z Evlilik Teklifi Yapılabilecek En Güzel 10 Mekan | En iyi Hediye Fikirleri

Evlilik Teklifi Yapılabilecek En Güzel 10 Mekan
Evlilik teklifi, evliliğe atılan ilk adımdır. Evlilik teklifinin kabul edilmesinin ardından büyük bir hazırlık serüveni başlar. Evlilik hazırlıklarının keyfini yaşayabilmek için öncelikle çok özel bir evlilik teklifi yapmalısınız. Sevdiğiniz kişiyi sizinle evlenmeye ikna edebilmek için, baş döndürücü ve çok özel bir organizasyon planlamalısınız. Evlilik teklifi bayanların en çok önemsediği detaylar arasında yer alır. Güzel bir evlilik teklifi organize ederseniz, eşiniz bunu yıllar boyunca herkese anlatmaktan mutluluk duyacaktır. Bu yüzden evlilik teklifini planlarken iyi düşünmeniz gerekiyor. Evlilik teklifi organizasyonunda mekan önemlidir. İlgi çekici ve özel bir mekanda teklifi gerçekleştirmelisiniz. Sizin için anlamlı olan herhangi bir yer de olabilir, çok popüler ve ilgi gören bir mekan da. Mekanın belirlenmesi tamamen sizin arzunuza bağlıdır.
evlilik teklifi mekanları
Evlilik teklifi organizasyonunu kendiniz planlayabileceğiniz gibi bu konuda uzmanlaşmış organizatörlerden de yardım alabilirsiniz. Organizasyon firmaları, evlilik teklifi için en iyi alternatifleri size sunacaktır. Evlilik teklifi için Türkiye'nin en güzel ve en büyük şehri İstanbul'u tercih edecekseniz, İstanbul'daki bir organizasyon firması ile anlaşmalısınız. Organizasyon firmaları ile iletişime geçerek İstanbul'da evlilik teklifi fiyatları hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Organizasyon firmaları, kendi planlarını oluştururken sizin zevklerinizi öğrenmek için size de danışacaktır. Özellikle mekan belirlenmesi konusunda sizin yardımınızla hazırlıklara başlanacaktır. İstanbul'da evlilik teklifi edilebilecek çok iyi mekanlar bulunmaktadır. Bu mekanlar genellikle tarifi ve turistik olanlardır. Turistik mekanlarda evlilik teklifi organizasyonu için bireysel hazırlık ve izinleri gerçekleştirmeniz çok kolay olmayabilir. Bu yüzden profesyonel organizasyon firmasından yardım almalısınız. Organizasyon firması yetkilileri tüm izinleri alarak mekanın hazırlanması için çalışmalara başlayacaktır.
evlilik teklifi için istanbulda güzel yerler
İstanbul'da evlilik teklifi yapılabilecek en iyi 10 mekan hakkında bilgilere yer vermek istedik. Bu bilgiler doğrultusunda evlilik teklifi mekanına karar verip, hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.


İstanbul'da Evlilik Teklifi Yapılabilecek En Güzel 10 Mekan


1- Galata Kulesi Evlilik Teklifi

evlilik teklifi mekanları Galata Kulesi
Tarihi Galata Kulesi'nde evlilik teklifi gerçekleştirmek oldukça heyecanlı bir anı olacaktır. Sevdiğinizin başını döndürecek bir organizasyon hayal ediyorsanız, mekan olarak Galata Kulesi'ni kesinlikle düşünmelisiniz. Galata Kulesi'nin terasında ya da üzerine yansıtılacak ışık gösterisi ile çeşitli evlilik teklifi fikirleri oluşturabilirsiniz. Organizasyon firmaları bu konuda yardımcı olacaktır. Daha ilgi çekici ve benzersiz bir evlilik teklifi istiyorsanız, kesinlikle profesyonel ekiplerden yardım almalısınız. Galata Kulesi'nde evlilik teklifini hazırlarken yüzüğü yanınıza almayı unutmayın. Sevdiğinizin evlilik yüzüğünü Galata Kulesi'nin muhteşem görkemi eşiliğinde parmağına takması unutulmayacak bir anı olacaktır. Evlilik tekliflerinde farklı bir anı bırakmak için seçilecek mekanın da farklı ve özel olması gerekiyor. Galata Kulesi, eşsiz görkemi ve tarihi ile en ideal evlilik teklifi mekanları arasında yer alıyor. Sevgilinizin aklını başından alacak bir organizasyon planlaması yaparken Galata Kulesi'ni düşünmenizi öneriyoruz.

