z Orijinal Babalar Günü Mesajları | En iyi Hediye Fikirleri

Orijinal Babalar Günü Mesajları
Sizleri babalar gününe özel en güzel sözler ve mesajlarla buluşturuyoruz. Babanızla söyleyeceğiniz güzel sözler ya da babanıza göndereceğiniz etkili bir babalar günü mesajı, aranızdaki sevginin sağlamlaşmasından önemli bir rol oynayacaktır. Babalar günü dışındaki tüm özel günlerinizde güzel sözlerinize ek olarak babalar günü hediyesi de babanıza vererek ve resimli babalar günü mesajları göndererek, özel günlerinizi farklı ve özel kılmayı başarabilirsiniz. Çok özel bir babalar günü kutlama planı yapıyor olabilirsiniz. Her detayı düşündünüz ama aklınıza güzel bir babalar günü mesajı gelmiyorsa bizden destek alabilirsiniz. Babanız için günün anlamını daha da arttıracak ve çok özel anlamlar içerecek en güzel mesajları sizler için derledik. Benim babama bu çok yakışır dediğiniz ya da benim duygularımı en çok bu anlatıyor dediğiniz mesajı dilediğiniz gibi ulaştırabilirsiniz. Babalar gününde ufak bir hediye ile vereceğiniz bu güzel kutlama mesajı ile harika bir seçim yapmış olacaksınız. Babama hangi etkileyici sözü yollasam diye kendinize dert etmeyin çünkü biz sizin adınıza en güzel babalar günü mesajlarını çoktan oluşturduk bile. Babalara özellikle güzel babalar günü mesajları göndermek lazım! Babanızın en hassas noktasına bu güzel babalar günü sözleri ile ulaşabilirsiniz. Eli öpülesi biricik babanızı bu sözlerle çok duygulandıracak ve ona olan sevginizi harika mesajlarla göstermiş olacaksınız! Hem görsel olarak tatminkar, hem de güzel anlamlarıyla mest eden resimli resimli sözleri sayesinde sevginizi en güzel şekilde babanıza yansıtmak mümkün olur.

Anlamlı Babalar Günü Mesajları

Babalar günü mesajları
~ Baba kelimesi için birçok olumlu şey düşünüyorum. Aklımda bir babanın bu kadar harika bir görüntüsünün olmasının sebebi sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

~ Sana en çok ihtiyacım olduğunda ve hatta olmadığı zaman bile orada olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!

Babalar günü mesajları

~ Keşke gülüşünü her zaman görüp, kahkahalarını her zaman duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, daima kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacığım.

~ Evimizin yakışıklısı! Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Babalar Günün kutlu olsun.

Babalar günü mesajları

~ Bu hayatta ilk öğretmenim, ilk patronum ve sürekli danışmanım canım babacığım. Varlığın benim en büyük dayanağım, Babalar Günün kutlu olsun.

~ Çocuklarına hem anne hem baba olan ve onlara bunun eksikliğini hiçbir şekilde hissettirmeyen bütün babaların babalar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

~ Bir gün değil her gün en kıymetlim ve en değerlimsin, annemin eşi benim süper kahramanımsın. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar günü mesajları

~ Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

~ Ben daha çocukken, sen de çocuk gibi davranıp benimle oyun oynadığın için, gençliğimde bir derdim olduğunda, beni dinleyip arkadaşım gibi davrandığın için ve ihtiyacım olduğunda ebeveyn gibi davranıp bana akıl verdiğin için sana çok teşekkür ederim. Sen tanıdığım en iyi insansın. Babalar Günün kutlu olsun!

~ Bu yaşıma kadar en iyi arkadaşım olduğun için çok teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!

Babalar günü mesajları

~ Ailemizin çınarı ve kanatlarının arasına alarak bizi sarıp sarmalayan Biricik babamın babalar gününü kutlarım.

~ Her zaman güçlü yanınla ve şefkatli ruhunla bana yanımda olduğunu hissettiren canım babam, iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

~ Beni her zaman yıldızlara ulaşmaya teşvik ettin ve her şeyin mümkün olabileceğine dair inancımı güçlendirdin. Babalar Günün kutlu olsun!

