z Koç Burcuna Hediye Seçimi | En iyi Hediye Fikirleri

koç burcuna hediye

Koç burçları kişisel bakıma ve temizliğe önem verirler. Temizlik ve bakımın baştan başladığına inanırlar. Koç burcuna hediye olarak iyi bir saç fırçası, saç şampuanı ve saç kremi hediye edebilirsiniz. Makyaj ve cilt bakım ürünlerine hayır diyemezler.  Koçlar haz ilkesine göre hareket ederler. Bu yüzden koçlara hediye olarak paten ve bisiklet alabilirsiniz. İyi bir poker oyuncusu olurlar. Bu yüzden koçlara iskambil kâğıdı da hediye edebilirsiniz. Sinema ve film izlemeyi seven koçlara video ve dvd hediye edebilirsiniz. 


Koç Burcuna Özel Konsept Hediye Kutusu

Koç Burcuna Hediye

Koç burcuna mücevher alacaksanız tercihi elmastan, takı alacaksanız da küpe almalısınız. İpek ve saten iç çamaşırlarına bayılırlar. Renk olarak koç bayanlarına kırmızı ve pembe tonlarını almalısınız.  Koç erkekleri her zaman yenilik peşinde koşarlar. Onlara hediye olarak deri bir evrak çantası ya da hesap makinesi alabilirsiniz.  Bu saydığımız hediyelerin dışında koç burcunun ilgisini çekecek hediyeler şunlardır:

1-Seni Çok Seviyorum Konsept Hediye Kutusu

Koç Burcuna Hediye

Koç burcuna alabileceğiniz romantik bir hediyedir. Aşkınızın sembolü olacak olan bu hediye koç burcunun çok hoşuna gidecektir. Nostaljik ve duygusal değeri olan bu hediyeyi koç sevgiliniz evinin başköşesinde saklayacaktır. 

2-İşte Bizim Sevdamız Konsept Hediye Kutusu

Koç Burcuna Hediye

Koçlar anılarına her zaman sahip çıkarlar. Birçok koç burcu günlük tutmuştur. Koç burcu sevdiğinize anılarını tutması için güzel bir hatıra defteri hediye olarak alabilirsiniz. Hediyenizin sıradan bir hediye olmasından çıkıp sevdiğiniz koç burcunu çok mutlu etmesini istiyorsanız ona hediye olarak Love Bambu Kalem ve Defter Seti satın alabilirsiniz. 

3-Senin İçin En İyi Dileklerim Hediyesi

Koç Burcuna Hediye

Koç burcu sevdiğinize olan duygularınızı ifade edecek, onu mutlu edecek, duygularınıza tercüman olacak bir hediye almak istiyorsanız ona Senin İçin En İyi Dileklerim Hediyesi satın alabilirsiniz. 

4-Kişiye Özel Fotoğraflı Sürpriz Kutu

Koç Burcuna Hediye

Koç burcuna kullanışlı ve değerli bir hediye almak istiyorsanız ona Bin Mr. P - Bay P Çöp Kovası satın alabilirsiniz. Çalıştığı büro ve ofiste bu çöp kovasını çalışma masasının altında muhafaza edebilir. Bu hediye koç burcu sevdiğinizin çok işine yarayacak, çöpe her bir şey atmaya niyetlendiğinde sizi hatırına getirecektir. 

5-Kişiye Özel Dönme Dolap Fotoğraf Çerçevesi

Koç Burcuna Hediye

Koç burcuna estetik ve duygusal bir hediye satın almak istiyorsanız ona Sevgililere Özel Fotoğraflı Dekoratif Salıncak satın alabilirsiniz. Bu hediyeyi sevdiğiniz koç bucu çalışma masasında, evinde televizyon ünitesinde saklayabilir. Salıncak üzerinde 2 kalp yer alır. Kalbin birinde resminiz diğerinde ise sizin ve sevdiğinizin ismi yazılı bu hediye Koç burcu sevgilinizin çok hoşuna gidecektir. 

6-Kişiye Özel Fotoğraflı Kar Küresi 

Koç Burcuna Hediye

Koç burcu sevdiğinize ne kadar temiz kalpli birisi olduğunu söylemenin en güzel yolu ona hediye olarak Dekoratif Melek Biblo satın almaktır. Bu hediye ile sevdiğinize onun bir melek olduğunu, onu tanıdığınız için ne kadar şanslı olduğunuzu söylemiş olursunuz. Bu hediye ile koç burcu sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Bu hediyeyi sevdiğiniz bir an olsun yanından ayırmak istemeyecek, her fırsatta sizden gelen bu güzel hediyeyi diğer arkadaşlarına göstermek isteyecektir. 

7-Fotoğraflı Sihirli Yastık

Koç Burcuna Hediye

Koç burçlu sevdiğiniz takı takmayı seviyorsa ve birçok takısı varsa bu takıları muhafaza etmek her zaman sorun olmuştur. Onun bu sorununa çözüm üretmek, takılarını muhafaza etmesine yardımcı olmak adına ona hediye olarak Ahşap Mücevher Kutusu satın alabilirsiniz. Bu kutuyu evde yatak odasında şifonyerde ve tv ünitesinde saklayabilir, bu kutu içine değerli takılarını koyarak takılarının kaybolmasını önleyebilirler. 

8-Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi Foto Kitap Albüm

Koç Burcuna Hediye

Hediye alacağınız koç burçlu sevdiğinizin kilo sorunu varsa ve zayıflamak için mücadele ediyorsa onun bu isteğini gerçekleştirmesine yardımcı olacak bir hediye almaya ne dersiniz. Ona hediye olarak Diyet ve Egzersiz Günlüğü satın alabilirsiniz. Bu hediye koç burçlu sevdiğinizin hem hoşuna gidecek hem de çok işine yarayacaktır. 

9-Ellerimiz Hiç Ayrılmasın Duvar Saati

Koç Burcuna Hediye

Koç burcuna duygusal ve nostaljik bir ev eşyası hediye almak için ona Ellerimiz Hiç Ayrılmasın Duvar Saati satın alabilirsiniz. Bu hediye ile aşkınızın ömür boyu süreceğini, onu ne kadar çok sevdiğinizi ve önemsediğinizi anlatmış olursunuz. 

10-Doğum Günün Kutlu Olsun Peluş Ayıcık

Koç Burcuna Hediye

Koç burçlu sevdiğinizi mutlu etmek için ona hediye olarak Kuzu Peluş Oyuncak satın alabilirsiniz. Çok tatlı kuzu peluş bebekler sevdiğinizin çok hoşuna gidecek, bu kuzu ile uyumak, güne bu kuzu ile uyanmak isteyecektir. 

11-Arkadaşa Özel Prestijli Hediye Seti

Koç Burcuna Hediye

Koç burçlu sevdiğiniz erkeğe Erkeklere Özel 3′lü Aksesuar Hediye Seti alarak onu mutlu edebilirsiniz. Saat, tespih ve bileklikten oluşan bu takım erkek arkadaşınızın çok hoşuna gidecektir. 

Yorum Gönder

 
Top