2- Adalarda Evlenme Teklifi

sevgilime nerede evlenme teklif edebilirim
İstanbul'un incisi olan Prens Adaları, bir çok yerli yabancı turisti ağırlamaya devam ediyor. İstanbul'un en gözde gezi bölgelerinden olan Adalarda sevdiğiniz ile birlikte vakit geçirmek, unutulmaz anıların yaşanmasını sağlıyor. Sevgililerin uğrak noktası olan Adaların atmosferi daha önce hiç karşılaşmadığınız sıcaklıkta ve çekiciliktedir. Adalar, mimarisi ve doğal güzellikleri ile sizi kendisine hayran bırakıyor. Adaların bu aşk dolu atmosferinde evlilik teklifi yapmak en romantik anılardan biri olacaktır. Evlenme teklifini Adalarda yapmayı planlıyorsanız, öncelikle hangi adada olacağına karar vermelisiniz. Sevdiğiniz adaya karar verdikten sonra evlilik teklifini planlamak için düşünmeye başlamalısınız. Sevgilinize evlilik teklifi olacağını hissettirmeden adaya getirmeniz gerekiyor. Burada hazırlanacak ortamda onu şaşırtmalısınız. Adalarda evlilik teklifi için büyük bir organizasyon hazırlamak zorunda değilsiniz. Adanın en güzel, en romantik manzaraya sahip yerinde sevgilinizin önüne geçerek şaşırtıcı bir şekilde evlilik teklifini gerçekleştirebilirsiniz.

3- Taksim Maçka Teleferik Üzerinde Evlilik Teklifi

sevgiliye evlilik teklifi
Evlilik tekliflerinin her zaman özel mekanlarda olmasını tercih ederiz. Bu yüzden de sizler için İstanbul'un en özel mekanlarından oluşan öneriler hazırlamak istedik. Bu önerilerimiz içinde eşsiz manzarası için Taksim Maçka Teleferik de bulunuyor. Teleferik içinde manzaraya karşı evlilik teklifi gerçekleştirmek oldukça büyük bir heyecan yaşatacaktır. Sevgilinizi şaşırtmak, heyecanlandırmak ve mutlu etmek istiyorsanız; Taksim Maçka teleferiğini düşünmenizi önermekteyiz. Teleferiğe binip yüzüğü çıkarana kadar sevgilinize evlilik teklifini hissettirmemeniz önemlidir. Sevgilinizin şaşırmasını ve heyecanlanmasını istiyorsanız, tüm hazırlık boyunca gizemli olmalısınız. Teleferiğe bindiğinizde ilk manzara görüntüsü eşliğinde yüzüğü çıkarıp evlilik teklifini gerçekleştirebilirsiniz. Maçta teleferiği kısa sürdüğü için geç kalmadan yüzüğü çıkarıp teklifi gerçekleştirmelisiniz.

4- Boğazda Evlilik Teklifi

sevgiliye evlenme teklifi nerede yapılabilir
İstanbul'da evlilik teklifi yapılabilecek en iyi alternatiflerden biri ise; İstanbul'un incisi boğazdır. İstanbul boğazının büyüleyici manzarası eşliğinde sevgilinizi evliliğe ikna etmek çok romantik bir anı yaşamanızı sağlayacaktır. İstanbul boğazı manzarasında ister gündüz isterseniz de gece vaktinde evlenme teklifi gerçekleştirebilirsiniz. Gündüz teklif edecekseniz, boğazın en iyi manzarasına sahip mekanlarından birine kahvaltıya gidebilirsiniz. Manzaraya karşı keyifli bir kahvaltı sırasında evlilik yüzüğünü çıkararak sevgilinizi şaşırtabilirsiniz. Eğer gece planlıyorsanız, bir organizasyon şirketi ile anlaşarak boğaz köprüsüne lazer ışık gösterisiyle evlenme teklifini yazdırabilirsiniz. Bunun dışında tekne turu eşliğinde evlenme teklifi etmek de çok şık bir davranış olacaktır. Oldukça heyecanlı ve özel bir anı olarak hafızalarınızda kalacak olan bu teklif ile tüm dikkatleri de üzerinize çekeceksiniz. Evlilik teklifi, her bayan için büyük öneme sahiptir. Özellikle de ilgi çekici bir mekan ve zamanda yapılan evlilik teklifleri, ömürlerinin sonuna kadar hafızlarda önemli bir yer edinir. Bu yüzden evlilik teklifini planlarken çok titiz davranmalısınız.

