z Kadınlar Günü Hediyeleri | En iyi Hediye Fikirleri

Kadınlar Günü Hediyeleri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü yaklaşıyor. Başta Türkiye'deki kadınlar olmak üzere, bu gezegende yaşayan tüm kadınların Kadınlar Gününü gününü şükranla ve saygıyla kutluyoruz. Kadınlar Günü için en anlamlı hediyelere bu yazımızda kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Daha çok kişiye özel hediyelerden seçtiğimiz ürünlerle başta en değerli kadın Annenizin, sonrasında sizin için değerli olan tüm kadınların 8 Mart Kadınlar Gününü en güzel şekilde kutlayabilirsiniz. Seçmiş olduğumuz hediyelerin her biri 8 Mart Kadınlar Gününe özel hediyelerden oluşmakta. Kadınlar günü için hazırlanmış lezzetli çikolatalar, üzerinde çiçek desenleri bulunan ve her kadının aslında bir çiçek olduğuna gönderme yapan şahane yastık modelleri, kitap okumaya meraklı kadınların çok beğeneceğine inandığımız kadınlar günü için tasarlanmış kitap ayraç modelleri, 8 Mart mesajınızı üzerine yazdırabileceğiniz isim yazılı kupa bardaklar, ve Dünya kadınlar günü için kalıcı bir hediye alternatifi olan taş baskı modelleri. Tüm bu Kadınlar Günü Hediye seçenekleri içerisinde saydığımız ürünler, henüz adından bahsetmediğimiz ancak az sonra beğeninize sunacağımız onlarca hediyenin 10'da biri bile değil. Bol seçenekli tuttuğumuz hediye fikirlerimiz içerisinde inanıyoruz ki tam da gönlünüze ve bütçenize uygun, çok güzel hediyelik bir ürün bulabileceksiniz.

  Kadınlar Günü Hatırası Konsept Hediye Kutusu

  kadınlar günü hediyesi
  Tüm Dünya'da olduğu gibi Türkiye'de de her yıl 8 Mart, Dünya Kadınlar Günü olarak kutlanır. Ancak maalesef ki dünyadan farklı olarak ülkemizde daha çok 8 Mart, "Kocası tarafından şiddet gören kadınların","Dolmuş şoförü tarafından taciz edilen ve cinayete kurban verilen kadınların" ya da "Beş parasız bir şekilde sokağa atılıp, sığınma evlerine gönderilen kadınların" hikayeleri etrafında kutlanmaya çalışılan bir güne dönüşmüş durumda! Maalesef ki uzay çağını yaşıyor olmamıza rağmen bir türlü bu rezil ve illet durumdan çıkabilmiş değiliz. Çok sinir bozucu bir durum! Oysa ki Kadınlara adanmış olan bu özel günü, adeta bir şenlik, karnaval veya bayram havasında kutluyor olmamız gerekirdi. Erkeklerle eşit şartlarda çalışma hayatına katılan, en az erkekler kadar söz hakkında sahip eşit statüde kadınlar! Neyse kendi konumuza dönecek olursak; yukarıda yer alan kupa bardak Dünya Kadınlar Günü için özel olarak tasarlanmış ve mesajınıza ve armağan edeceğiniz o değerli kadına özel olarak hazırlanacak çok özel bir hediye seçeneği. 

