z Sevgiliyle En İyi Fotoğraf Pozu Nasıl Verilir | En iyi Hediye Fikirleri

romantik fotoğraf karesi
Hangimiz sevgilimiz ile fotoğraf çektirirken hemen üstünü başını düzeltip poz vermiyor ki? özellikle bazı kareler vardır ki tesadüf çekilir ama aşkınızı en iyi anlatan karelerden biri olur. Dolayısı ile hep öyle özel ve hisli kareler oluşması için şekilden şekle gireriz. Oysa böyle güzel anlar hep kendiliğinden oluşur ve o da duygulara yansır. Sizler sevgiliniz ile fotoğraflar çektirmeyi seviyorsanız ve biraz zaman ile birde sizi çekecek bir arkadaşınız var ise değmeyin keyfinize. Size o kadar harika kareler hazırladık ki, ileride duvarlarınızı en iyi süsleyen resimleriniz olacak. Hatta ve hatta çektireceğiniz bu resimler çocuklarınıza aşkınızı en iyi anlatan kareler olacak. Kendinizi sıkmadan, duygularınızı o anda fotoğraf karelerine vermek için değil, doğal akışında sevdiğinizi hissederek çektireceğiniz her poz çok hoş ve doğal duracak. Dolayısı ile sevgili ile romantik saatler harika bir anıya dönüşecek.

KLASİK AMA VAZGEÇİLMEZ ROMANTİK POZ

Sevgiliyle En İyi Fotoğraf Pozu Nasıl Verilir
Çok rahatlıkla çektireceğiniz bu kare aslında bizce oldukça romantik. Özellikle arka fonu bulanık bir hale getirerek çok daha anlamlı bir kare çıkmasını sağlayabilirsiniz. Nişanlı ya da sözlü iseniz yüzüğünüzün ortaya çıkması da ayrı bir anlam katacak diye düşünüyoruz. Bizce mutlaka bu romantik pozu denemelisiniz.

Sonbahar aşıkları

Sevgiliyle En İyi Fotoğraf Pozu Nasıl Verilir
Sonbaharda aşk bir başka oluyor değil mi? Sevgiliniz ile güzel bir kare fotoğraf çektirmek isterseniz o halde biraz yapraklardan yardım almanın zamanı geldi. Henüz yeni dökülmüş ama kurumamış renkli yapraklar ya da yoksa kuru yapraklar ile yere bir kalp şekli yapabilir ve sadece ayaklarınız ile ellerinizin el ele tutuştuğu bir resim çekilebilir. Bu da sevgili ile romantik anlara hoş bir eklenti olacak. Üstelik bu kareyi çekmeniz için bir 3. Kişiye gerek yok. Kolaylıkla kendiniz çekebilirsiniz.

AH ŞU SONBAHAR AŞIKLARI

Sevgiliyle En İyi Fotoğraf Pozu Nasıl Verilir
Ah şu sonbahar aşıkları öyle değil mi? Sonbaharda çekilen fotoğraflarda ayrı bir güzel duruyor bizce. Yine yaprakların döküldüğü bir yolu baz alabilirsiniz ve hafif kahkaha atarak yolda yürürken bir karenizi ölümsüzleştirebilirsiniz. Bunu bir arkadaşınız yoksa bile yoldan geçen birinden rica edebilirsiniz. Sizi tanımayan kişi ne yaptığınıza biraz şaşırıyor olsa da sonuçta utanacak bir şey olmadığını ve sevginizi sadece kalıcı bir anıya dönüştürdüğünüzü hemen anlıyor olacak. Zaten her zaman ne diyoruz. Aşk cesurları sever.


