z Kova Burcuna Ne Hediye Alınır | En iyi Hediye Fikirleri

kova burcuna hediye
Kova burçları kabına sığmayan özellikleri ile her zaman toplumda yeni bir düzen kurma gayesi ile yaşarlar. Geleneksel değerlere bağlı kalmayı çoğu zaman bağnazlık olarak kabul ederler. Bu yüzden sürekli yenilik peşinde koşarlar. Eskiyi hatırlatan şeylerdense gündeme uygun güncel şeylere yönelirler. Kova burcuna hediye alacaksanız bu özellikleri dikkate alarak hediye almalısınız. O zaman hedefi on ikiden vurabilirsiniz. Kovalar hediyenin değerinden çok anlamına önem verirler. İllaki pahalı bir hediye almanız gerekmez. Hediyenin değerinden çok hediyenin sunuş biçimine takılırlar. Pırlanta altını öyle sıradan bir şekilde vereceğinize basit bir hediyeyi süslü ve şaşalı bir şekilde vermenizi isterler. Kova insanını mutlu etmek için kova burcunun karakteristik özelliklerine dikkat ederek seçim yapmalısınız. Sizler için bu yazı dizimizde kova burcunu mutlu edebilecek özgün hediye seçimi yapacağız. 

Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartı 

koca burcuna hediye
Kova burcu romantiktir. Hediye alırken eğer sevgiliyseniz hediyenin romantik boyutuna dikkat eder. Hediyenin pahalı olmasına değil romantik olmasına dikkat eder. Kova burcuna hediye alırken ona sevginizi ifade edecek hediyeler almalısınız. Senin hakkında hissettiğim şeyler kartı alarak romantik kova burcunu mutlu edebilirsiniz. Bu hediye ile sevgilinize kelimelerle anlatamadığınız duygularınızı bu kartlarla anlatabilirsiniz. İçerisinde 50 adet özel tasarım sevgi kartı bulunan bu hediye sevdiğiniz kova insanını mutlu edecektir. 

Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar 

koca burcuna hediye
Kova burcu tatlıya hayır diyemez. Tatlılar insan vücuduna mutluluk pompalar. Tatlıyı seven bir kova burcuna alacağınız en güzel hediye hiç kuşkusuz özel kalp kutuda fotoğraflı çikolatalardır. Çikolatayı yerken mutlulukla dolan kovalar özel kalp kutusu ile romantizmin doruklarına ulaşabilirler. Bu hediye ile kova kadınını mutlu edebilirsiniz. 

Mutlu Âşıklar Karikatürlü Kupa Bardak 

koca burcuna hediye
Hediye alacağınız kova burcu ile aranızda duygusal bir bağ varsa, alacağınız hediyenin bu duygusal bağı güçlendirmesini istiyorsanız ona özel mutlu aşıklar karikatürlü kupa bardak alabilirsiniz. Bardak üstüne en romantik anınızın resmini işleyebilirsiniz. Eline bardağı her aldığında, çayını her yudumladığında resme bakarak aşkınız güçlenebilir. Kupa bardaklar sağlam yapılı olup uzun yıllar kullanabileceğiniz bardaklardır. Kupa bardak üzerine duygusal söz yazdırabilir, isim soy isim ve önemli tarihleri işletebilirsiniz. 

Kişiye Özel 4 Fotoğraflı Çorap 

koca burcuna hediye
Kovalar hayata her zaman faydacı yaklaşırlar. Fayda sağlayan işler yapar, bazı işleri gereksiz görürler. Hediye alırken de verirken de her zaman faydacılığa göre seçim yaparlar. Alacakları hediyenin ne işe yarayacağını sorarlar. Hediyenin kullanışlı olmasını isterler. Bir köşede anı olarak kalacak bir hediye almaktansa sürekli kullanabilecekleri bir hediyeyi almayı tercih ederler. Bu yüzden faydacılığı ön plana alan kova burçlarına hediye olarak 4 fotoğraflı çorap alabilirsiniz. Bu çoraplara kova burcu arkadaşınız bayılacak. Çoraplar ayağında koksa bile çıkarmak istemeyecekler. Bu hediye ile sevdiğiniz kova burçlarının günlük yaşamdaki çorap ihtiyacını giderirken bir yandan onlara romantik anlar yaşatabilirsiniz. 

Kova Burcuna Özel Karikatürler 

koca burcuna hediye
Kovalar hayatta her zaman eğlence peşinde koşarlar. Hayatın komik tarafını bulup gülmek ve eğlenmek isterler. Espri ve mizah anlayışları gelişmiştir. Komediyi seven kova burçlarına özel karikatürler ile kova burçlarının yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturabilirsiniz. Bize göndereceğiniz talimatlara ve resimler uygun karikatürlerle siparişlerinizi oluşturuyoruz. Dilerseniz bu işi ekibimize de bırakabilirsiniz. 

Özgünlük Arayan Kova Burcuna 2'li Vosvos Araba 

koca burcuna hediye
Kovalar rutini sevmezler. Her şeyde olduğu gibi hediyede de özgünlük ararlar. Hediye denilince herkesin aklına parfüm, cüzdan, kemer ve saat gelirken kovalar her zaman farklı şeyler ararlar. Hediye alırken de verirken de özgün takınırlar. Daha önce kimsenin vermediği, çok az bilinen hediyelerle sürpriz yapmak isterler. Kova burcuna 2li vosvos araba hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Vosvos arabaların üzerine sizin ve sevdiğiniz kişinin adını yazabilir, plaka bölümüne dilerseniz resminizi yapıştırabilirsiniz. Tüm tasarım fikirlerinize açık bir şekilde ürün adınıza gönderilir. 

Romantik Kovalara Özel Aşk Tapusu 

koca burcuna hediye
Kovalar aşkı derin yaşar. Aşklarda romantizm arar. Onları mutlu etmek için hediye alacaksanız hediyenizin pahalı olması değil, onların ruhunu okşaması gerekir. Romantik kovalara özel aşk tapusu alarak onlara olan sevginizi tescilleyebilirsiniz. Evin bir köşesinde anı olarak saklayabilir, evinize gelen her misafirinizin yüzünden tatlı bir tebessüm oluşturabilirsiniz. Kovaların ruhunu okşamak için özel aşk tapusu hediyesi tam bir biçilmiş kaftandır. Romantik aşk tapusu siparişi vermeden önce bize tapuda yer alacak olan bilgileri göndermeniz gerekir. 2 adet resim, isim soy isim gibi bilgileri ekibimize iletmeniz halinde size özel aşk tapunuz hazırlanıp adresinize gönderilir. 

Led Işıklı Okuma Gözlüğü 

koca burcuna hediye
Kovalar okumayı çok severler. Okudukça dünyayı keşfeder, bilmediklerini öğrenirler. Okumak kovalar için bir tutku işidir. Boş vakit buldukça kitap okumak, kütüphaneye gitmek ve gündemdeki kitapları takip ederler. Kitap okumayı seven kova burcu sevdiğinize alabileceğiniz en güzel hediye led ışıklı okuma gözlüğüdür. Özellikle ışıklandırmanın yeterli olmadığı yerlerde led ışık sayesinde kitap okuyacak olan kovalar bu hediye ile sizi sürekli hatırlayacaktır. Güçlü ışıkları sayesinde hikaye ve roman okuyabilirsiniz. Anlamlı ve kullanışlı hediye seçimine önem veren kovalar için led ışıklı okuma gözlüğü ideal bir hediyedir.

Yorum Gönder

 
Top