z Sevgiliye Günaydın Mesajları | En iyi Hediye Fikirleri

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sevgilinizi gün boyu gülümsetmek ve mutluluk hormonlarını tetiklemek için Ona etkili günaydın mesajları göndermeye ne dersiniz? Sevgilinize gününü gülümseme ile geçireceği ve moralini de üst seviyede tutacak en etkileyici günaydın mesajlarını bu yazımızda sizin için derledik. Düşünsenize, sabahın erken saatlerinde Sevgiliniz daha uyanır uyanmaz sizden gelen bir sevgiliye romantik günaydın mesajı ile karşılaşıyor ve kendini nasıl da mutlu hissediyor. Dolayısıyla günü çok daha güzel ve keyifli geçecektir. İster resimli, ister resimsiz olarak gönderebileceğiniz güzel günaydın mesajları ile Sevgilinize ufak ama hoş bir sabah sürprizi yapabilirsiniz. Günaydın mesajları sayesinde Sevgilinizle aranızda harika bir etkileşim yaratacaksınız. Hızla akan yaşam içerisinde mutlu olduğumuz anları ifade edecek kelimeleri seçmekte zorlanabilir, içerisinde bulunduğumuz güzel ruh halini tanımlamakta zorlanabiliriz. Ancak romantik günaydın mesajları eşliğinde söylenmiş bu güzel sözlerle, biz mutluluğu harika bir biçimde sevgilinize ulaştırmaya çalıştık. İnsanlar çoğu zaman kendilerini anlatmak adına uzun uzun anlatmanın gerekli olduğunu düşünürler. Herhangi bir durum sayfalarca anlatılsa bile aslında yetersiz kalmış gibi hissedilir. Dolayısıyla düşünülenleri anlatmanın en iyi yolu kısa ve net cümleler kullanmaktır. Sevgiliniz ile aranızdaki sevgi trafiğini en güzel bu günaydın sözleriyle düzenleyebilirsiniz. Özlem duyulan anlarda sevgiliden gelen aşk dolu günaydın mesajı size de Ona da huzur verecektir.

Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları


# Her sabah seninle yeni güne uyanmak, yeniden doğmak gibi günaydınlar bir tanem.

# Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

sevgiliye günaydın mesajları

# Güneşin doğduğu yer gözlerin gibi umut verici, gözlerine her baktığımda umutlarım yeşeriyor seninle... Bir tanem günaydın.

# Günaydın hayatımın anlamı... Günaydın içimin sönmeyen ateşi... Günaydın sultanım, baş tacım. Günaydın güzeller güzeli sevgilim.

# Dünyanın en tatlı en güzel insanına ve böyle güzel bir insan sahip olduğum için çok şanslıyım seni seviyorum biricik aşkım kocaman günaydın.

sevgiliye günaydın mesajları

# Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün, seninle uyanacağım günlerdir sevgilim. Günaydın SANA.

# Sensiz uyandığım her gün gece gibi, sensizlik dipsiz karanlık bir kuyu, aç gözlerini güzel gözlüm. Aç ki hayatıma ışık gelsin.

# Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

sevgiliye günaydın mesajları

# Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.

# Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin. Tıpkı şu anda bugün olduğu gibi. Günaydın sevgilim, günaydın benim güzel yüzlü yarim.

# Aşk yüreğin güneşidir. Kimi yürekte her gün doğar, kimi yürekte ebediyen batar. Yüreğime doğan güneşe ortak ettim seni. Sende beni güneşimden mahrum bırakma! Günaydın.

# Günler günleri kovaladıkça, ben her defasında adınla uyanacağım bu hayata, seviyorum seni sakın unutma! Günaydın.

sevgiliye günaydın mesajları

# Sensiz uyanmak istemez bedenim, sensiz nefes almak istemez hücrelerim ve sensiz yaşayamaz bu serserin, günaydın sevgilim.