Babalar günü mesajları

~ Baba kelimesini düşündüğümde, birçok olumlu şey düşünüyorum. Aklımda bir babanın bu kadar harika bir görüntüsünün olmasının sebebi sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

~ Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

~ Yaşlandıkça hayatımı daha iyi hale getirmek için ne kadar fedakarlık yaptığını daha iyi fark ediyorum. Benim için yaptığın bunca şey için ne yapsam yeterince teşekkür edemem! Seni seviyorum babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

Babalar günü mesajları

~ Bana hep ilham verdin. Babalar Günün kutlu olsun!

~ Hiçbir zaman bana eksikliğini hissettirmediğin ve her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun.

~ Yalnızca huyum değil sevgimin de sana benzediğini söylemek isterim. Aramızdaki sevgi bağının hiçbir zaman çözülmediğini ve gün geçtikçe daha da arttığını söyleyebilirim. En kıymetim ve en değerlim canım babam… Babalar günün kutlu olsun.

Babalar günü mesajları

~ Çocukken oyun arkadaşım büyüdüğümde dert ortağım ve en yakın arkadaşım olan; aynı zamanda bana babalıktan çok abilik yapan çok kıymetli babamın babalar günü kutlu olsun.

~ Sana olan sevgimi anlatmaya kelimeler dahi yetmezken cümle nasıl kurulur bilemiyorum ama senin varlığın benim hayatımdaki en önemli detaylardan biri, iyi ki benim babamsın ve iyi ki senin evladınım. Babalar günün kutlu olsun.

~ Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun canım babacım.

Babalar günü mesajları

~ Sevgi ve şefkatinle aramızda her daim sıcacık bir bağ kurduğun için sana minnettarım, iyi ki babamsın ve iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

~ Kral olmayabilirsin ama bana her zaman bir prens/prenses gibi davrandın. Babalar Günün kutlu olsun!

~ Seni ne kadar sevdiğimi ifade etmek için herhangi bir dilde yeterli kelime yok. Babalar Günün kutlu olsun!

~ Beni her zaman güçlü bir birey olarak yetiştirip o şekilde hayata hazırlayan ve insanlara daima sevgi ile yaklaşmamı sağlayan süper babamın babalar günü kutlu olsun.

Babalar günü mesajları

~ Bana ve kardeşime her daim sevgi ve şefkat gösterdiğin için aynı zamanda bizi bir gün bile olsun ayırmayarak hep eşit mesafede yaklaştığın için sana minnettarım, babalar günün kutlu olsun.

~ Çocuklarımın dedesi ve benim babamsın bana kazandırdığın sayısız tecrübe için teşekkür ederim. İyi ki varsın Canım Babam! Babalar günün kutlu olsun.

~ Başarılarımla mutlu olan ve onların en önemli mimarı olan babacığım iyi ki senin evladınım. Bana gösterdiğin doğru yol ve önüme koyduğun hedefler için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

~ İyi bir yaşam sürmek için gereken her şeyi senden öğrendim! Her zaman orada olduğun için teşekkür ederim baba! Babalar Günün kutlu olsun!

Babalar günü mesajları

~ En zor durumlarda hepimizi sakinleştirdiğin için teşekkürler. Sen her zaman sarsılmaz desteğimiz oldun. Seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

~ Hayatta her insanın başına gelmesi gereken en değerli ebeveynlerden birisin, babalar günün kutlu olsun.

~ Dünyadaki en büyük varlığım. Canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun canım babam...

~ Her kızın ilk aşkı babasıdır, sen de benim hayata gözümü açar açmaz elimi uzattığım ilk dalımsın. İyi ki varsın babacığım, babalar günün kutlu olsun.

Babalar günü mesajları

~ Yalnızca kelime anlamındaki baba olarak değil manevi olarak da bana her daim babalık yaptığın ve hayatımda ne zaman arasam ulaşabileceğim ilk insan olduğun için teşekkür ederim. İyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun.

hediye

~ Bir kelimeye ne kadar anlam yüklenebilirse o kadar anlam yüklüyorum ama yine de bir şeyler eksik kalıyor çünkü seni tanımlamaya kelimelerim yetmiyor. Hayatımdaki varlığın için teşekkür ederim, iyi ki varsın babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

~ Annemin akrabalarının ne dediği önemli değil, en iyi baba sensin.

