanki ve o günden beri de senden asa kopmadım. O günden beri seni düşünmekten bir an bile vaz geçmedim ve o günden beri san alan aşkım her geçen gün çoğaldı sevgilim.

Sevgiliye Uzun Mesaj

# Bir insan nasıl sevilir anımsamıyorum öğret bana tut elimden, gözlerimin içine bak okula başlamış çocuğa abeceyi öğretir gibi kırk senelik Budist birine namaz kılmayı öğretir gibi, sabırla öğret bana seni sevmeyi. Merhameti ve şefkati elden bırakma öyle bir bak ki bana hırçınlığım gözlerinin buğusundan utanıp kendi kendini yok etsin.

uzun aşk sözleri

# Senden çok şey istemiyorum ki ben. Ömrümüzün sonuna kadar yanıma uzanıp uyusan yeter bana. Sen uyu, ben senin saçlarını okşar, masum yüzündeki tebessümü izlerim. Nefesin nefesime yakın olsun, dünyanın en güzel şarkısını dinliyormuş gibi olurum. Kokunu içime çekmek isterim. Dünyanın en güzel kokusunu içime çeker gibi. Sen yeter ki yanımda ol, benim başka hiçbir şeye ihtiyacım kalmaz.

uzun aşk sözleri

# Aşkımıza sokaklar dar gelir! Çimden halılar sırf biz üzerlerinde uyuyalım diye, telefon kulübeleriyse öpüşmemiz için var. Mavi gözlerinden denizler esin almış, sarı saçlarından ise buğday başakları. Sen tabiattan, tabiattan ve dünyalardan daha güzelsin benim için güzel aşkım.

sevgiliye hediye

# Sen penceremsin benim, gökyüzünü sende izlerim. Kapımsın, eşiğinden girerim tüm güzelliklere. Şarkımsın, dilimde zikir gibi söylediğim. Ah, sen olmasan ben öksüz bir lavanta çiçeği gibiyim, kokusunu kaybetmiş.

uzun aşk sözleri

# Her şeyi seninle yaşamak istiyorum. İlkim değilsin fakat ilk mutlu edensin. Sonumda sen ol istiyorum senin yanında yaşlanayım ben. Şayet bir gün birinin yanında can vereceksem senin yanında can vereyim. Sevmek seninle güzel. Her gece koynuna matemliyim başını her sabah öpüşünle uyanıyım yeni güne. Ne biliyim kahvaltı hazırlıyım sen kahvaltı yaparken senin gülüşünü izleyeyim filan. Sonra işte seni seveyim.

İlginizi Çekebilir >> Sevgiliye Aşk Mesajları

# Senin olduğun bir kalbin hafifliğini anlatmak istiyorum sana sevgilim. Kelebeğin kanatlarında süzülen bir hava dalgasının yavaşça yere inişi gibi. Veyahut güvercinin kanadından düşen bir tüyün süzülüşü gibi yeryüzüne.

# Seninle geçirdiğim onca yıl ve hatırayı düşünüyorum da sevgilim, aslında nasıl da sana hiç doyamamışım ben. Aradan ne kadar vakit geçerse geçsin sanki daha seni bugün bulmuşum gibi özlüyorum ve aynı ilk günkü gibi aşığım sana bir tanem.

uzun aşk sözleri

# Geceden gündüze dönen semam gibisin. Öyle huzurlu, öyle suskun sakin ki hiçbir şey bozamıyor seninle gelen güzelliği. Uyuyamıyorum bak sarılıyorum sımsıkı sana sarılır gibi o da yetmiyor artık seni hissettirmeye. Öyle çok seviyorum ki seni gökkuşağı gibi, yağmurdan sonraki toprak kokusu gibi. Fakat en çok senin kokunu seviyorum içime çekince sarhoş edebilecek kokunu. Seni böylesine kötü bi dünyada öyle güzel seviyorum ki sana sarılınca papatyalar açıyor her yerde. Seni sema gibi seviyorum. Sonsuz ve eşsiz.

# Aşkından mecnun oldum düştüm çöllere, ferhat oldum deldim dağları ama bir sana yar olamadım benim olanaksız aşkım. Ne olur kır inadını ve uzat ellerini bana, yeniden kalbini aç ve aşkını geri ver bana.

Aşk Sözleri Uzun

# Ben aşk diye sandığım şey, gerçek değilmiş ta ki seni görünceye kadar. Kalbime girdiğin saniyeden itibaren, her yerim sen oldun. Hayata senin gözlerinle, olumlu bakmaya başladım. Sana baktığımda, neyi istediğimi, ben konuşmadan bilmen ve yapman o kadar hoşuma gidiyor ki bunu nasıl tarif edeceğimi bilemiyorum. Sen varlığın benim en büyük arzum.

