z Yengeç Burcuna Hediye | En iyi Hediye Fikirleri

yengeç burcuna hediye

Burçlar içinde en duygusal ve evine bağlı olan burç yengeçtir. Sıcakkanlı ve sadık yapıları ile ön plana çıkan yengeçler için hayatta en önemli şey evi ve ailesidir. Özel günler yengeçler için ayrı bir öneme sahiptir. Sevdiklerini mutlu etmeyi seven yengeçler şımartılmak isterler. Özel günlerde yengeç burcuna hediye almadıysanız yandım elma keten helvası. Yengeçler hediye kadar hediye paketine de dikkat ederler. Hediyenizi özenli bir şekilde paketleyip formata uygun bir şekilde sunmalısınız. Hediyenin üzerine not yazmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Hediyeniz duygusal içerikli olması, iyi bir şekilde sunulması gerekir. Hediyeyi vermeden önce mutlaka bir duygusal konuşma yapmalısınız. Yengeç burçlarını mutlu edecek sevinçten havaya uçuracak hediye önerilerimiz şunlardır. 


Resimli 100 Dilde Seni Seviyorum Taş

Yengeç Burcuna Hediye

Yengeç burcu ile aranızda duygusal bir bağ varsa, eşinizse, sevgilinizse ya da ona karşı duygusal bir şey hissediyorsanız bu hediye ile sevdiğinizi ifade edebilirsiniz. 100 dilde seni seviyorum taşları sevdiğinizi mutlu edecek bu hediyeyi uzun yıllar başucunda saklayacaktır. 

Kişiye Özel Fotoğraflı Sürpriz Kutu

Yengeç Burcuna Hediye

Yengeçler geçmişine bağlı yaşarlar. Anılar onlar için özel bir anlam taşırlar. Güzel bir mekanda bulundukları zaman mutlaka resim çektirmek isterler. Bu hediye ile yengeçlerin bu özelliğinden yola çıkarak onların kalbini kazanabilirsiniz. Birlikte olduğunuz güzel bir anın resmini bu sürpriz kutunun üstüne işletebilirsiniz. 

Kişiye Özel Cep Boy Kuran-ı Kerim Kitabı

Yengeç Burcuna Hediye

Dini inancı güçlü olan ama aynı zamanda burçlara da merakı olan sevdiklerinize Kutsal Kitabımızı armağan edebilirsiniz.   Yengeçler dini bütün olurlar. İnançları gereği birçok yengeç fırsat buldukça Kuran okurlar. Onlara alacağınız bu hediye ile manevi dünyalarını keşfedebilirsiniz. İnançlı yengeçleri mutlu etmek için bundan daha güzel bir hediye alamazsınız. 

Kalbim Senin İçin Atıyor Kanvas Tablo

Yengeç Burcuna Hediye

Yengeç burcuna aşkınızı itiraf etmenin en güzel yolu ona bu hediyeyi almaktır. Tabloya en güzel resminizi işletebilirsiniz. Bu hediye ile ona olan duygularınızı itiraf edebilirsiniz. Kalbinizin ona ait olduğunu, onun için attığını böylece ispat etmiş olursunuz. 

Emotion Kadına Özel Hediye Kutusu

Yengeç Burcuna Hediye

Güzel kokular her zaman yengeçlerin başını döndürür. Bir yengeç için en büyük kabus kalabalık ortamda ter kokmaktır. Her zaman ortama hoş koku saçmak isterler. Bu yüzden her ay parfüm ve deodoranta ciddi paralar harcarlar. Bu hediye ile yengeç burcunun günlük hayatta yoğun olarak kullandığı parfüm ve deodorant ihtiyacına cevap vermiş olacaksınız. 

Slazenger Erkeğe Özel Hediye Kutusu

Yengeç Burcuna Hediye

Hediye alacağınız yengeç burcu bir erkekse ve parfümlere özel ilgisi varsa bu hediye ile onu mutlu edebilirsiniz. Çekici ve güçlü kokusu ile Slazenger parfüm günümüzde birçok erkeğin parfüm tercihleri arasında yer alır. Parfüm sektörünün en iyi markası desek yalan söylemiş olmayız. Slazenger markası tarafından özel hazırlanan bu hediye kutusu erkek arkadaşınızın çok hoşuna gidecektir. 

Dedeme Hediye Anlamlı Yastık

Yengeç Burcuna Hediye

Hediye alacağınız yengeç burcu dedenizse ona özel bir hediye almak istiyorsanız dedeme hediye anlamlı yastık alabilirsiniz. Bu hediye ile dedeniz çok mutlu olacak, torunu olarak sizinle gurur duyacak ve sizin gibi bir torunu olduğu için kendini çok şanslı hissedecektir. 

En Güçlü Kadın Madalyonu

Yengeç Burcuna Hediye

Hediye alacağınız yengeç burcuna çok güçlü bir kadın olduğunu hissettirmenin en güzel yolu ona bu hediyeyi almaktır. Bu hediye onun ruhunu okşayacak ve onu onure edecektir. Ne kadar güçlü bir kadın olduğunu bilen yengeç burcu bu hediye ile sizin de bunun farkında olduğunuzu hissedecektir. 

En Yakışıklı Baba İsme Özel Şerit Metre

Yengeç Burcuna Hediye

Hediye alacağınız yengeç burcu babanızsa onu onure etmek ve yakışıklı olduğunu ifade etmek için ona bu özel hediyeyi satın alabilirsiniz. Bu hediye babanızın çok hoşuna gidecektir. 

Sonsuza Kadar Arkadaşız Çay Fincanı

Yengeç Burcuna Hediye

Hediye alacağınız yengeç burcu ile olan arkadaşlığınızın ömür boyu süreceğini ifade etmenin en güzel yolu ona bu hediyeyi almaktır. Bu hediye ile dostluğunuzun, arkadaşlığınızın gelip geçici bir durum olmadığını, ömür boyu süreceğini, aranızda güçlü bir arkadaşlık bağını olduğunu ispat etmiş olursunuz. Arkadaşınız bu hediyeyi çok beğenecek ve ömür boyu saklayacaktır. 

Canım Dostuma Özel Çay Fincanı


Yengeç Burcuna Hediye

Hediye alacağınız yengeç burcu dostunuza onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatmanın en güzel yolu ona can dostuma özel çay fincanı hediye etmektir.  Fincanına her kahve ve çay doldurduğunda sizi hatırlatacak olan bu hediye dostunuzun çok hoşuna gidecektir. Sağlam porselen üzerine resim ve yazı eklenen bu hediyeyi can dostunuz uzun yıllar kullanacaktır. 

Atatürk İmzalı Lüks Çay Fincanı

Yengeç Burcuna Hediye

Hediye alacağınız yengeç burcu dostunuz eğer bir Atatürk hayranıysa ona Atatürk İmzalı Lüks Çay Fincanı hediye edebilirsiniz. Porselen üzerine işlenmiş Atatürk resimli fincandan dostunuz büyük bir keyifle çayını ve kahvesini yudumlayacaktır. 

İsme Özel Tasarım Çakmak

Yengeç Burcuna Hediye

Hediye alacağınız yengeç burcu dostunuz sigara içiyorsa ona isme özel tasarım çakmak hediye edebilirsiniz. Çakmak üzerine ismini soy ismini doğum tarihini ekletebilirsiniz. Sipariş vermeden önce mutlaka bize dostunuzun adını soyadını ve doğum tarihini vermelisiniz. Lüks çakmak ile dostunuzun gönlünü kazanabilirsiniz. 

Yorum Gönder

 
Top