z Anneye Güzel Sözler Duygusal Uzun | En iyi Hediye Fikirleri

Anneye Güzel Sözler

Dünyadaki en özel varlıklar olan annelerimiz için ne yapsak azdır. Annelerin mutlu olduğu zamanlar genellikle çocuklarının da mutlu olduğunu gördükleri anlardır. Çoğu zaman duyguları ifade etmek zor olabilir. Size her zaman önemli ve özel olduğunuzu hissettiren yegâne varlıklardan birisi annenizdir. Doğum günü ya da Anneler Günü başta olmak üzere, her gün annenize onu ne kadar sevdiğinizi belli edebileceğiniz bir şanstır. Bu şansın kıymetini bilerek annenizi güzel ve duygusal sözlerle mutlu edebilmeniz mümkün. Anneye güzel sözler ile siz de kendi duygularınızı annenize yansıtabilirsiniz. Dilerseniz anneye duygusal sözler arasından ilham alarak duygularınızı ifade edebilir, annenizin yüzünde gülücükler açtırabilirsiniz. Bizler için her türlü fedakarlıkta bulunan annelerimize karşı duyduğumuz sevgiyi kelimelerle ifade edemediğimiz zamanlar olabilir. Anneye duygusal sözler arasından seçimler yaparak, sizler de annenize duyduğunuz sevgiyi etkileyici bir şekilde dile getirebilirsiniz.

Anneler için güzel sözler söylemek ya da hoş ve sevimli mesajlar atmak için sadece Anneler Günü’nü beklemek zorunda değilsiniz. İçinizdeki duyguları özel günler dışında da annenize yansıtabilirsiniz. Birbirinden güzel ve anlamlı anneye duygusal sözler arasından seçeceğiniz metinleri istediğiniz zaman annenizle paylaşabilirsiniz. Böylece onun her zaman kendisini özel hissetmesini de sağlamanız mümkün. Zamanın hızla akıp geçtiği günümüz şartlarında sizin duygularınıza ışık olacak güzel sözlerle annenizi duygulandırmak aynı zamanda onun için hoş da bir sürpriz olacaktır. 

Annelere Anlamlı ve Güzel Sözler

~ Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun..

~ Her zaman yolumu aydınlatan, yanlışlarımı bağışlayan, bana her defasında kucak açan, şefkatinle tüm zorlukları eriten oldun. iyi ki o güzel yüreğinle benim melek annem oldun. Anneler günün kutlu olsun meleğim.

anneye güzel sözler

~ Dünyanın en güzel en tatlı en iyi annesine. Anneler günün kutlu olsun.

~ Canım anneciğim, anneler günün kutlu olsun :)

~ Dünyanın en en güzel kalpli en naif annesi iyiki sana sahibim anneler gününü kutlar sana gönderdiğim bu sevgi tohumunu bizim için gömmeni ve dünyaya güzel birşeyler bırakmış olmanı isterim tabiki benden sonra :) öpüyorum çooookçaa

~ Gözyaşların sadece mutluluktan olsun, en kötü günümüz de böyle olsun anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

anneye güzel sözler

~ Doğan her günün sabahında içimde senin mutluluğunu görmek arzusu olmasa inan bana hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.” Evladın…

~ Dünyanın en güzel ve en iyi annesine kucak dolusu sevgiler.

~ Beni benden çok seven, beni benden çok düşünen biricik annem. Sen nasıl güzel bir yüreğe sahipsin de her derdime derman olabiliyor, en büyük zorlukları unutturuyorsun. Sen dünyanın en fedakar annesisin, benim güzeller güzeli meleğimsin… Seni çok seviyorum.

anneye güzel sözler

~ Mesafeler senin benim hayattaki en değerli varlığım olduğun gerçeğini değiştirmez. Seni çok seviyorum Anneciğim!

~ Anne olmak çocuğunun canı yandığında keşke benim başıma gelseydi diye düşünmektir.

anneye güzel sözler

~ Sen benim sevdiğim ilk kadın, beni doğuran kadın… Ne yapsam senin hakkını ödeyemeyeceğimi ve benim küçük bir mutluluğumla bile çok mutlu olacak kadar yüce gönüllü olduğunu çok iyi biliyorum. iyi ki senin evladınım, senin gibi bir annem olduğu için dünyanın en şanslı insanıyım. Beni hiç karşılık beklemeden sevdiğin ve her zorlukta güç verenim olduğun için teşekkür ederim… Anneler günün kutlu olsun.

