z Yeni Araba Hediyesi Ne Alınır | En iyi Hediye Fikirleri

Araba Hediyesi Ne Alınır
Arkadaşlarınız arasında veya ailenizde yeni araba alan veya arabasını değiştiren sevdiklerinize ne hediye alacağınızı düşünüyorsanız, bu makalemiz işinize yarayabilir. Çünkü bu makalemizde Siz değerli takipçilerimiz için birbirinden renkli ve güzel araba hediyeleri oluşturduk! Dolayısıyla da sabır göstererek yazımızı sonuna kadar okuduğunuz da sevgiliye alınabilecek araba hediyeleri ile arkadaşlarınız arasında erkek ve bayanlar için alınabilecek yeni araba hediye fikirleri edinebilirsiniz. Genellikle arabalar, erkeklerin ilgi alanına giren bir konudur. Hatta konu olmasının çok ötesinde arabalar erkekler için çok ama çok önemlidir. Şöyle anlatmak istiyorum. Küçüklükten itibaren gelen kazanım diyebilirim buna. Ve eminim ki erkeklerin DNA’sında arabalarla ilgili bir şeyler muhakkak var. Çok nadir tanıdığım erkek var diyebilirim arabalar ile ilgili olmayan. Tabi bu diğerlerin yanında çok küçük bir oran sadece. Daha çocukken başlanır araba oyuncaklar alınmaya. Erkeğe hediye olarak alınan armağanların zaten %85’i araba üzerinedir. Polis arabası, yarış arabası, kamyon diye gider de gider. Haliyle daha küçüklükten aşılanan bu araba sevdası da zamanla iyice artar. Zamanla büyüyen erkekler için bu sefer gerçek arabalarına ne hediye alınır diye düşünmeye başlarız. Sevdiğimiz, sevgilimiz, nişanlımız, eşimiz veya erkek arkadaşımız hatta babamız, abimiz için araba hediyesi olarak ne alınabilir? Diye düşünmeye başlarız. Çünkü biliriz ki arabaları onların çok kıymetlileri. En büyük sorulardan birisi aslında alınan araba ile ilgili. Araba hediyesi ne alınabilir diye birçok araştırma yapan kişi biliyorum. Konuyu güzel araba hediyeleri eşliğinde genişleterek devam edelim.

Yeni Araba Hediyesi Olarak Ne Alınır


Yeni araba hediyesi

Kişiye Özel Fotoğraflı Plaka Anahtarlık


Erkekler arabaları canlı olarak görürler. Onlarla konuşurlar, dertleşirler. Şaka değil evet gerçek! Arabalar onlar için çok anlamlıdır! ‘’Bugün yıkayamadım seni, çok üzgünüm’’ diyen erkek arkadaşlarım vardı, gerisini siz düşünün. Araba almaksa, hem gerçekleşmesi büyük bir hayal, hem de ciddi anlamda borç yükü gerektiren bir durumdur. Artık her ne şekilde olursa olsun, sıfır arabasının koltuğuna kurulan sevdiklerinize güzel bir araba hediyesi vermek istiyorsanız, kişiye özel plaka yazılı bu özel anahtarlık tam size göre bir hediye seçeneği. Bir tarafına arabasının resmini, diğer tarafına ise ismiyle birlikte plakasını yazdırabileceğiniz plaka anahtarlık işte karşınızda.

Kişiye Özel Araba Camı Gölgeliği

Kişiye Özel Araba Cam Gölgeliği  - Resimli


Arabanızın arka iki camını sevdiklerinizle süslemeye ne dersiniz? Üzerini dilediğiniz fotoğraflarla süsleyebileceğiniz 2'li araba cam gölgeliği kişiye özel olarak hazırlanıyor. Hem arabanızı güneş ışınlarından koruyacak, hem de full resimli bir gölgelik. Kişiye Özel araba gölgeliği sipariş etmeniz halinde 2 adet olarak gönderiliyor. Vakumları ıslatılarak cama yapışan bu harika ürünü sevdiklerinize özel hale getirerek harika bir araba hediyesi hazırlatabilirsiniz.  