  Kişiye Özel Portre Karikatür

  Kadınlar Günü Hediyeleri
  Kişiselleştirilmiş portre karikatürü, bir kişinin yüzünün karikatür tarzında çizildiği bir sanat biçimidir. Amaç, kişinin yüz hatları, ifadeleri ve kişilik özelliklerinin mizahi veya abartılı bir temsilini oluşturmaktır. Karikatür genellikle A4 boyutunda bir kağıda çizilir ve hasırlı özel bir çerçeveye çerçevelenir. Karikatür fiyatı, çizimdeki kişi sayısına ve müşteri tarafından gönderilen fotoğrafın kalitesine bağlıdır. Daha kaliteli bir karikatür elde etmek için müşteri, kişinin gülümseyen yüzünün net, önden çekilmiş fotoğraflarını göndermeli ve yandan, üstten veya alttan çekilmiş fotoğrafları göndermekten kaçınmalıdır. Karikatür, kişiyi bir süper kahraman olarak veya belirli bir ortamda çizmek gibi müşterinin tercihlerine göre kişiselleştirilebilir, ancak odak noktasının kişinin yüzüne tutulması önemlidir. Karikatürün hazırlanma süresi iş yoğunluğuna göre 5 iş gününü bulabilmektedir.

  Kadınlar Gününe Özel Hediyelik Kutu

  kadınlar günü hediyesi
  Kadınlar Günü Hediyesi ne alınabilir? Kitap okuma meraklısı kadınlara verilebilecek küçük ancak anlamı olan en özel kadınlar günü hediyesi, işte karşınızda duruyor. Sevdiğiniz kadına özel olarak düzenlenecek Kadınlar Günü Kitap Ayracı üzerine 8 Mart ile ilgili etkileyici ve güzel mesajlarınızı yazabilir, armağan edeceğiniz bayanın ismini yazdırabilirsiniz. 

  Kadınlara Özel İsimli Makyaj Aynası

  Kadınlar Günü Hediyeleri
  Kadınlara özel isim yazılı el makyaj aynası, kadınlar günü için harika bir hediye seçeneği olabilir. Bu ürün, özel bir tasarıma sahip olduğu için sevdikleriniz için kişiselleştirilmiş bir hediye sunma fırsatı veriyor. Ayrıca makyaj yaparken kullanılabilecek pratik bir ürün olduğu için sevdiklerinizin günlük hayatına kolaylık sağlayacaktır. Hafta içi saat 14.00'a kadar verilen siparişlerin aynı gün kargoya teslim edileceği de göz önüne alındığında, son dakika hediye alışverişlerinde bile tercih edilebilecek bir seçenek olabilir.

  Kadınlara Özel İsimli Makyaj Aynası

  Kadınlar Günü Hediyeleri
  Kadınlar günü için bu hediye kutusu harika bir seçim olabilir. Özellikle de hediye arayan bir erkek için bu kutu oldukça pratik bir seçenek olabilir. Kutunun içindeki ürünler, çikolata kutusu, gümüş kolye, isme özel kupa bardak ve çiçek tasarımlı makyaj aynası, kadınlar için oldukça hoş ve anlamlı hediyelerdir. Ayrıca kutunun ölçüleri de oldukça büyük olduğu için, hediye sunumunu daha da özel hale getirebilirsiniz. Hafta içi saat 14.00'a kadar verilen siparişlerin aynı gün kargoya teslim edilmesi de oldukça avantajlı bir durum.

  Kadına Hediye İsimli Kupa Bardak Turkuaz

  Kadınlar Günü Hediyeleri
  Bu kişiye özel turkuaz kupa bardak, özellikle kahve ya da çay sever kadınlar için harika bir hediye seçeneği olabilir. Bardak üzerindeki özel isim baskısı, hediyenin kişiye özel olduğunu ve düşünüldüğünü hissettirecektir. Bardağın kaliteli seramik malzemeden üretilmesi ve dayanıklı baskısıyla uzun süreli kullanım için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca, siparişinizi hafta içi saat 14.00'a kadar vermeniz halinde aynı gün kargoya teslim edileceği için hızlı bir şekilde hediyenizi elinize ulaştırabilirsiniz.