~ Tüm fırtınalarda sığınacağım tek limanım hep sendin, hep de sen olacaksın canım annem. Seni çok seviyorum.

anneye güzel sözler

~ Kötülükler, yalanlar, hırslarla dolu bu dünyada beni en güzel şekilde sevdiğin için teşekkürler Anne...

~ Hayatımın anlamı meleğim. İyi ki seni tanımışım iyi ki seninle evlenmişim. Sen ve oğluşum bana allah’ın bir lütfusunuz. Hayat ışığım ,yaşam kaynağımsınız. Sizi çok seviyorum. Oğluşumla ben diyorum ki: dünyanın en güzel annesinin anneler günü kutlu olsun.

anneye güzel sözler

~ Seni çok seviyorum.anneler günün kutlu olsun ömrüm.

~ Sen benim gölgem gibi nereye gidersem yanımdasın, sanki bir parçam gibi ne olursa olsun yüreğimin en güzel köşesindesin annem. Anneler günün kutlu olsun.

anneye hediye fikirleri

~ Anneciğim anneler günün kutlu olsun iyi ki varsın iyi ki benim annemsin seni seviyorum.

~ Hiçbir tedavi senin şefkatin kadar güçlü değil, hiçbir ilaç senin bir öpücüğün kadar etkili değil anneciğim… Sen benim hayattaki tek dayanağımsın, her zaman yanımdasın ve şunu da bil hep aklımdasın. Senin mutluluğun benim yaşama sebebim olmuş, senin derdin benim karanlığım. iyi ki varsın.

anneye güzel sözler

~ Şu hayatta beni karşılıksız sevdiğine emin olduğum tek insan sensin, sırtımı gönül rahatlığıyla dayayabildiğim sensin, ve beni her zaman sevecek olan da sensin. Sen benim güzeller güzeli annemsin, iyi ki varsın.

~ Canım annem, üzüntümü sevince dönüştürebilen tek insansın. Beni en iyi tanıyan, beni hiçbir karşılık beklemeden kucaklayan, bana en saf sevgiyi sunansın. Sen benim şansım; iyi ki varsın!

~ Senin kadar şefkatli, sabırlı ve güçlü bir kadının evladı olabildiğim için çok şanslıyım, Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin. Biricik annem, güzel annem… iyi ki varsın.

anneye güzel sözler

~ Dünyanın en güzel melek yüzlü çimen gözlü annesi anneler günün kutlu olsun!

~ Anneler günün kutlu olsun anneciğim seni cok seviyorum.

~ Bizim için her şeyi yapabilecek güçteki süper kadın anneler günün kutlu olsun iyi ki bizim annemizsin seni her şeyden çok seviyoruz...

~ Bu dünyada en güvenli sığınak senin kucağında, en tatlı uyku senin ninnilerinde. Ve sevgi denen o duygu en çok senin gözlerinde… Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın!

~ Dünyanın en büyük zenginliği senin kadar koca yürekli bir anneye sahip olmaktır. En büyük mutluluk senin gülüşünü yaşamaktır. Sana layık bir evlat olmak, seni gururlandırabilmek dileğiyle anneciğim… Anneler günün kutlu olsun.

anneye güzel sözler

~ Senin hakkını ödeyemem, seni sevmeye ömrümü yetiremem. Bütün dünya benim olsa bir tane sen etmez annem… Anneler günün kutlu olsun.

~ Canım annem; anneyi sevmek cenneti sevmektir, çünkü anne cennete açılan kapıdır. Başımızın tacı güzel annem sen iyi ki varsın dünyanın en güzel annesisin sen hatıralara değer biçemem fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim seni çok ama çok seviyorum anneciğim anneler günün kutlu olsun.

~ Sana dünyaları alsam yine de az. Anneler günün kutlu olsun...

anneye özel hediye

~ Anneler günün kutlu olsun güzeller güzeli annem. İyi ki varsın. Seni çok seviyoruz.

~ Anneler gününüz kutlu olsun :)

~ Anne gezindiğin bağ, baba yaslandığın dağdır. Ömrümün en güzel çağı annen ve babanla olandır.

anneye güzel sözler

~ Beni dünyaya getirip hep şefkat gösterip sevgiyle büyüten sendin anneciğim. Bana yanlışları gösterip hep doğruyu öğretip bu günlere getiren sensin canım anneciğim. Anneler Günü’n kutlu olsun. Sen benim meleğimsin.

~ Annem iyi ki doğmuşsun iyi ki bizim annemiz olmuşsun. İstedim ki seni en çok sevenleri ve en çok sevdiklerini bir arada gör.