5- Çamlıca Tepesinde Evlilik Teklifi

Çamlıca Tepesinde Evlilik Teklifi
İstanbul'un en yüksek tepesi olan ve eşsiz bir manzaraya sahip görkemi ile gönüllerde taht kuran Çamlıca tepesi, evlilik teklifi için ideal bir atmosfere sahip. Çamlıca tepesine çıkarak eşsiz bir boğaz manzarasını izlemeye başlayabilirsiniz. Boğaz manzarasının güzelliği eşliğinde kaybolurken cebinizden çıkaracağınız evlilik teklifi yüzüğü sevgiliniz için unutamayacağı bir heyecan yaşatacak. Romantik bir manzarayı izlerken yapılacak evlenme teklifi de bir o kadar romantik izler taşıyacaktır. Dikkat etmeniz gereken nokta ise, Çamlıca tepesine çıkmaya karar verdiğinizde havanın çok bulutlu olmamasıdır. Eğer hava bulutlu ve sisli olursa, İstanbul'un manzarasını pek göremeyebilirsiniz.

6- Otağtepe Parkı Evlilik Teklifi

Otağtepe Parkı Evlilik Teklifi
İstanbul'un en güzel manzaralı parkı olduğunu söyleyebiliriz. Bu parkta çimenlere oturarak İstanbul manzarasını seyir etmek inanılmaz güzel duygular yaşamanızı sağlayacaktır. Bir çok gelin ve damadın da fotoğraf çekimlerini gerçekleştirdiği bir yerdir. Hatta sırf fotoğraf çekimlerinden dolayı bu kadar büyük bir popüleriteye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Rengarenk çiçekler, bitkiler eşliğinde İstanbul'un boğazını, semtlerini, binalarını, boğazdan geçen gemileri seyrederken gerçekleştireceğiniz evlilik teklifi sizin için unutulmayacak bir anı olacaktır. Bu güzel manzara eşliğinde gerçekleştireceğiniz evlilik teklifi ile sevgilinizin gönlünde taht kuracaksınız. Evlilik hazırlıklarının ilk adımını, İstanbul'u seyrederken atmak oldukça romantik izler taşıyacaktır. Otağtepe'nin manzarasında evlilik teklifini gerçekleştirebilir ve sonrasında da düğün fotoğraflarınızı burada çektirerek anılarınızı tazeleyebilirsiniz. Gönülleriniz bir olduğu romantik evlilik teklifleri arasından sizin için en uygun olanını seçerek sevgilinizi mutlu etmeyi başarabilirsiniz.

7- Kız kulesinde Evlilik Teklifi

Kız kulesinde Evlilik Teklifi
Yüzyıllardır var olan ve çeşitli rivayetlere konu olan Kız Kulesi'nde evlenme teklifi yapmak en romantik seçeneklerden biri olacaktır. Aşıkların kulesi olara bilinen Salacak sahili açıklarındaki küçük adacık üzerini kurulu olan Kız Kulesi, sizin de aşkınızın şahidi olabilir. Salacak sahilinden tekneler ile ulaşabileceğiniz Kız Kulesi'nde sevgilinizi evlenmeye ikna etmek hem romantik hem de unutulmayacak bir anı olacaktır. Kız Kulesi aracılığıyla evlenme teklifi etmek için kulenin içine gitmenize gerek yoktur. Salacak sahilinde Kız Kulesi manzarasına karşı da romantik bir evlilik teklifi gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul'un en iyi turistik mekanlarından bu olan görkemli, ihtişamlı Kız Kulesi, aşkınızın şahidi olmak için sizi bekliyor. Evlilik teklifi planını yaparken Kız kulesi seçeneğini de aklınızın bir köşesinde tutmanızı öneriyoruz.