  Masa başı İş Yapan Kadın Karikatürlü Taş Baskı

  Kadınlar Günü Hediyeleri
  Kadınlar günü yaklaşıyor ve sevdikleriniz için özel bir hediye arayışı içerisindeyseniz, Masabaşı İş Yapan Kadın Karikatürlü Taş Baskı harika bir seçenek olabilir. Bu dekoratif taş, ölçüleri ve destek ayakları sayesinde herhangi bir düz yüzeyde kolayca sergilenebilir. Ayrıca, size özel hazırlanan karikatür çalışması ile bu hediye tamamen kişiselleştirilebilir. Birçok kadın, çalışmalarını ofislerinde ya da evlerinde yapmak zorunda kalıyor ve bu karikatür dekoratif taş, onların bu zorlu süreçlerinde moral verici bir etki yaratabilir. Karikatür çalışması, bilgisayar programları kullanılarak yapıldığı için oldukça detaylı ve gerçekçi bir görünüme sahip oluyor. Ancak, yükleyeceğiniz fotoğrafın ön cepheden ve net olmasına dikkat etmeniz, karikatür çalışmasının daha kaliteli olmasını sağlayacaktır. Bu dekoratif taş, sevdiklerinizin masaüstünde ya da evindeki herhangi bir yüzeyde kullanabileceği harika bir hediye seçeneği. Masabaşı İş Yapan Kadın Karikatürlü Taş Baskı, özel günlerde sevdiklerinize vermek için harika bir seçenek ve onları mutlu etmek için mükemmel bir yoldur.

  Kadınlar Gününe Özel Baskılı Mum 

  kadınlar günü hediyesi
  Kadınlar Günü hediyesi olarak annenize, eşinize veya bayan sevgilinize olan sapasağlam (taş gibi) sevginizi kalıcı bir hediye ile gösterebilirsiniz. Üzeri çiçek desenleri ile süslenmiş olan oval taş baskı, 8 Mart Dünya kadınlar günü için yıllar yılı taş gibi duracak en anlamlı armağanlardan da biri. 

   Kişiye Özel Kadınlar Çiçektir Yastık

  kadınlar günü hediyesi
  Kadınlar çiçektir önermesi, önerme olmaktan çıkıp, dekoratif bir hediye ile hayat buluyor! Narin, zarif ve güzel! Doğada var olan güzel her şeyin kadınlara atfedildiği tüm edebiyat ve sanat dalları Tüm Kadınlar Çiçektir Kişiye Özel Yastıkla bir cümle, bir melodi veya bir tablo olmaktan çıkarak somut bir hediye olarak ifade ediliyor. Siz de kadın sevdiklerinize üzerinde dilediğiniz kutlama mesajınızı yazdırabileceğiniz kendi ismine özel bu yastığı armağan edebilirsiniz. 

  İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye

  İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye
  Kadına şiddete hayır! kulağa hoş gelen ancak galiba nasır tutmuş gönüllere çok da fazla işlemeyen bir slogan! Bunun kuru bir slogan olmasından öteye geçip, adalet mekanizması tarafından ağır ve affedilmeyecek şekilde cezalandırılması kesinlikle şart! Aksi halde yapanın yanına kar kalan ve nasıl olsa affedilirim rehavetiyle hareket eden sözüm ona "kendini adam zanneden zavallıların" bu hayvani davranışlarına bir son vereceklerini hiç zannetmiyorum. Şiddete maruz kalan ve haksızlığa uğrayan kadınların, erkek hegemonyasının hüküm sürdüğü  bu dünya da kanunlar tarafından daha fazla korunmaya ve el üstünde tutulmaya ihtiyacı var! 21. yüz yılda olmamızda bu tarz klasik sözlerin söyleniyor olması bile gerçekten de çok çok üzücü. 8 Mart Dünya kadınlar günü için önerebileceğim bir diğer güzel hediye seçeneği, gerçek istiridye kabukları içerisinde ışıltılı bir inci tanesiyle hazırlayabileceğiniz şık bir kolye! 

