z Amcaya Doğum Günü Mesajları | En iyi Hediye Fikirleri

Amcaya Doğum Günü Mesajları
Amcaya Doğum Günü Mesajları

Bu yıl ki amcaya doğum günü mesajı için daha farklı ve daha özel kelimeler arıyorsanız o halde bu sayfadan ayrılmayın deriz. Güzel bir hediyenin yanı sıra güzel bir söz ve anlamını asla yitirmeyecek duygular da büyük önem arz eder. Sizler her zaman duygu dolu kutlamalar yapmaktan keyif alıyorsanız kutlama için de bunu ön plana çıkacak bir doğum günü kutlama mesajı seçebilirsiniz. Dilerseniz hediyeniz ile verirken not olarak, dilerseniz kendiniz bizzat iletebilirsiniz. Amcanız için en anlamlı doğum günü mesajları ile bu yıl diğer yıllardan çok daha özel bir kutlama olacak gibi duruyor

ilginizi çekebilir » Erkeğe Doğum Günü Hediyeleri

Yeni bir yaş almak ne kadar da heyecanlı bir an değil mi? Koca bir yılı geride bırakmak ve yeni bir yıla umutla girmek. Sizler de amcanızın bu özel anında ona biraz güç vermek, biraz umut vermek ve güzel bir doğum günü mesajı ile kutlama yapmak isterseniz mesajınız ile kutlamanızı yapabilirsiniz. Amcanız için doğum günü mesajınızı seçerken ona ilham olacak, onu yansıtacak ve ona yeni yılında umut verecek bir mesaj seçebilirsiniz. En özel ve en anlamlı doğum günü mesajları ile bu yıl da en güzel kutlamayı siz yapıyor olacaksınız. Amcanız için bu özel anı asla atlamayın ve içten duygular içeren en güzel doğum günü mesajınız ile ulaşın.

* Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar canım Amcam!

Amcaya doğum günü mesajları

* Sevgi dolu aşk dolu yolunun hep aydınlık olduğu ve her günün doğum günü tadında olduğu bir yıl yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu yarınların umutlu olsun Amcam.

Amcaya doğum günü mesajları

* Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara bir tanecik Amcam.

* Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana. Doğum günün kutlu olsun canım Amcam. Seni çok seven yeğenin!

Amcaya doğum günü mesajları

* Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun canım Amcam. Seni çok seven yeğenin!

* Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. İyi ki doğdun biricik Amcam.

Amcaya doğum günü mesajları

* Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun canım Amcacığım.

* 365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik Amcam.

Amcaya doğum günü mesajları

* İyi ki doğdun İyi ki varsın benim dünya iyisi yakışıklı Amcam. Doğum günün kutlu olsun canım Amcacığım.

* Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara Amcacığım.

Amcaya hediye

* Canım Amcam İyi ki doğdun, seni çok seviyorum Amcacığım Sağlık, başarı, huzur, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

* Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun canım Amcam. Seni çok seven yeğenin!

Amcaya doğum günü mesajları

* Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar Amcacım.

* Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara yakışıklı Amcacığım.

* Adım attığın yeni yaşında yeni umutlar ve güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun Amcam.

* Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, başarıların yıldızlar kadar bol, yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım Amcam. Seni çok seven yeğenin!

Amcaya doğum günü mesajları

* Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Doğum günün kutlu olsun canım Amcam. Seni çok seven yeğenin!

* Nice yaşlara, doğum günün kutlu ve mutlu olsun biricik Amcam. İyi ki doğdun, seni çok seviyorum Amcacığım.

* Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım Amcacığım.

* Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik Amcam.

Amcaya doğum günü mesajları

* Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun canım Amcam. Seni çok seven yeğenin!

* Farkında mısın Amca biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın. Doğum günün kutlu olsun.

* Bugün umutların daha güzel olmalı, hayatı daha çok sevmelisin, çünkü sen bugün doğdun. Doğum günün kutlu olsun biricik Amcam.

* Yeni yaşında her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik Amcam.

Amcaya doğum günü mesajları

* Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan bir tanecik Amcam İyi ki doğdun, seni çok seviyorum Amcacığım

* Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın kutlu olsun Amcam.

* Bir Amca düşün tatlı mı tatlı yakışıklı mı yakışıklı. O kim deme sensin Amca. İyi ki varsın iyi ki doğdun Amca.

Amcaya doğum günü mesajları

* Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun canım Amcam. Seni çok seven yeğenin!

* Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı en tonton ihtiyarsın. Doğum günün kutlu olsun Amca!

* Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun biricik Amcam.

* Hani bir selam beklersin ya uzaklardan kimden olursa olsun. Bu selam sana seni unutmayandan olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik Amcam.

Amcaya doğum günü mesajları

* Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun Amcam.

* Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun Amcacığım. Nice yıllara seni çok seven yeğenin!

* Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün kutlu olsun biricik Amcam.

Amcaya doğum günü mesajları

* Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun. İyi ki doğdun biricik Amcam.

* Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Nice yıllara Amcam.

* Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın bir tanecik Amcam.

Amcaya hediye

* Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun Amcam.

Amcaya doğum günü mesajları

* Varlığın varlığım, sebebin sebebim, niyetin niyetimdir, yanımdasın ya bundan ötesi yok. Doğum günün kutlu olsun canım Amcam. Seni çok seven yeğenin!

* Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. İyi ki doğdun biricik Amcam.

* Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere canım Amcam!

Amcaya doğum günü mesajları

* Sağlık başarı, mutluluk, aşk senin Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım Amcacığım.

* Doğum günün kutlu olsun canım Amcam. Seni çok seven yeğenin!

* Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik Amcam. Mutlu yıllar.

Amcaya doğum günü mesajları

* Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara canım Amcam.

* Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik Amcam.

Amcaya doğum günü mesajları

ilginizi çekebilir » Doğum Günü Mesajları

Yorum Gönder

 
Top