# Geceleri uzaklara çığlık olur sesim yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın her şeyim benim.

# Bu sabah tutamasam da elini, sabahın erken saatlerinde göremesem de güzel gözlerini, seviyorum seni sensiz olmaz unutma bu kelimelerimi, günaydın sevgilim.

# Rüyalarımı çepeçevre saran prensesim! Senden hiç kurtuluş yok. Gecemde de sen, gündüzümde de! Sen damarlarımda akan can suyumsun. Günaydın güzel gözlüm uyan.

# Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı günaydın sevgilim.

sevgiliye günaydın mesajları

# Günaydın! Tıpkı bir güneş gibisin ya da ne bileyim bir ay gibi! Her ikisi de sen olabilirsin. Hem gecemi, hem de gündüzümü aydınlatıyorsun! Gözlerimde bir ışık gibi parlıyorsun nur yüzlüm.

# Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana bir tanem.

# Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni hayata, yüzünü görmesem de hayalinle yürüyorum adını yazdığım sokaklarda, günaydın sevgilim.

# Hayat boştu bir zamanlar! Sonra bir uyandım sen varsın... Şimdi ise sığmıyor hiç bir yere bu hayat. O kadar mutlu ve umutlu. Günaydın Sevgilim.

# Sensiz açılan gözlerim bugün seninle buluşmanın hasreti içinde bakıyor güne bugünde senin adınla nefes alıyorum sevgilim günaydın.

# Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın.

sevgiliye günaydın mesajları

# Kalbimin sultanı, yarınım, canım, cananım günaydın aşkım.

# Gül kokuları arasında, taze bir simit ve tavşan kanı bir çay lezzetinde günaydınlar! Bu sabah bütün mutluluklar bizi bulsun.

# Prensesim, günaydın. Seninle uyanmak vardı şimdi güne ve seni kollarımın arasına alıp hayallere dalmak vardı. Seni öyle çok seviyorum ki, seni ruhumun en derin yerine sakladım. Sen benim canım, her şeyimsin.

# Bu sabah da her zamanki gibi muhtacım sana! Hayatıma renk katan, her gece bana kavuşacağım günü özleten biricik aşkım günaydın.

# Günaydın, karanlıkta bana yol gösteren kutup yıldızım. Seher vakti yapılan ve kabul olan duam.

# Günaydın gönlümün prensesi günaydın varlığıma sebep olan aşk böceğim günaydın içime huzur veren nurdan yaratılmış dünyadaki hurim. Günaydın, günaydın, günaydın.

# Herkes güneşin doğmasını bekliyor. Ama bilmiyorlar ki o da benim güzel baharımı bekliyor. Uyan ki, insanlar güneşe kavuşsun, günaydın güneşim...

# Günaydın, yeni doğan gün, günaydın baharım, günaydın en güzel manzaram, günaydın balım, kır çiçeğim…

sevgiliye günaydın mesajları

# Sadece bu günüm değil, bundan sonraki kalan ömrümün ol! Yarınlarım ol benim. Günaydın bir tanem, günaydın.

# Senin olmadığın günün sabahına uyanmak zor da olsa, sana bir adım daha yaklaştıran güne merhaba. Günaydınlar Biricik Sevgilim.

# Gönül gözüm sana açılan bir yoldur! Günaydın… Sana geliyorum aşkım hadi iki kişilik bir kahve doldur. Biri sana, öteki de bana!

# Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.

# Yere düşen yağmur damlaları kalbine inecek güneşi engellemesin güneş bulutların arasından hep sana doğru baksın. Güneş güzellikler getirsin ruhuna. Günaydın Bebeğim...

# Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

Resimli Günaydın Mesajları

Sevgiliye Günaydın Mesajları

# Günaydın yatağımda rüyalarım isimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın.

# Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın her şeyim.

# Her şey seninle başlar. Her günüm seninle doğsun. Seninle batsın günaydın günümün en güzel varlığı.

# Karanlık geçmiş silindi. Ömrümüzün kalanına ışıkla bakıyoruz artık. Günaydın bitmeyecek yarınlarım, günaydın benim en büyük sevdam.