  Her Kadın Güzeldir & Kişiye Özel Kadınlar Günü Hediye Sepeti

  kadınlar günü hediyesi
  Kadınlar narin, kadınlar özel, kadınlar zeki ve kadınlar çiçek! Dünya Kadınlar Gününde, değer verdiğiniz o en özel kadına hem güzelliğini yüceltebileceğiniz, hem de son derece kullanışlı bir hediye sepeti de verebilirsiniz. İçerisinde sonsuzluk gümüş kolyesi, kalp çikolatalar, ismine ve mesajınıza özel olarak hazırlanacak kupa bardak ve makyaj aynasıyla son derece etkileyici bir hediye sepeti. 

  İsme Özel Metal Yuvarlak Makyaj Aynası

  Kadınlar Günü Mesajlı Tasarım Makyaj Aynası
  Kadınlar Günü için ne hediye alınabilir? Örneğin her an çantasında taşıyabileceği ve Onu özel hissettirecek ismine özel şık bir makyaj aynasına ne dersiniz? Üzeri çiçek motifleriyle süslenmiş olan isim yazılabilir metal makyaj aynası, her kullanımında Sizi hatırlatacak en anlamlı armağanlardan biri. 

  Nihayetinde Bir Güzel Kolay Yetişmiyor Hediyesi

  kadınlar günü hediyesi
  Kız arkadaşınıza 8 Mart'ta öyle bir hediye verin ki, hem üzerine yazacağınız özel mesajınızla Onun kadınlar gününü kutlayın; hem de aşkınızı bir kez daha güçlü bir şekilde dile getirin! İşte karşınızda isimlerinize özel, 3 fotoğrafınızla hazırlanacak kişiye özel kanvas tablo! Dudak ve bıyık figürleriyle sevimli, duygu dolu mesajınızla romantik, fotoğraflarınızla ise şık bir kanvas tablo!

  Kadınlar Gününe Özel Kahve Fincanı

  kadınlar günü hediyesi
  Hem şık bir masa saati, hem de fotoğrafınıza sergileyecek özel bir resim çerçevesi! Üzerine Dünya kadınlar günü için özel kutlama mesajınızı yazabileceğiniz Kişiye Özel Resimli Masa Saati, sevgilinizin ofis masasını süsleyecek hoş armağanlardan biri. 

  Kadınlar Günü Hediye Fikirleri & Mesajlı Çikolatalar

  8 Mart Kadınlar Günü Çiçek Motifli Çikolatalar
  Fotoğraf baskılı ve mesajlı çikolatalarla eşinize, sevgilinize veya annenize tatlı bir kadınlar günü sürprizi yapabilirsiniz. Kalp kutu içerisindeki şahane sunumuyla son derece romantik bir çikolata kutusu olan fotoğraflı çikolatalar, size özel fotoğraf ve mesajınızla birlikte hazırlanıyor. 

  Kadınlar Günü İçin Hediye  & Dilek Tohumları

  kadınlar günü hediyesi
  Bu hayatta şans, başarı, para, mutluluk, aşk ve tabi ki de sağlık en önemli şeylerden! O halde 8 Mart'ta hayatınızdaki o en özel kadına en iyi şahane dileklerinizi toprak ana ile iletin! Şöyle ki özel kutusu içerisinde yer alan en iyi dileklerim tohumları ile. Üzerinde 6 farklı dilek mesajlarının yazılı olduğu Dilek Tohumları ile Kadınlar Gününün en anlamlı hediyelerinden biri sizi bekliyor.

  Kişiye Özel Romantik Hediye Kutusu

  kadınlar günü hediyesi
  Sevgilinize, içerisinde Kadınlar Günü Kutlama mesajınızın yer alacağı nostaljik şişe de armağan edebilirsiniz. Kraft kutusu içerisinde deniz kumları ve deniz süsleri ile hazırlanmış olan Nostaljik şişe şık ve son derece etkileyici! 