~ Bilirim ki benim dizlerim kanasa senin yüreğin yanar, ufacık bir derdim olsa senin gözüne uyku girmez. Senin kocaman yüreğin benim her zaman güvenle sığınabileceğim tek liman, senin kucağına yatmak benim bütün dertlerimi unutturan tek an. Seni çok seviyorum.

~ Canım annem bu tohum bize sağlık getirsin.

~ Bir tek sen ol, bana yeter annem. Her zaman başımın tacısın.

anneye güzel sözler

~ Bu yıl ki anneler gününde senin için çok anlamlı bir hediye olmasını istedim. Sen bizim hem annemiz hem babamız oldun. Çok değerlisin benim için. Hakkını ödeyemeyiz. Seni çok seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun…

~ Annem annelerin en güzeli, sensin, benim güzel annem. Ilık esen bahar yeli, sensin, benim güzel annem. Güneş yüzlü, altın kalpli, ağır başlı, tatlı dilli, meleklerin eşi sanki sensin, benim güzel annem. Açan çiçek, çağlayan su, gülümseyen engin duygu, evimizin mutluluğu sensin, benim güzel annem.

anneye güzel sözler

~ Canım annem… anneler gününü kutlar, sana huzur ve mutluluk dilerim. İyi ki varsın.

~ Nice güzel yaşlara annecik :)

~ Anneciğim sen sonsuz sabrın ve kocaman sevginle bu dünyada en güzel şeyleri hakeden, en büyük mutluluklara şahit olması gerekensin. Allah’ım o güzel yüzünü hep güldürsün, ağlarsan da mutluluk dolu yaşların olsun. En güzel dileklerim ve dualarım her zaman seninle… Anneler günün kutlu olsun.

anneye güzel sözler

~ Beni dünya'ya getiren güzel yürekli kadın. İyi ki benim annemsin iyi ki senin kızınım. Seni çok seviyorum iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun Annem.

~ Canım annem anneler günün kutlu olsun seni çok seviyoruz dünyanın en melek annesi iyi ki varsın.

~ Rabbim bir ömür başımızdan seni eksik etmesin annelerin en eli öpülesi canım annem anneler günün kutlu olsun rabbim sağlık sıhhat huzur mutluluk versin ömrüne bereket versin birlikte iyi günlerde ağız tadıyla kahveler içmeyi nasip etsin Allah iyiki varsın güzel yürekli annem ellerinden öpüyorum.

anneye güzel sözler

~ Anne; gezindiğin bağ baba; yaslandığın dağ olurmuş. Allah, babamı sensiz seni babamsız bizi de sizsiz bırakmasın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim. Seni çok seviyorum.

~ Sen en güzel anne, kalbim her zaman seninle bil..

~ Benden kelimelerle anlatılamayan tek insanı tarif etmemi isteselerdi, annem derdim. Sen beni ışığıyla karanlıklardan çıkaran, bana gülüşüyle dertleri unutturansın. Sana olan sevgim ve minnetim kelimelere sığacak kadar küçük değil. Sen benim hayattaki en kayda değer ‘iyi ki’msin. iyi ki senin evladınım… Anneler günün kutlu olsun.

anneye güzel sözler

~ Anneler günün kutlu olsun anneciğim, seni bir gün değil her gün seviyorum, hayattaki en güzel varlığım… iyi ki varsın.

~ Fedakarlık sözcüğü bana seni çağrıştırır, şefkatin beni her zorluktan kurtarır, senin bir küçük üzüntün benim dünyamı karartır. Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın.

anne

~ Geleceğin annesine minik bir hediye..

~ Seni çok seviyoruz. Anneler günün kutlu olsun...

anneye güzel sözler

~ Şiirler suskundu, sen kağıdıma kalem olmadan önce .. Seni çok seviyorum oğlumun güzel annesi..

~ Canım anam, kahrımızı çeken anam. Nasip de bu sene birbirimizden uzak da olmak varmış anneler günü kutlu olsun iyi ki varsın. Ellerinden öperim anacım.

~ Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Hayatımızsın anneler günün kutlu olsun canım annemiz.

anneye güzel sözler

~ Ayakların altındaki cenneti bana bir gülümsemenle bile yaşatabildiğin için minnettarım. Sen benim hayattaki en değerli varlığımsın. iyi ki varsın anneciğim…

~ Beni sınırsız bir sevgiyle seven, yaşamımın hiçbir anında şefkatini esirgemeyen güzel yürekli annem… Hayattaki tek dayanağım, en güzel şansımsın. iyi ki varsın.

~ Anneler günün kutlu olsun melek Annem.

anneye güzel sözler

~ Canım annem… Anneler gününü kutlar, sana huzur ve mutluluk dilerim. iyi ki varsın.