Babalar günü mesajları

~ Eğer sen olmasaydın, bu dünyanın gerçeğini anlamam zaman alırdı babacım ve eğer sen olmasaydın, bu hayatın güzelliklerini anlamam da o kadar uzun sürerdi ki… İyi ki hayatımın her adımında yanımda oldun ve bana destek çıktın. Seni çok seviyorum canım babam, Babalar Günü’n kutlu olsun.

~ Sarsılmaz kalemizin büyük kralı, Babalar Günün kutlu olsun!

~ Yeri geldiğinde bana bir abi, bir kardeş bir arkadaş bazen de annelik eden bir tanem babam, iyi ki senin kızınım ve iyi ki sen de benim babamsın. Varlığın bana en büyük hediye derdin ya hep senin de varlığın bana ömürlük bir hediye. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar günü mesajları

~ Benim için her zaman orada olduğunu bildiğim, doğru yolu gösterdiğin, zor geldiğinde, ben bile kendime inanmazken bana inandığın, sürekli hayal kurmaya teşvik ettiğin ve her zaman ilham kaynağı olduğun için… Kısacası benim için yaptığın her şeye teşekkürler baba. Babalar Günün kutlu olsun!

~ Sevginin en karşılıksız halini bana öğrettiğin ve yaşattığın için sana minnettarım iyi ki benim babamsın ve iyi ki varsın. Bugün senin günün kutlu olsun!

Babalar günü mesajları

~ İyi ki benim babam dedirten her güne binlerce kez şükürler olsun. Babalar günün kutlu olsun babacığım!

~ Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, Babalar günün kutlu olsun.

~ Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettiğim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın... Babalar Günün kutlu olsun.

Babalar günü mesajları

~ Keşke sana söyleyeceklerimi en iyi kelimelerle ifade edebilseydim. Benim için yaptığın her şey için minnettarım. Senin için bulabileceğim en iyi kelimeler, seni tüm kalbimle sevdiğim! Babalar Günün kutlu olsun!

~ Bir evladın en büyük şansı birbirinden kıymetli ebeveynlere sahip olmasıdır. Bu konuda oldukça şanslı olduğumu düşünüyorum çünkü senin gibi bir babaya sahibim. Annemin eşi benim ve kardeşimin babası olduğun için hayata sonsuz teşekkürler. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

~ Kendime inandığımdan çok daha fazlasına inanan canım babam, Babalar Günün kutlu olsun!

~ Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar günü mesajları

~ Keşke gülüşünü her zaman görüp, kahkahalarını her zaman duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, daima kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacağım. Babalar Günün kutlu olsun!

~ Hayata gözlerimi açar açmaz beni sevgisiyle karşılayan ve bunu bugüne kadar başarıyla sürdüren canım babam bugün senin günün, babalar günün kutlu olsun.

~ Yalnızca bir gün değil her gün çok özel ve değerlisin ancak bugün senin günün olduğu için ekstra kıymetlisin. Varlığınla hayatıma kattığın en büyük renk ve armağan ile bana yaşattığın sayısız mutluluk için teşekkür ederim babacığım, iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar günü mesajları

~ Dünyanın en mutlu çocuğundan dünyanın en iyi babasına… Babalar Günün kutlu olsun!

~ Bizi hayattan alabileceğimiz her türlü darbeye karşı koruyan ve üzecek tüm konulara karşı dimdik ayakta durabilen babamın babalar gününü kutlarım.

Resimli Babalar Günü Mesajları

Babalar günü mesajları
Babalar gününde sizden uzakta olan babanıza hoş babalar günü mesajları göndererek aranızdaki mesafeleri ortadan kaldırabilirsiniz. Ancak elbette mesajınızın içeriği, sunumu ve sizi anlatmakta ne kadar başarılı olacağı da önemli bir konudur. Babalar gününde babanız için kalbinizden geçirdiğiniz tüm güzel dileklerinizin karşılığını burada bulabilirsiniz. Babalar günü kutlama sözlerinizi özenle seçen biriyseniz bu çalışmamızı çok beğeneceksiniz. İnsan sevgisiz dayanamaz! Çünkü insan gibi her canlı da sevgiye ihtiyaç duyar. Sevgisinin yokluğu en fazla hissedilen varlığımız ise babalarımızdır.

~ Hayata gözlerimizi açtığımız andan itibaren bize kahramanlık yapan bütün babaların babalar günü kutlu olsun.