8 - Emirgan Korusunda Evlilik Teklifi

sevgiliye evlenme teklifleri
Kuş cıvıltıları eşliğinde aşk dolu dakikalar geçirirken evlilik teklifi etmeniz çok şık bir davranış olacaktır. İstanbul'un en gözde açık alanlarından biri olan Emirgan Korusu'nda rangarenk bitkilerin arasında evlilik teklifi etmek çok romantik bir anı yaşamanızı sağlayacaktır. Sevgilinizle birlikte Emirgan Korusu içinde romantik bir yürüyüş yaptığınız sırada cebinizden yüzüğü çıkararak evlilik teklifinde bulunmak unutulamaz bir hatıra olarak hafızalarınızda kalacaktır. Evlilik hazırlığının başlangıcını bu kadar romantik ve doğal bir ortamda yapmak sizi huzurlu hissettirecektir. Doğal güzelliklerden hoşlanan bir sevgiliniz var ise, Emirgan Korusu içinde evlilik teklifi yapmak çok doğru bir karar olacaktır. Emirgan korusu içinde arkadaşlarınızla planlayacağınız bir hazırlık da yapabilirsiniz, tek başınıza gezerken sadece bir yüzükle de evlilik teklifini gerçekleştirebilirsiniz. Önemli olan mekanın atmosferi ve gönüllerinizin bir olmasıdır. 

9- Gülhane Parkında Evlilik Teklifi

evlenme teklifi nerede yapılır
Çeşitli şarkı ve şiirlere konu olan Gülhane parkı, evlilik teklifi yapılabilecek en doğal, en romantik mekanlardan birisidir. Gülhane parkında bulunan ağaçların ve çiçeklerin muhteşem kokusu, kuşların cıvıltılar eşliğinde dans edişi evlilik teklifi için mükemmel bir ortam yaratacaktır. Siz de şairlerin dizelerine sıkça konu olan Gülhane parkında evlilik teklifi yaparak aşkınızı güçlendirebilirsiniz. Evliliğe ilk adım olan evlenme teklifini gerçekleştireceğiniz mekanın değerli olması, sevgilinizin gözünde ona duyduğunuz ilginin bir göstergesi olacaktır. İstanbul'un en kıymetli hazinelerinden biri olan Gülhane parkı içinde romantik bir evlilik teklifi yapmak çok iyi bir fikir olacaktır.

10- Sapphire Seyir Terasında Evlilik Teklifi
İstanbul'un en yüksek binası olan Sapphire seyir terası evlilik teklifi için şahane bir ortam sunuyor. İstanbul'a 261 metre yükseklikten bakarken evlilik teklifinde bulunmak çok şaşırtıcı ve unutulmaz bir anı olacaktır. Sevgilinizle birlikte Sapphire seyir terasını ziyarete gittiğinizde, muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde evlilik teklifinde bulunmak çok şık bir hareket olacaktır. Sevgilinizi şaşırtmak ve mutlu etmek için en iyi evlilik teklifi mekanlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Sapphire seyir terasına giriş için çok yüksek maliyetli olmayan bir bedel ödeyerek giriş yapıyorsunuz. Ardından da İstanbul'un şaşırtıcı manzarası ile karşılaşıyorsunuz. Sapphire seyir terasında manzara izlerken, bir şeyler yiyip içebileceğiniz cafe bölümü de bulunuyor. Bu cafe de oturmak için gitmiş gibi davranış sergilerken hiç beklenmedik bir an da yüzüğü çıkarmanız sevgilinizi çok şaşırtacaktır. Evlilik teklifinden şaşırtıcı ve yaratıcı fikirler bekleyen bayanlar için en ideal tavsiyeleri sizlerle paylaştık. Bu tavsiyeler ışığında sizin için en uygun olanı tercih ederek evlilik teklifini gerçekleştirebilirsiniz. Yüzlerce yıldır çeşitli aşklara konu olan İstanbul, sizin de aşkınızın şahidi olsun istiyorsanız, bu tavsiyelerimizi dikkate almanızı öneririz. 

Yorum Gönder

 
Top