z Dayıya Doğum Günü Mesajları | En iyi Hediye Fikirleri

Dayıya Doğum Günü Mesajları
Dayıya Doğum Günü Mesajları

Dayıya güzel bir Doğum Günü mesajı arıyorsanız içten duygular içeren ve düşüncelerinizi tam olarak aktarabilecek anlatımların olmasına dikkat edin deriz. Böylesine özel günlerde vereceğiniz Doğum Günü hediyesi kadar, söyleyeceğiniz sözler ya da notuna yazacağınız Doğum Günü mesajları da çok önemlidir. Dayınız için birbirinden güzel birçok Doğum Günü sözlerinden birini seçebilir ve isterseniz kendi el yazınız ile de daha değerli hale getirebilirsiniz. Kesinlikle günün anlam ve önemini içeren bir mesaj olmasına dikkat etmelisiniz. En güzel Doğum Günü mesajları hemen karşınızda duruyor.  

ilginizi çekebilir » Doğum Günü hediyeleri Erkek

Bu yıl Dayınıza Doğum Günü kutlaması yapmak için nasıl bir plan yapıyorsunuz? İmkanınız olsun ya da olmasın fark etmez. Bir parti yapın ya da yapmayın fark etmez. Önemli olan tek şey onu hatırlayıp doğum gününü kutlamak olacaktır. Dayınız için en anlamı Doğum Günü mesajlarından birini ona göndererek bile onun mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. İlla pahalı hediyelere ya da şaşalı hediyelere gerek yok ki? Bazen bir hediyenin anlatamadığını bir Doğum Günü kutlama mesajı bile anlatabilir. Sizin için değerli olan Dayınız için sizde bir mesaj belirleyerek ona ulaştırın ve onu mutlu etmenin en kolay anahtarını ele geçirmiş oluverin.

# Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik dayım. Mutlu yıllar.

# Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan bir tanecik dayım İyi ki doğdun, seni çok seviyorum dayıcığım

dayıya doğum günü mesajları

# Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara yakışıklı dayıcığım.

# Sevgi dolu aşk dolu yolunun hep aydınlık olduğu ve her günün doğum günü tadında olduğu bir yıl yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu yarınların umutlu olsun dayım.

dayıya doğum günü mesajları

# İyi ki doğdun İyi ki varsın benim dünya iyisi yakışıklı dayım. Doğum günün kutlu olsun canım dayıcığım.

# Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın bir tanecik dayım.

# Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun dayım.

dayıya doğum günü mesajları

# Varlığın varlığım, sebebin sebebim, niyetin niyetimdir, yanımdasın ya bundan ötesi yok. Doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

# Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun canım dayıcığım.

Dayıya hediye

# Canım dayım İyi ki doğdun, seni çok seviyorum dayıcığım Sağlık, başarı, huzur, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

dayıya doğum günü mesajları

# Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

# Yeni yaşında her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik dayım.

# Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun dayıcığım. Nice yıllara seni çok seven yeğenin!

dayıya doğum günü mesajları

# Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

# Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

# Farkında mısın Dayı biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın. Doğum günün kutlu olsun.

dayıya doğum günü mesajları

# Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Nice yıllara dayım.

# Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

# Hani bir selam beklersin ya uzaklardan kimden olursa olsun. Bu selam sana seni unutmayandan olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

dayıya doğum günü mesajları

# Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, başarıların yıldızlar kadar bol, yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

# Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere canım dayım!

erkeğe hediye

# Sağlık başarı, mutluluk, aşk senin Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım dayıcığım.

dayıya doğum günü mesajları

# Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı en tonton ihtiyarsın. Doğum günün kutlu olsun Dayı!

# Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara canım dayım.

# Bugün umutların daha güzel olmalı, hayatı daha çok sevmelisin, çünkü sen bugün doğdun. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

dayıya doğum günü mesajları

# Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. İyi ki doğdun biricik dayım.

# Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın kutlu olsun dayım.

# Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

dayıya doğum günü mesajları

# 365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

# Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar canım dayım!

# Adım attığın yeni yaşında yeni umutlar ve güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun dayım.

dayıya doğum günü mesajları

# Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. İyi ki doğdun biricik dayım.

# Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun. İyi ki doğdun biricik dayım.

# Doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

dayıya doğum günü mesajları

# Nice yaşlara, doğum günün kutlu ve mutlu olsun biricik dayım. İyi ki doğdun, seni çok seviyorum dayıcığım.

# Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun dayım.

# Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara bitanecik dayım.

# Bir Dayı düşün tatlı mı tatlı yakışıklı mı yakışıklı. O kim deme sensin Dayı. İyi ki varsın iyi ki doğdun Dayı.

# Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik dayım.

dayıya doğum günü mesajları

# Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik dayım.

# Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana. Doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

# Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

Yılın Dayısına Hediye Oscar Ödülü

# Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım dayıcığım.

# Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar Dayıcım.

# Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun biricik dayım.

# Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara dayıcığım.

Yorum Gönder

 
Top