~ Senin çocuğun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Babalar günü mesajları

~ Sıcacık gülümsemen ile birlikte açan çiçek bahçelerinin ve doğan güneşin hatırına değil seni bir ömür boyu seveceğim ve bana sunduğun huzurlu yuva için sana hep teşekkür edeceğim. Babalar günün kutlu olsun canım babacığım.

~ Hayatımın filminin süper kahramanı sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

~ Nezaket, merhamet ve dürüstlük ... Senden öğrendiğim en önemli 3 şey. Kızın/oğlun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Babalar günü mesajları

~ Bana bir babadan çok arkadaş olduğun ve her üzüntümü paylaşıp derdime ortak olarak yaralarımı sardığın için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

~ Küçücük bir çocukken elimden tutup beni ayağa kaldırdığında benim için neler yapabileceğinin sinyallerini vermeye başlamıştın aslında… Bunun bu yaşıma kadar devam ettiğini ve bundan sonra da böyle olacağını biliyorum. Canım babam, babalar günün kutlu olsun.

babaya hediye

~ Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.

~ Her geçen sene daha da anlamlanan bu özel günde sana verebileceğim en değerli hediye yine sonsuz sevgim olacak. Babalar günün kutlu olsun.

~ Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar günü mesajları

~ Öğütlerinle hayatıma yön verdim ve başarıya ulaştım. Sana pek çok şey borçlu olsam da sevginle ve sıcacık gülümsemenle her yeni günde bana verdiğin hediye için asıl ben teşekkür ederim babalar günün kutlu olsun.

~ Her zaman yanımda oldun. Dünyayı bana daha iyi bir yer yaptığın için sana minnettarım! Babalar Günün kutlu olsun!

~ Mutlu bir birey mutlu bir ebeveyn ile var olur. Evlatlarını mutlu bireyler haline getirip onları bu şekilde yetiştiren ve hayata hazırlayan güçlü babaların balar günü kutlu olsun.

Babalar günü mesajları

~ Bir insan ebeveynlerinden yana ne kadar şanslı olabilirse o kadar şanslı olabilirim diye düşünüyorum. Doğuştan gelen şansım ve ömür boyu sürecek olan hayatımın en büyük anlamı babacığım, babalar günün kutlu olsun.

~ Şefkat ve iyilik kalkanıyla insanlara yaklaşan ve bana da hep bunu öğütleyen Biricik babamın babalar günü kutlu olsun.

~ Kardeşimle kavga ederken hep beni desteklediğin için teşekkür ederim baba. Babalar Günün kutlu olsun!

Babalar günü mesajları

~ Gücünü ve kudretini hiçe sayamayacağım kadar çok seviyorum seni. İçimde büyüttüğün bu güçlü sevgi bağı için sana minnettarım babacığım babalar günün kutlu olsun.

~ Baba, sen olmasaydı, bugün olduğum insan olmazdım. Babalar Günün kutlu olsun!

~ Hayatım boyunca bana öğrettiğin tüm dersleri ve güzel şeyleri hatırlıyorum. Aramızda ne kadar mesafe olursa olsun önemli değil, önemin asla azalmayacak! Babalar Günün kutlu olsun!

Babalar günü mesajları

~ Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın... Babalar Günün kutlu olsun.

~ Kanatlarının altına alıp bizi her daim koruduğun için ve şefkatle okşadığın saçımın verdiği tarifsiz huzur için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

~ Kimse senin kadar sevgi dolu, şefkatli ve çalışkan biri olamaz! Tüm dünyayı dolaşsam da senin gibi birini asla bulamayacağımı biliyorum! Babalar Günün kutlu olsun!

Babalar günü mesajları

~ Ne zaman bir şüphe duysam ya da bir tavsiyeye ihtiyacım olsa, hala aklıma gelen ilk kişi sensin babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

~ Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Babalar günü mesajları

~ Beni hayata hazırlarken önüme çıkan taşları temizleyen ve kendimi güçlü hissetmemi sağlayan babacığım sana ne kadar teşekkür etsem az kalır. Babalar günün kutlu olsun.

~ Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.

~ Yaşı kaç olursa olsun enerji ve yaşama sevincinden hiçbir şey kaybetmeyen bütün babaların babalar günü kutlu olsun.

Babalar günü mesajları

~ Kahramanım ve her konuda örnek aldığım rol modelim, Babalar Günün kutlu olsun!

~ Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

babaya hediye

Yorum Gönder

 
Top