  Kadınlar Günün Kutlu Olsun Masa Saati

  Dünya Kadınlar Günü Temalı El Aynası
  Sevdiğiniz ve saydığınız hanımlara bu özel gün için armağan edebileceğiniz en yaratıcı hediyelerden biri de, Kadınlar Günü temalı bu masa saati. Üzerinde kadın figürü bulunan, kişisel mesajınız ve armağan edeceğiniz kişiye özel olarak hazırlanacak bu masa saati de oldukça etkileyici hediye seçeneklerinden bir tanesi. 

  Kadınlar Günün Kutlu Olsun Omuz Çantası

  Dünya Kadınlar Günü İsme Özel Bez Çanta
  Bu hayata gözlerimizi açtığımızda tanıdığımız ilk kadın Annemiz! Hayatımızın sonraki evrelerinde de en çok değer verdiğimiz kadın yine Annemiz! 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, Annelerimiz için tasarlanmış olan şık ve kullanışlı bir mutfak önlüğü modeli ile Sevgili Annenizin Kadınlar Gününü kutlaya bilirsiniz. 

  Sevgiliye Kadınlar Günü Hediyesi Işıklı Pano

  Fotoğraflı Işıklı Kalp Pano
  Bir taşla iki kuş vurmak tabiri bu kupa bardak için söylenmiş sanki! Neden mi? Çünkü kız arkadaşınıza Kadınlar Gününde hem sevginizi gösterebilecek, hem bu özel gününü en güzel şekilde kutlayabileceksiniz ! Üzerinde romantik çöp adam figürleri bulunan, isminize özel kupa bardaklar, çok şirin ve sempatik bir armağan! . 

  Romantik Kadınlar Günü Hediyesi & Çikolata Kutusu

  Kişiye Özel Mesajlı Kadınlar Günü Çikolatası
  Kalp çikolatalardan da son derece tatlı bir Kadınlar Günü Hediyesi pekala çıkabilir. Kız arkadaşınıza veya eşinize kadınlar günü için hem romantik, hem de sürpriz içerikli bir armağan vermek istiyorsanız, üzerinde isimlerinizin yazılı olacağı bu çikolata kavanozu ilginizi çekebilir. 


  Kadınlar Günü, dünya genelinde kutlanan bir özel gündür ve her yıl 8 Mart tarihinde kutlanmaktadır. Bu özel günde, tüm dünyada kadınların hakları, eşitlikleri ve başarıları kutlanır. Bu özel gün, kadınların toplumdaki yerlerinin daha iyi anlaşılmasına yardımcı olur ve kadınların haklarına verilen önemi vurgular.

  Kadınlar Günü, aynı zamanda kadınları mutlu etmek için harika bir fırsattır. Kadınlara özel hediyeler almak, onları sevindirebilir ve özel hissettirebilir. Bu nedenle, bu özel günde kadınlar için birçok hediye seçeneği sunulur. Çiçekler, takılar, kitaplar, kıyafetler, aksesuarlar ve daha pek çok seçenek kadınlar için harika birer hediye olabilir.

  Ancak, kadınlar sadece bir kez yılbaşında veya doğum günlerinde değil, her gün sevgi ve saygı görmeyi hak ederler. Kadınların günlük yaşamlarında karşılaştıkları zorluklar ve ayrımcılık hala devam etmektedir ve bu nedenle onlara verilen değer ve önem her zaman vurgulanmalıdır.

  Kadınlar Günü, kadınların haklarına, eşitliğe ve özgürlüğe verilen önemi vurgularken, kadınların mutluluğunu ve sevgisini de hatırlatır. Bu özel gün, kadınların toplumdaki rollerini ve başarılarını kutlayarak, kadınların önemini anlamak için bir fırsat sunar. Bu yüzden, kadınlar için özel hediyeler almak sadece bir günle sınırlı kalmamalı, her zaman sevgi ve saygı gösterilmelidir.

  kadınlara alınabilecek hediyeler

  Yorum Gönder

   
  Top