# Dilerim ki hakkında her şey hayırlı olsun. Kötülük senden kilometrelerce uzakta olsun. Dünyada hiç kimse senin kadar sevilmiyor, bunu bil sevgilim. Günaydınlar.

# Kurduğu çalar saate karşı verdiği amansız mücadeleyi bugün de kaybeden değerli insan: Sana da günaydın.

sevgiliye günaydın mesajları

# Doğan her sabaha senin adınla uyanmak, sanki yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar benim biriciğim, balım, çiçeğim bir tanem.

# Güneşin ilk ışıkları yatak odanı aydınlattığında, sevincini değer verdiğin biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç ben orada olacağım sevgilim. Günaydınlar Hayatım.

# Benim sabahım ne zaman oluyor biliyor musun? Sen bana günaydın mesajı atınca… Sana da günaydın sevgilim.

sevgiliye günaydın mesajları

# Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şu an gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim.

# Gözlerin, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim günaydın.

# Günün aydın olsun. , dilerim ki yüreğine gülün gölgesi düşmesin ve sen, yüzünde gülüşlerin en güzeli ile bak geleceğe.

# Başımı yastığa koyduğumda ilk ve tek dileğim sen oluyorsun! Seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun biricik sevgilim.

# Gözlerini araladığında odanda ve hayallerinde hep ben olayım. Günaydın aşk bahçem.

# Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte.

# Sabahın kor güneşi vursun suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

# Hayatımın temel rengi! Rüyalarımın başrol oyuncusu. Hayatımın gayesi, neşesi! Gönlümün sultanı, günün musmutlu olsun.

sevgiliye günaydın mesajları

# Günaydın ruhum. Doğum günün bugün senin ve tuttuğun tüm dileklerin gerçekleşme zamanı. Hayallerini gerçekleştirmek için elimden geleni yapacağım canım sevgilim, hem de bir ömür boyu.

# Gözlerimi bugünde senin için açtım hayata, yarında senin için açılacak bunu sakın unutma günaydın prensesim.

# Günaydın dünyalar güzeli biricik sevgilim! Hadi uyan artık aç o güzel gözlerini bana doğru. Seni çok özledim Günaydın.

# Akşam başını yastığa koyduğunda düşündüğün, sabah gözlerini araladığında aklındaysa, aşk 24 saattir. Günaydınlar günüm.

sevgiliye günaydın mesajları

# Günaydın canım sevgilim. Seni gördüğümde kalbim daha hızlı çarpıyor, senden uzakta günler geçmiyor benim bir tanem. Yaşam seninle birlikteyken anlam kazanıyor, sen yokken çiçekler soluyor dünyamda.

# Günün aydın olsun! Bugün benden sana özel bir armağan olsun. Günaydınlar benim tatliş bebeğim.

# Aşkından gözümü kör eden kadın! Günaydın diyorum sana. Yıllarca bir anlam aradım hayatıma ve sonunda buldum. seninle tamamlandı hayatımdaki tüm boşluklar. Seninle anlam buldu diğer boş yanım. Seni çok seviyorum canım sevgilim.

# Her günün ayrı bir güzelliği olsun yanında güne gülerek başla sevgilim, bugünde seni kıskansın her şeyim günaydın.

sevgiliye günaydın mesajları

# Her güne merhaba dediğimde sadece seni görmek istiyorum, başucumda. Güneşim doğduğu, her gün seni koklamak, duymak ve görmek istiyorum. Günaydınlar canım.

# Her güne senin aşkınla başlamak senin sevginle uyanmak çok güzel. seni cok seviyorum canım Aşkım.

# Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki arkadaşım, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor. Hadi uyan artık arkadaşım günaydın.

# Günaydın her sabah hayatıma güneş gibi doğan aşkım, seni çok seviyorum.

# Sen gördüğüm en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. Günaydın canım, cananım.

sevgiliye günaydın mesajları

# Günaydın benim hayatımın neşesi, ruhumun en büyük eğlencesi, kalbimin prensesi. Seninle aydın olsun her günüm, seninle huzur bulayım dünyanın neresinde olursam olayım. Seni çok seviyorum bir tanem, aşkım, her şeyim.

# Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

# Gecelerimin yıldızı, sabahlarımın güneşi, günlerimin aydınlığı, günaydın bebeğim.

# Güzel kardeşim, yeni günün ışıklarıyla sıkıntıların gece karanlığı gibi geride kalsın, günlerin huzurlu, günün hayırlı olsun.

# Elini verene gözünü değdirene sözünü diyene diyemeyene sevgimi görene göremeyene günaydın...

sevgiliye günaydın mesajları

# Günaydın benden sonra en çok uykuyu seven uykucu şirinim! Bu güzel günü ne olur kaçırmayalım. Yeni bir güne sevgiyle uyan! Hadi tut ellerimden güne gülümseyerek merhaba diyelim seninle.

# Kalbimi aydınlatanlara, güneş ışığı kadar parlak kalplere günaydınlar.

Etkileyici Günaydın Mesajları

Etkileyici Günaydın Mesajları

# Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım! Seher vakti yapılan ve kabul olunan en güzel dualarım. Günaydın sevgilim...

# Günaydın canım sevgilim. Seni tanıdığım günden beri ruhuma hep neşe vermeyi başardın. Seninle güzelleşti her şeyim. Seninle anlam kazandı hayatım. Seni çok seviyorum hayatımın en güzel şeyi.

# Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın.

sevgiliye günaydın mesajları

# En tatlı hayallerimi süsleyen sevgilim, günaydın.

# Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

# Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim. Günaydın.

# Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep san varsın bebeğim yaşarcasına günaydın bir tanem.

# Günaydın sevgilim. Bugün senin doğum günün, yani beni hayata bağlayan şeyin dünya ile tanıştığı gün. seni hep bekledim, hayatım boyunca da beklerim. Sen benim değerlim, huzurum, mutluluğum, aşkım, huzurumsun. Seni çok seviyorum.

sevgiliye günaydın mesajları

# Aşk bir gün değil, bir ömür sürmeli! Sevgi, umut, emek, aşk ve mutlu günaydınlarla devam etmeli. Seni seviyorum biriciğim günaydın.

# Canımdan çok sevdiğim canım sevgilim, günaydın. seni öyle çok özlüyorum ki bilemezsin. Seninle her şey çok daha güzel ve çok daha kolay. Hayatımı seninle geçirmek için can atıyorum. Sen benim kıymetlim, prensesim, bir tanemsin.

# Senin ne kadar güzel olduğunu sabah resmine bakınca tekrar anladım. Başucumda duruyorsun ve sana bakmadan güne başlayamıyorum. İyi ki varsın aşkım.

sevgiliye günaydın mesajları

# Bir bebeğin gözlerindeki masumluk kadar tatlı bir gün diliyorum aşkım, her günün bir önceki günden daha güzel geçsin. Günaydın bebeğim.

# Gece aklımda yine sen vardın, sabah senin özleminle uyanmışım. Bir gün seninle sonsuza dek uyanmak dileğimle, günaydın can parçam.

# Nasıl ki çiçekler sever doğayı, nasıl ki dünya sever evreni, nasıl ki gökyüzü sever yıldızları... İşte ben de seni bu devasa şekilde öyle severim. Sen benim canımsın! Ruhumun sahibi, huzurumun sebebisin. Günaydın biriciğim.

# Her güzel şey mutlu biter ama sen bende hiç bitmeyeceksin bir tanem günaydın.

sevgiliye günaydın mesajları

# Bu gün gözlerimi açtığımda hayata daha güzel bakacağım çünkü bugün senin adınla uyandım tıp kı yarında bu bugün uyanacağım gibi günaydın bir tanem.