Cep Telefonu ve Navigasyon Araç Tutacağı

Cep Telefonu ve Navigasyon Araç Tutacağı


Sevgiliniz araba sevdalısı bir erkek ise zaten en çok araştıracağınız hediyeler sevgiliye araba aksesuarları olacaktır. Çünkü aksesuarlar hem maddi olarak uygundur, hem de araba için gerçekten olmazsa olmaz aksesuarlar mevcuttur. İşte karşınızda sevgilinize yol tarifi yapması için cep telefonununu tutturabileceği Navigasyon Araç Tutacağı! Günümüzde tüm akıllı telefonlarda ücretsiz bir şekilde navigasyon uygulamaları var. Navigasyon Araç Tutacağı ise, hem otomobille seyir güvenliğini sağlaması açısından, hem de daha yol haritasını daha rahat görebilmesi açısından en güzel otomobil hediyelerinden biri olacaktır. 

araba hediyeleri

Yeni Araba Hediyeleri & Esprili Tişörtler


Araba hediyesi ne alınır? Diye soranlara birkaç ön bilgi vereceğim. Anahtarlık, araç yastığı, kalp yastık, gülen emoji yastık, yapıştırmalar, paspaslar, Kişiye Özel 2'li Vosvos Araba (araç arkasında çok güzel duracaktır) ve nostaljik oyuncak arabalar ile araçlarınıza gösteriş gelecektir. Tabi araba hediyesi nazar boncuğu olmadan olmaz. Mutlaka bir nazar boncuğu alacağınız hediyenin yanında alınmalı. Hem daha gösterişli olacaktır, hem daha da özenle hazırlanmış bir hediye olacağını gösterecektir. Daha da derseniz Araba hediyesi olarak ne alınır diye sizlere elbette birkaç öneride bulunabilirim. 

Araçlar İçin Termos Kupa Bardak

Araçlar İçin Termos Kupa Bardak


Bunların arasında deri ruhsat kabı, koltuk kılıfları yer alacaktır mutlaka. Yastıkların farklı farklı kişiye özel modelleri ve farklı tasarımlarını bulabilirseniz daha da anlamlı ve değerli olacaktır alacağınız kişi için. Bu inceleme ile birlikte araba hediyesi ne olabilir diye kafanızda bir soru işareti kalmayacağını düşünüyorum. Şunu tekrar söylemek istiyorum. Sevdiğinize, abinize, babanıza veya erkek arkadaşınıza arabasıyla ilgili hediye alırken güzel seçim yapın. Çünkü dediğim gibi arabalara çok değer verirler. Eğer ki araba içerisine aldığınız hediye durursa bilin ki o hediye çok ama çok beğenilmiş demektir. Yoksa erkekler beğenmedikleri, az bile olsa hoşuna gitmediği nesneleri arabalarının içinde tutmazlar.

Sigara Dumanını Hapseden Dumansız Küllük

Sigara Dumanını Hapseden Dumansız Küllük


Araba hediyesi alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalardan sizlere bilgiler vereyim. Öncelikle araba hediyesi çok büyük boyutta olmamalıdır. Büyük bir yastık olmaz mesela. Boyutlara dikkat etmelisiniz. Ayrıca daha çok erkeksi ürünlere dikkat edin ve araba ile ilgili çağrışımlar da bulunursa bu daha da çok hoşuna gidecektir. Koyu renkler tercih edin. Erkekler koyu ve ağır renkleri daha çok severler. Arabanın iç koltuk kılıflarına ve döşemesine uygun renkleri tercih edin. Uyumsuz olursa yine erkek tarafından beğenilmeyebilir. 

Büyük Boy Nostaljik Vosvos Metal Araba Bej

Nostaljik Oyuncak Arabalar


Mini hediyeler arabalar için daha kullanışlı olacaktır. Ayrıca alacağınız hediye daha önce o kişide varsa almanızı önermiyorum. Çünkü ikilemde kalabilir ve hediyenizin beğenilmediği durum da maalesef sizi üzebilir. Belirttiğim noktalar gerçekten önemli konular, bunlara uygun olarak güzel bir araba hediyesi alacağınıza inanıyorum. 

yeni arabaya hediye

Araç İç - Dış Temizlik ve Bakım Setleri


Araçların bakımı ve temizliği de önemlidir. Tıpkı fabrikadan çıktığı şekilde gıcır gıcır parlak ve göze hoş gelmesi açısından sevdiklerinize araç bakım setlerinden hediye edebilirsiniz. Lastik parlatıcılar, torpido parlatıcılar, cam suyu, metal cilaları, fiber bezler ve benzeri ürünlerden oluşan araç içi veya dışı bakım setlerinden harika araba hediyeleri oluşturabilirsiniz. Umarım çok ama çok mutlu yıllar geçirirsiniz, iyi günler dilerim.

Yorum Gönder

 
Top