# Bir gecenin gündüze geçmesi gibi beni aydınlığa taşıyansın sen. Birlikteyken, öyle huzurlu, keyifli, sakin biri gibi hissediyorum ki, bu güzelliği hiçbir şeye değişmem. Seni öyle çok seviyorum ki, artık derdimi yalnızca kuşlara anlatabiliyorum. Onlar beni dinliyor sonra uçup senin yanına gidiyorlar. Sevgilim her gün pencerene konan kuşları iyi dinle, beni o zaman çok daha iyi anlayacaksın.

uzun aşk sözleri

# Nasıl başlayacağımı hiç bilemedim. Seni sevmeye nasıl başladım onu da anımsamıyorum. Bi eylül vakitliydi aklıma düştüğün gün. Ansızın bağlamıştın beni kendine. Nasıl oldu bilmiyorum bi bakmışım çok seviyorum seni öyle böyle değil. Tüm hücrelerimle sevdim. Sana bir sır vereceğim. Hayatın süresince böyle sevilmeyeceksin. Yemin ederim kimse seni benim kadar sevmeyecek. Buna eminim.

# Ben seninle çay da içerim, felsefe sayfalarında da kaybolurum, kakaolu sütte içer, cici bebe dahi yerim. Ben seninle çocukta olur, büyükte olurum. Yazdığım şiirleri unuturum, yazmayı yeni öğrenmiş bir çocuk heyecanıyla tekrar yazmaya başlarım. Seni yazarım, seni çok güzel kelimeler ile sarmaya çalışırım. Kalbimi hep genç meblağım, seni yaşlanırken, seninle beraber yaşarım. Sen çok güzel yaşlanırsın, fakat sen yaşlanma, ben yaşlanırım seni, sen yalnızca yanımda kal, ellerimi tut ve bırakma. Bu bana yeter, yetmeli, zira sevmek böyle bir şey. Sende, kendini bulmak gibi.

Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri

# Ben pembesini sevmiştim bulutların hiç yaşamamıştım göklerde evrenin ise bu denli güzel olacağını nereden bilecektim şayet seni görmeseydim seni sevmeseydim.

uzun aşk sözleri

# Ne kadar zaman geçti seni görmeyeli hiç bilmiyorum ama, seni görmediğim her an hasretinle yanıp küle dönüşmekten kendimi alamıyorum. Bilmem hatırlar mısın? Bana seni seviyorum dediğin o günü, işte ben o anın her salisesini kafama kazıdım. Sevgilim senin gülüşünü izlemek her şeye bedelken, bir an bile seni görememek beni kahrediyor.

# Düşünsene; aynı anda aynı gökyüzüne bakmışız. Aynı buluta takılı kalmış gözlerimiz. Aynı kuşun kanat çırpışında dalıp gitmişiz. Aynı güneşin sıcaklığında ısınıp aynı rüzgârın verdiği soğuklukta üşümüş kalplerimiz. Aynı yaprağa bakıp aynı şarkıyı mırıldanmışız. Aynı gökkuşağında buluşmuşuz. Ve düşünsene sevdiğim yan yana yolculuk yapıp aynı pencereden bakmışız tüm dünyaya.

uzun aşk sözleri

# Saatlerce sarılabilirim sana. Saatlerce öpebilirim. Daima anlamsız şeylerden konuşabiliriz sözgelişi. Sabahlara kadar sevişebiliriz de. İstersen seni sırtımda taşıyabilirim yorulduğunda. Moralini yerine getirmek için bin bir salaklık yapabilirim. Veyahut üzgünken sana kekler yapabilirim. Kalpli şekilde kek yapmayı dahi öğrenebilirim senin için. Sabahları sana tost bile yapabilirim. Sevdiğin kıvamda hem de. Yanmamış. Taze portakal suyu bile sıkabilirim. Sırf senin sevdiğin kitapları, her gece sana okuyabilirim. Yorgun olduğunda dizlerime yatmana müsaade edebilirim. Saçlarım senin en güzel oyuncağın olabilir. İstersen öpücüklere boğabilirsin beni. Ya da yastık savaşı yapabiliriz. İstediğin her şeyi yapabiliriz. Yalnızca yanımda ol. Sadece biz olalım. Gerisi ehemmiyetli değil. Her şeyi yapabileceğimize inanıyorum.

uzun aşk sözleri

# Sonsuzluk neydi? Bu hayatta senden bir parça bir şeylerin kalıp sonsuza kadar var olması mı? Bence sonsuzluğun en güzel tanımını yapabilmek için senin gözlerinde ki derinliğe bakmak yeterlidir. O kadar anlamlı bakan birini ben görmedim bu hayatta. Bana baktığın her an, hipnoz olmuş gibi kendimi kaybediyorum, başka bir aleme, dertlerin olmadığı mutlu bir yere geçiş yapıyorum. Hayatımın sonuna kadar gözlerime bakmaya devam et olur mu?

hediye

# Seni özlemek istemiyorum ben, ben seni yaşamak istiyorum, seni her özlediğimde sana bakmak istiyorum ve seni sende görmek yalnızca.

uzun aşk sözleri

# Birisine alışmak istiyorum. Her şeyden ehemmiyetlisi ona güvenmek istiyorum. “sen yanımdayken hiçbir şeyin önemi yok” tümcesi hayatım olsun istiyorum. Öncekilerden çok farklı olsun mesela. Bambaşka aşık olsun, bambaşka sarılsın, bambaşka öpsün istiyorum. Ve hiç gitmesin.