~ Canım babaannem anneler günün kutlu olsun...

~ Sana layık bir evlat olabilmek için yaşıyorum annem senin hakkın ödenmez. İyi ki varsın, iyi ki benim Annemsin.

~ Anneler günün kutlu olsun anneciğim, umarım senin kadar sevgi dolu ve fedakar bir anne olurum, umarım sana layık bir evlat olurum. Seni çok seviyorum.

~ Anneler günün kutlu olsun iyi ki varsın yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın her zaman hayatımıza neşe kat seni çok  seviyoruz…

~ Canım anneannem anneler günün kutlu olsun.

anneye güzel sözler

~ Benim birtanecik tatlı annem. Senin gibi bir kadının çocuğu olduğum için hep çok mutlu oldum. Sen benim en büyük şansımsın, bunu hayatımın her alanında gördüm. Benim en kıymetli varlığım, karanlıkta ışığım, dünüm bugünüm yarınımsın. Anneler günün kutlu olsun…

~ Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum.

~ Sen benim gündüzümde yol gösteren, gecemde aydınlatan, zorlukta yüreklendiren, mutlulukta sarılanımsın. Sen benim bu dünyadaki en güzel varlığımsın anneciğim. iyi ki varsın.

~ Canım anneciğim seni canımdan çok seviyorum... Bu dünyadaki tek gerçeğimsin... Her şeyimi anlatabildiğim sırdaşım yoldaşım her şeyimsin... Allah seni ve babamı başımızdan eksik etmesin inşallah... Anneler günün kutlu olsun biriciğimiz... Kızın ve oğlun...

~ Sen dünyanın en iyi annesisin. Seni çok ama çok seviyorum benim şefkatli yufka yürekli bana gözü gibi bakan anneciğim... Bu dünyadaki şanslı çocuklardan biriyim çünkü sen benim annemsin...lütfen beni hiç yalnız bırakma…

anneye güzel sözler

~ Değer biçemediğim bir şey varsa o da senin varlığındır, korktuğum bir şey varsa senin hüzünlü anındır. Ama başka hiçbir şey beni üzemez çünkü sen hep yanımdasındır… İyi ki varsın anneciğim.

~ Canım annem dünyanın en iyi annesi anneler günün kutlu olsun seni çok seviyorum...

~ Anneler günün kutlu olsun canım annem...

~ Canım annem anneler günün kutlu olsun seni çok seviyorum..

anneye güzel sözler

~ Canım annem bu tohum bize mutluluk getirsin.

~ Yüreğindeki ucu bucağı olmayan sevgin, sınırsız sabrın için teşekkürler annem. Anneler günün kutlu olsun.

~ Sen her zaman bizim başımızın tacı, evimizin biricik kraliçesisin, sen hepimizin kıymetlisi, bizim için çok değerlisin. Anneler günün kutlu olsun, seni çok seviyoruz.

~ Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun bizim melek annemiz.

~ Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine… gücüme güç, umuduma umut katan annem anneler günün kutlu olsun anneciğim. Oğlun!

anneye güzel sözler

~ Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum, anneler günün kutlu olsun.

~ Sen bir gülüşünle kışımı yaza çeviren, gözyaşlarımı silensin. Sen beni hep şefkatle büyüten, hep sevgiyi gösterensin. Senin hakkın ödenmez, sana olan minnetim kelimelerle ifade edilemez annem. Seni çok seven, hep sana layık olmaya çalışan evladın…

~ Tüm çiçeklerden daha güzel olan kızımın annesine.

~ Her derdime derman olan, bana hep sahip çıkan sen oldun annem, bana verdiğin o kocaman sevgi için sana minnettarım. Anneler günün kutlu olsun…

~ Tüm gülüşlerimin arkasında senin mutluluğun, üzüntülü anlarımın arkasında senin küçük bir hüznün var. Başarılı her anımda senin bir emeğin var anneciğim. Yüreğimde de her daim sana ait kalacak kocaman bir yer var. Seni çok seviyorum.

~ İyi ki varsın canım annem... ''Kızın ve oğlun''

anneye güzel sözler

~ Anneler günün kutlu olsun seni çok seviyoruz anneciğim..

~ Anne seni çok seviyorum. Her daim aklımdasın. Seni hayatımda nereye koyacağımı bilemiyorum. Beni bu günlere getirdiğin için sana ne kadar teşekkür etsem az. Kendine çok iyi bak öpüyorum.. ;)

anneler günü hediyesi

Yorum Gönder

 
Top