# Günler seninle başlar, gözlerimi açtığımda yeni bir güne seninle uyanmanın mutluluğunu yaşıyorum sevgilim günaydın.

# Seninle olmak dünyanın en güzel armağanı. Seninle birlikte dünyayı keşfetmek ve güzellikleri tatmak muhteşem. Canımın içi, günümün güzel tarafı, günaydın canım sevgilim.

# Sen günümün aydını, sımsıcak bakışlı, hayatımın tek anlamı, günaydın bir tanem.

sevgiliye günaydın mesajları

# Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

# Günaydın sevgilim. Canımın içi, her şeyim. dünyanın öbür tarafında da olsan sen benim hayatımın aşkı, gönlümün meleği. Seninle nefes almak dünyanın en büyük keyfi. Seni çok ama çok seviyorum! Benim bir tanecik gül yüzlü sevgilim.

# Dünyanın en tatlı en güzel insanına ve böyle güzel bir insan sahip olduğum için çok şanslıyım seni seviyorum biricik aşkım kocaman günaydın.

# Yılların yaprak solgun gibi dökülüp, sevgilerin buz gibi eridiği ve insanların öz değerlerini yitirdiği şu dünyada güzelliğini kaybetmeyen en güzel insana kucak dolusu sevgilerle. Günaydınlar.

# Aylardan en güzel haziran, günlerden pazar, dünyanın en güzel aşkı sen. günaydın aşkım.

sevgiliye günaydın mesajları

# Bir rüya gördüm içinde sen varsın, rüyaların içinde hiç bitmeyecek rüyamsın sevgilim günaydın meleğim.

# Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana.

# Sabah aydınlığım, gönlümün ilacı, baş tacım, eninle bir güne daha uyanmak ne mutlu.

# Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım...

# O kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin. İyi ki varsın arkadaşım. Günaydın.

# Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

sevgiliye günaydın mesajları

# Günaydın canım sevgilim. Sen benim bir tanecik sevgilim, canımın içi. Seni çok ama çok seviyorum bir tanem. Günün aydın olsun ruhun neşeyle dolsun.

# Bir gün daha başlıyor hayatımda, kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.

# Bir sabah daha sensizlik, bir tanem artık gözlerinde kaybolmak istiyorum, günaydın aşk güneşim.

# Kelimelerin anlamını çoktan yitirdiği bir zamandayım. Hayatımda anlamını yitirmeyen tek şey sana duyduğum sevgidir. Günaydın aşkım seni çok seviyorum günler bu kadar güzelse sebebi sensin günaydın aşkım.

# Yeni bir güne seninle başlamak için, her günümü seninle olacağımız sabahların hayalini kurmakla geçiriyorum… Her sabah sana, gözlerinin içine bakarak günaydın demek umuduyla. Günaydınlar sevgilim.

# Sana iltifat için bahane aradığım, hayatımın diğer yarısına kocaman bir günaydın.

sevgiliye günaydın mesajları

# Güzel meleğim, rüyalarımın sultanı, bir güne daha seninle uyanmak ne güzel. Günaydın güzel gözlü ceylanım.

# Sabah olsun diye herkes güneşin doğmasını beklerken, zavallı güneş de senin uyanmanı bekliyor! Günaydın gün ışığım, biricik aşkım!

# Karanlıkları yırtıp atan gün ışığım! Yüzünü gördüğümde günümü güzelleştiren ay parçam! Sana da günaydın.

# Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim.

# Kâinatın en güzel kadını günaydın. Yanında olmak ve gözlerinin ta içine bakarak söylemek vardı tüm bunlar ama ne yazık ki aramızda uzun yollar var. Sana kilometrelerce uzağından söylüyorum seni ne kadar sevdiğimi.

sevgiliye günaydın mesajları

# Günaydın sevgilim gün aydınlık seninle günler seninle parlak bugün ki gibi gün seninle güzel sevgilim günaydın.

# Sen varsan geceler bile gündüz, sen yoksan gündüzler bile gece, günaydın ay ışığım.

# Bu sabah gözlerim aralandı. Sen yoksun diye ışık bile karalandı. Arala gözlerini bir tanem ki dünya aydınlansın. Günaydın gün ışığım.

# Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem.

Uzun ve Kısa Resimli Günaydın Mesajları


Sevgiliye Günaydın Mesajları

# Bir sabah da gözümü açtığımda aklımda değil de yanımda olsan. Günaydın aşkım.

# İnsanın uyanıp ta ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır ya da yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır. Günaydın.

# Sensiz bir sabah nasıl bir şey biliyor musun? Eşiyle köye giderken, ön koltuğu kaynanasına kaptıran yeni gelin gibi... Ben de güne öyle uyandım!

# Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu hissettin mi? Günaydın bebeğim.

# Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.

# Güneşe herkese doğuyor. Ben ise her gün, seninle yeniden yeniden doğuyorum inci tanem.

sevgiliye günaydın mesajları

# Sensiz günlerim karanlık, sensiz aldığım nefes yarım, sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.

# Günaydın aşkım o kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur sevgi aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle.

# Ruhunun ve bedeninin güzelliği gibi, günün de senin gibi aydın ve tatlı olsun sevgilim.

# Günlerimin biricik aydın ışığı bugün gün senin için doğuyor kalbimden günaydın bebeğim.

# Günlerimin ışığı gecelerimin yıldızısın sabahlarımın güneşi gecelerimin ayısın sabahlarımın günaydını gecelerimin dumanısın bebeğim günaydın.

# Biriciğim günaydın. Benim bu hayattaki en büyük huzurum ve mutluluğum yalnızca sensin. Senin gülüşün dünyalara bedeldir benim için. Canım sevgilim seni çok seviyorum, günün güzel geçsin.

# Güzel rüyalarımın kahramanı, yol göstericim, yaşama sebebim, sabahlarımı en aydınlık hali, ay parçam, güneşim, sabah ışığım günaydın.

# Yine bugün kalktığımda Allah’a binlerce kez şükürler ettim. Senin gibi eşsiz birini hayatıma kattığı için şükür. biricik aşkım kocaman günaydın.

sevgiliye günaydın mesajları

# Mutlulukların aşkımızla bütünleştiği, üzüntülerin kıyılarımıza ulaşmadığı, aşkın en güzel halinin bize yakıştığı güzel bir güne merhaba diyelim mi sevgilim?

# 24 saatlik ömrü olan bir kelebek olsam, sabah kalktığında yanağından öperek, sana sadece bir günaydın deyip oracıkta can vermek isterdim! 

# Güzel bir rüyanın ardından yine geldik bir uykunun sonuna. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar sevgilim.

# Oysa ki tek isteğim, sana günaydın dediğimde gözlerini benim için açman ve yanımda uyuyor olmandı. Seni seviyorum günaydın.

# Günaydın sabahımı aydınlatan nur yüzlü güneşim.

# Her günüme adını yazdım güneşimde sen olsun yıldızımda sensin sevgilim günaydınlar.

# Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

sevgili hediyeleri

# Günaydın gülüşü güneş gibi içimi ısıtan ve kalbime aydınlık olan tatlı sevgilim.

# Aç gözlerini sevgilim! Rüyadan sonra güne uyandığın ilk anda ilk beni gör her şeyden önce! Al bu yanağına aldığın tatlı buse sanadır! Günaydın günaydın günaydın canım...

# Benim canım prensesim günaydın. Hayat bizi öyle güzel bir araya getirdi ki, tüm yolları birbirimize çıkardı. Mutlu olalım diye elinden geleni yaptı. Seni çok ama çok seviyorum ve hayatımın sonuna kadar da sevmeye devam edeceğim bir tanem.

# Bir ömrü beraber geçirmek istediğim kadın, günaydın. Sen canımın en büyük parçası, ruhumun kraliçesisin. Doğum günün kutlu olsun benim bir tanecik sevgilim. Günümün seninle yan yan aydınlanacağı günü iple çekiyorum.

Yorum Gönder

 
Top