Sevgiliye Uzun Romantik Mesajlar

# Beni gözlerimin içine baktığında kendini kaybedecek kadar çok sevsen, nefes almak olsam senin için, “seni seviyorum” demek yetersiz bir tümce olsa ve bensiz bir yaşam hayal edemiyor olsan, işte o zaman anlarsın beni. Gülen gözlerin gözlerimin tam içindeyken, kalbimi kalbinde hissettiğinde, sanki soğuk bir kışı geride bırakmışsın da ellerimde bahara kavuşmuş gibi ısındığında biz mükemmel bir çift olacağız. Ben hazırım sevgilim. Seninle bir olmaya, hayatımı sana adamaya ve seninle uzun, dönüşsüz bir yola çıkmaya hazırım. Seni dünyada sahip olduğum ve olabileceğim her şeyden çok seviyorum.

uzun aşk sözleri

# Tüm umutlarımın tükendiği, hayat sevincimi kaybettiğim an seni buldum yanımda. Seninle beraber yine soluk almaya başladım ve yine doğdum dünyaya. Uzun vakittir kilitlediğim ne kadar duygum varsa hepsini gün yüzüne çıkardım ve aşkı buldum yanı başında.

# Adresim oldun benim. Biliyorsun bunu değil mi? Alınyazım oldun. Korka korka çaldım kapını. Ne yapayım sevdim seni. Sensin artık ne varsa.

uzun aşk sözleri

# Ben seni çocuklar gibi sevmiştim, hani anlarsın ya. Bir çocuk her gün sarılarak yattığı ayıcığını nasıl seviyorsa öyle sevmiştim seni. Sokakta balon satan birilerini görünce ağlamaya başlar ya işte o kadar çok istiyordum seni. Benim sevgim çocuklar kadar saftı, sevgilim.

# Dokunacak yer arıyorum. Bulamıyorum. Teninde kayboldum. Saklanacak yer arıyorum. Bulamıyorum. Gözünde kayboldum.

# Hiçbir zaman unutmadım bana her şeyi söyleyişini hiçbir şey demeyerek. Ama benim senin için hissettiklerim sözcüklerin ötesinde.

uzun aşk sözleri

# Ne de güzel sesin var içime huzur veren, ne de güzel gözlerin var derinlerinde yok olduğum. Ne de güzel ellerin var pamuk gibi, ne de güzel saçların var güneş gibi. Ne de güzel varsın, aşkın ta kendisi gibi.

İlginizi Çekebilir >> Yıldönümü Mesajları

# Sen benim en güzel hayalimin en güzel yerindesin. Yıllardır hissetmediğim şeyleri bana hissettirdin. Bundan sonra ise her çiçek görüşümde kalbimdeki kelebekler kanat çırpıyor. İşte sen o kelebeksin sevgilim.

uzun aşk sözleri

# Keyifli bir haziran akşamı gibi girdin hayatıma. Haziran yılın en güzel ayıdır, senin de benim için bu dünyanın en güzel insanı olduğun gibi. Her yıl haziran ayının gelmesini ve hiç gitmemesini isterim. Artık bunu haziran ayı yerine senden istiyorum. Bana yaşattığın duyguları sonsuza kadar hissettir sevgilim.

# Herkesin hayatında, bir dönüm noktası olur. Dönem noktasından sonra, daha önce yaptıklarının hiçbir anlamı ve mantığı olmaz. Benim boşa geçirmiş olduğum zamanlar tam da seninle tanışmamdan önceki zamanlara denk geliyor. Hayatıma girişinle, bende ki gerçek ben dışarı çıktı. Artık sen var olduğun sürece bu hayatta yapamayacağım bir şey olduğuna inanmıyorum.

# Tut elimden ve dansa kaldır. Gözlerim tuvalin olsun. Kirpiklerim fırçan. Al götür beni masal diyarlarına. Saçlarımda dört mevsim. Ruhum da kelebekler. Her mevsime kanat çırpan. Rengarenk kelebekler. Sen seç dans ederken müziği. İster yazı anlat ister kışta bırak. Masalımızı renklere teslim ettim. Kapattım gözlerimi. Sendeyim bak.

uzun aşk sözleri

# Mukadderat seni önüme çıkarmasaydı, gene aynı şekilde, lakin her şeyden habersiz, yaşayıp gidecektim. Sen bana dünyada başka bir hayatın da mevcut olduğunu, benim bir de ruhum bulunduğunu öğrettin.

hediye

# Canımdan çok sevdim seni ve bir ömür boyunca da aynı aşk ve aynı ihtirasla bağlı olacağım sana. Seni gördüğüm ilk an anlamıştım sana âşık olduğumu ve artık bir ömür boyu asla senden kopamayacağımı.

# Sevgiliye uyumadan önce uzun mesaj göndermek için >uzun iyi geceler mesajları< yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum Gönder

 
Top