Karakalem Resim
Bir insanı sevmek, her zaman özlemek, her dakika düşünmek, fırsat bulduğu her an aramak-sormak için o insanı gerçekten çok sevmek gerekiyor! Bu yüzden sevgimizi verdiğimiz insanın kalbimizdeki yer daima özeldir! Özel ya da sıradan günlerde sevdiklerimize verdiğimiz değeri, sözlerle, davranışlarla ve en çok da hediyelerle göstermeye çalışırız! Özel bulduğumuz kişi için seçtiğimiz hediyenin, O'nu mutlu ettiğini görmek herşeye değer! Ancak herkes, sevgilisine/sevdiklerine en güzel, en orjinal hediyeyi bulmak ve satın almak ister! Hele hele bu hediye bir de sürpriz bir hediye ise tadından yenmez! Peki ama, sevdiğimiz kişiyi mutlu hissettirecek, bizim için değerli olduğunu en güzel şekilde gösterecek orijinal ve sürpriz bir hediyeye ne olabilir? İşte bu noktada size harika bir hediye önereceğiz; Karakalaem Portre Resim.
karakalem resim siparişi
Sevgilinize baş döndürücü güzellikte, etkileyici, sürpriz bir hediye mi arıyorsunuz? Karakalem Portre Resim Siparişi vererek bu muradınıza erebilirsiniz! Babalar Günü Hediyesi olarak sevgili Babanıza unutamayacağı bir hediye mi arıyorsunuz? Portre resimini çizdirerek O'na en güzel hediyelerden birini vermiş olursunuz! Karakalem Portre resim, hediye fikirleri içerisinde en anlamlı, en orijinal, ve %100 el yapımı en iyi hediye seçenekleri içerisinde!
Karakalem Resim yaptırma

Karakalem Portre Resim Siparişi Nasıl Verilir?


portre resim

Orjinal Bir Hediye & Karakalem Portre Resim


Sevdiklerinize hayatının hediyesini vermek ister misiniz? Yıllarca duvarında asılı kalacak, her baktığında kendini mesut ve mutlu hissedeceği karakalem resim armağanı ile. İster evlilik yıldönümü hediyesi olarak eşinize, ister sevgililer günü hediyesi olarak sevgilinize, isterseniz de anneler günü hediyesi olarak bir tanecik annenize bu özel hediyeyi inanılmaz büyük bir keyifle verebilirsiniz. Eğer sizi kara kalem resim çizdirmeye ve böylesine anlamlı bir hediye hazırlatmaya ikna edebildiysek, şimdi sıra sizi karakalem resim siparişi verebileceğiniz profesyonel web sitesi ile tanıştırmaya geldi. Bu yazımızda sizlere, kaliteli ve profesyonel bir şekilde karakalem portre resim siparişi nasıl verebileceğinizi adım adım anlatmaya çalışacağız. 

portre resim siparişi

Karakalem Portre Resim Siparişi Vermek


Türkiye'nin her yerinden çok kolay bir şekilde 7/24 karakalem portre resim siparişi verebilirsiniz! Bunun için yapmanız gereken en önemli şey, çizdireceğiniz fotoğrafı doğru tespit etmek! Bu sözümüz ile neyi kastediyoruz? Örneğin sevgilinizin karakalem resmini çizdireceğinizi var sayalım! Sevgilinize ait yakın plan çekilmiş, yüz detayları rahatlıkla seçilebilecek, mümkün olan en yüksek çözünürlükteki fotoğrafı seçmeye özen gösterin! Daha sonra belirlemiş olduğunuz bu fotoğrafı portreresim.com sitesindeki "Resim Sipariş" sayfasında "Dosya Seç" butonuna tıklayarak yükleyiniz! Bu arada sizinle rahatlıkla iletişime geçilebilmesi için "Ad, Soya, Adres, Telefon, e-mail, varsa mesajınız gibi bilgileri girmeyi unutmayın! Gerçekten de sevgilinize hediye olarak karakalem portre çizdirirseniz, bize göre tüm el yapımı hediyeler içerisinde en orijinalini seçmiş olacaksınız!

resim siparişi

Karakalem Resim Ne Kadar Sürede Çiziliyor?


Yılbaşı, sevgililer günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günlerde aşırı bir sipariş yığılması söz konusu olduğunda, bu günler için telefonla bilgi almanızda yarar var! Ancak normal günlerde göndereceğiniz fotoğraf 2 iş günü içerisinde çizilerek adresinize kargo yapılır! Mesafeye bağlı olarak ortalama 1-2 iş günü içerisinde ise kargonuz tarafınıza ulaşmış olur! Eğer İstanbul'da yaşıyorsanız ve acil olarak karakalem portre resmini teslim almak istiyorsanız, elden size taslim edilebileceği gibi dilerseniz aynı gün Motokurye ile de siparişinizi teslim alabilirsiniz!

Karakalem Resimler

Karakalem Resim Sipariş Fiyatları


Seçeceğiniz resim kağıdı boyutlarına ve kişi sayısında göre portre resim fiyatları değişiklik göstermektedir. Örneğin, genel olarak herkesin tercih ettiği tek kişi 25 X 35 cm. ebatlarında bir karakalem portre çalışması istiyorsanız, bu hizmetin karşılığı olarak 50 TL ödüyorsunuz! Profesyonel ressamlar tarafından çizilecek olan karakalem portre çalışmaları için zannediyoruz ki, 50 TL gibi bir ücret çok pahalı olmasa gerek! Eğer sevdiklerinize etkileyici ve aynı zamanda içerisinde Sanat olan el yapımı ucuz hediyeler düşünüyorsanız, kara kalem portre en iyi hediye seçenekleri arasında! Diğer fiyatlar için aşağıdaki fiyat listesine bakabilirsiniz! Yukarıda yer alan fiyatlar, 25 x 35 ebatlarındaki resim kağıdı için geçerli olan fiyatlardır! Eğer daha fazla kişi sayısı ve farklı boyutlarda resim siparişi vermek isterseniz "portreresim.com" sitesinden öğrenebilirsiniz!karakalem portre resim

resim sipariş fiyatları

Karakalem Resim Siparişi için İletişim


portre resim siparişi
Yukarıda karakalem resim siparişi vermek için gerekli iletişim kanalları verilmiştir. web sitesi üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi, aklınıza takılan sormak istediğiniz konuları telefonla veya e-mail yoluyla sorabilirsiniz!

karakalem resim hediyesi

Yorum Gönder

 
Top