z Boğa Burcuna Hediye Fikirleri | En iyi Hediye Fikirleri

boğa burcuna hediye

Boğa burçları hislerini harekete geçiren şeylerden hoşlanırlar. Klasik, opera, tiyatro gibi kültürel faaliyetlerde yer almak isterler. Boğalar keyfine düşkündür. Rahatını bozan şeylerden nefret ederler. Boğa burcuna hediye alırken boğaları keyiflendirecek şeyler seçmelisiniz. Oyun oynamayı seven boğalara hediye olarak bir oyun konsolu alabilirsiniz. Kıyafet konusunda her zaman marka takılmak isterler. Şık giyinmek için modayı takip eder, geleneksel giyimden nefret ederler. Boğalar estetiğe önem verirler. Bu yüzden şık giyinmek, güzel takılar takmak ve ortamda hoş kokmak isterler. Bu yüzden hediye olarak şık bir elbise, güzel bir parfüm ve pahalı bir takı satın alabilirsiniz. Boğa burcuna özgün hediye seçimi için aşağıda hediyeleri tercih edebilirsiniz. 

1-Sesli Araba Lastiği Alarm Saati

boğa burcuna hediye

Boğalar dakik insanlardır. Sabah işe gitmek için mutlaka saat kurma ihtiyacı duyarlar. Rahatına düşkün boğalar sabah kalkarken çok zorlanırlar. Boğa burcuna hediye olarak onları sabah erken kaldıracak şık ve estetik bir alarm saati satın alabilirsiniz. 

2-Roma Rakamlı Sevgili Çubuk Kolyesi

boğa burcuna hediye

Her kadın gibi boğa kadını da kolyeye hayır diyemez. Hele bir de kolyenin üstünde kalbim yazıyorsa bu anlamlı hediye boğa burcunun aklını başından almaya yetecektir. Boğa kadınına Kalbim Yazılı Gümüş Kolye hediye ederek onun kalbini kazanabilirsiniz. Bu hediyeyi boynundan bir an olsun çıkarmayacak boğa burcu bu kolyeye her baktığında size kanı kaynayacak ve sizi anacaktır. 

3-İki İsimli Melek Kanadı Kolye

boğa burcuna hediye

Boğa burçları genelde vatansever olurlar. Milli değerlere sahip olur, milli unsurlar onları duygulandırır. Boğa burcuna hediye olarak; 925 Ayar Gümüş Ay Yıldızlı Kolye satın alabilirsiniz. Bu şık ve estetik kolyeyi ömür boyu büyük bir gururla takacaktır. 

4-Boğa Burcuna Özel Konsept Hediye Kutusu

boğa burcuna hediye

Boğalar eğlenceli kimselerdir. Hediye alırken hediyenin eğlence boyutuna da takılırlar. Komik hediyeler her zaman boğaların ilgisini çekmiştir. Boğa burcunu mutlu edecek ve onu güldürecek bir hediye almayı planlıyorsanız ona hediye olarak Şişme Kral - Kraliçe Tacı satın alabilirsiniz. Bu tacı taktıkça kendini prens, prenses sanacak kendini şımartacaktır.

5-Boğa Burcuna Hediye Kupa Bardak

boğa burcuna hediye

Boğa burcu sevdiğinize hediye olarak Çöp Konteyneri Şeklinde Kalemlik satın alabilirsiniz. Bu hediyeyi çalışma masasında tutacak, kalem, makas, bant gibi masa üstü eşyalarını bu kalemliğe katarak masa üstünü dağınıklıktan kurtaracaktır. Bu hediye boğa burcu için hem anlamlı hem de kullanışlı bir hediye olacaktır. 

6-Boğa Burcu Arkadaşa Hediye Kitap Ayracı

boğa burcuna hediye

Teknolojiyi seven boğa burcuna alınabilecek en güzel hediyelerden birisi Altın Külçesi Şeklinde Faresidir. Oldukça kullanışlı ve rahat olan bu maus boğaların çok işine yarayacaktır.

7-Şişe Kapağı Açan Yüzük

boğa burcuna hediye

Boğa burcuna hediye almak istiyorsunuz. Hediyenizin enteresan olmasını bir o kadar da kullanışlı olmasını istiyorsanız ona Şişe Kapağı Açan Yüzük satın alabilirsiniz. Hem yüzük hem de şişe kapağı açacağı olarak kullanılan bu takı boğa burcu sevdiğinizin çok hoşuna gidecektir. 

8-Kuşlar Mücevher Askısı

boğa burcuna hediye

Boğa burcu sevdiğinize alabileceğiniz enteresan hediyelerden birisi de Kuşlar Mücevher Askısıdır. Bu hediye ile sevdiğiniz sahip olduğu mücevherleri yatmadan önce çıkardığı zaman bu askıya asarak mücevherlerin kaybolması engellenmiş olur. Şık ve estetik olan bu askıyı şifyoner üzerinde muhafaza edebilirsiniz.
  

9-Dinamit Lokumu Şeklinde Alarm Saat

boğa burcuna hediye

Boğa burcuna zamanın önemini anlatacak, onu uykusundan uyandıracak güzel bir alarm saati hediye etmek istemez misiniz? Dinamit Lokumu Şeklinde Alarm Saat boğa burcu sevdiğinizin ilgisini çekecek, bu hediyeyi emin olun çok beğenecektir. 

10-Kişiye Özel Ses İzi Fotoğraflı Kanvas Tablo

boğa burcuna hediye

Bilgisayar başından ayrılmayan boğa burçlu sevdiğinize alabileceğiniz en güzel hediye USB LED Bilgisayar Lambasıdır. USB ile bilgisayara bağlanan ve kendi ışığını kendi üreten LED lamba boğa burçlu sevdiğinizin çok işine yarayacaktır. Gece bilgisayar başında çalışmak zorunda kalan dostunuzun gözünü almayan bu ışıklandırma sistemi ile dostunuz çok rahat çalışmalar yağabilecek. 

11-Tekerlek Tasarımlı Duvar Saati

boğa burcuna hediye

Boğa burçlu sevdiğinize bir ev eşyası hediyesi almak istiyorsanız ona Tekerlek Tasarımlı Duvar Saati satın alabilirsiniz. Duvara monte edilebilen bu hediye boğa burçlu sevdiğinizin evine estetik değer katacaktır. 

Yorum Gönder

 
Top