YAĞMURDA ISLANAN ROMANTİK ÇİFT

Sevgiliyle En İyi Fotoğraf Pozu Nasıl Verilir
Bizim aşkımıza kimse engel olamaz diyorsanız o halde buyurun yağmurlu bir günde fotoğraf çektirmeye. Bir şemsiye, bir sen bir de o ne dersin? Şemsiyeyi yağmurdan korunun diye önermiyoruz canım sadece resme anlam katsın romantikleştirdin diye öneriyoruz. Yoksa siz zaten aşktan ıslanmışsınız ıslanacağınız kadar şemsiye sizi ne kadar koruyabilir ki? arka fonunuzda bir araba koyabilirsiniz ama yerin biraz ıslak olmasına hatta gölet olmasına dikkat ederek yansımalarınızı daha belirgin gösterip romantik bir kare elde edebilirsiniz. Sevgili ile profesyonel çekim yaptıramıyor olabilirsiniz ama bu resminiz bile en profesyonel aşk çekimlerine bin basacak diye düşünüyoruz.

GİZLİ AŞK BU SÖYLEYEMEM KİMSEYE

Sevgiliyle En İyi Fotoğraf Pozu Nasıl Verilir
Gizli aşk bu söylemeyen derdimi ben kimseye diye boşa dememiş şair. Sizler de herkesten sakladığınız bir aşka sahipseniz ya da nazar değmesin diye onu çok paylaşmak istemiyorsanız o halde gizli ama romantik bir çekime ne dersiniz? Bir araba içinde yolculuk yapıyorsunuz ve sevdiğiniz kolunu sizlere kibarda uzatıp ellerini öptürüyor. Bu kare oldukça hoş ve gizemli olsa gerek. Şu anda kafanızda canlandıramamış olabilirsiniz ama görsele baktığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlıyor olacaksınız.

Karlarda romantizm

Sevgiliyle En İyi Fotoğraf Pozu Nasıl Verilir
Karların yağması çok romantik değil mi doğru söyleyin. Hava soğuk olsa da sizin içinizi ısıtan harika bir aşkınız var. O halde bu kez de aşkınızı karlar üzerinde ispatlayın. Yoğun karın olduğu bir gün ve mümkünse henüz ayak basılmamış bir noktada onunla karlar üzerinde romantik bir poz verebilirsiniz. Poz verirken hiç yapmacık olmaya ya da zorlamaya gerek yok. O anda onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin için ne kadar değerli olduğunu düşündüğünüzde bizce en romantik an gerçekleşiyor olacak.


KAR ROMANTİZMİ BİTMİYOR

Sevgiliyle En İyi Fotoğraf Pozu Nasıl Verilir
Karda yere yatılır mı yahu diyorsunuz ve biz duyuyoruz. Aslında elbette yatılır ama siz biraz bu konuda nazikseniz o halde size başka bir poz fikri verelim. Sevgili resimlerine örnek olarak karların tam yağdığı andan dudak dudağa masum bir öpücük kondurma fikri nasıl o zaman? Bizce bu harika ve en kolayı. Özellikle o anda yağmurun yağması fotoğrafınıza anlam katıyor olacak. Biraz sıkı giyinin ve sevgili ile resim karenizi oluşturmak için üşümeyi göze alın.

SEVGİLİ ANİMASYONLARI

Sevgiliyle En İyi Fotoğraf Pozu Nasıl Verilir
Bırak yahu şu karı sonbaharı diyorsanız o halde biraz komiklik katalım ne dersiniz? Sevgili ile romantik pozlardan sonra bu kez de sevgiliniz ile komik resim çektirme aşamasına geçelim. Yapmanız gereken aslında sadece bir poz vermek ve biraz da resim editlemesinden anlamak olacak o kadar. Karşı karşıya oturarak pozunuzu verebilir ve ellerinizi ona doğru kaldırmış olan pozunuza kalpler çıkarabilir ya da kelebekler uçurtabilirsiniz. Yani burada biraz photoshop devreye giriyor olacak ama bizce esprili resim olacağı kesin.
Sevgiliyle En İyi Fotoğraf Pozu Nasıl Verilir
Kısaca sizler sevgiliniz ile romantik neler yapabilirim diyorsanız bizler de sizlere örnek olarak birçok görsel ve fikir sunabiliriz. 
sevgililer günü hediyesi

Yorum Gönder

 
Top