z Sevgilinizi Etkileyecek En İyi Saç Modelleri | En iyi Hediye Fikirleri

2016 kadın saç modası
Saç modelinizde yapacağınız model değişikliği, hem ruhunuza, hem de sizi seven sevgilinize çok iyi gelecek. Dahası, sadece saç modelinizi değiştirmiş olmakla kalmayacak, aynı zamanda sevgilinize de harika bir sürpriz yapmış olacaksınız. Nedense "sevgiliye sürpriz yapmak" denildiğinde insanın aklına hep yiyeceklerle, içeceklerle veya romantik tarzdaki ürünler ya da bir takım objelerle yapılan sürprizler gelir. Halbuki mesela farklı saç kesimi, saç renginizi değiştirmek veya saç modelinizde yapacağınız değişikliklerle de sevgilinize pekala şahane sürpriz yapabilirsiniz. İşte bu yazımızda sizlere sevgilinize hem sürpriz olabilecek, hem de çok beğeneceğinizi umduğumuz bu yılın trend kadın saçı modellerini tanıtacağız. Kadınların saçlarıyla olan ilişkisi bir çok kimse tarafından yanlış yorumlanır. Şöyle ki; çoğu zaman kadınların saç stillerinde yaptıkları değişiklikler, yaşamlarındaki bir takım depresyonlara karşı verdikleri bir refleks olarak yorumlanır. Aslına bakarsanız genel anlamıyla bu hatalı bir bakış açısıdır. Çünkü, kadınların saçlarını değiştirmelerindeki temel gaye, değişimden korkmamaları ve kendilerini önemsemelerinden kaynaklanmaktadır. Saç modelini değiştiren kadınlar, bu değişikliğin ruhlarına iyi geleceğini düşünür veya farklı bir gülüşe sahip olmak için saçlarını değiştirmek istemektedirler. Ayrıca kadınlar için saçların ne kadar önemli olduğunu hatırlatmaya gerek bile yoktur. Çünkü tercih edilen saç modeline bağlı olarak, kadının ruhsal dünyasında veya hayatında birtakım değişimler ve dönüşümler yaşanır. Yine seçilen saç modeliyle birlikte, kadının karakteri, enerjisi, neşesi, gülüşü, kısacası hayata dair tüm duygular da değişmeye başlar. Siz de saçınızla oynamaktan, yepyeni bir gülüşe sahip olmaktan veya sevgilinizi etkilemek için saçınızı değiştirmekten korkmayın! İşte karşınızda aynada farklı bir "BEN" görmek isteyen cesur kadınlara özel bu yılın en etkileyici kadın saç modelleri.

Bu Yılın En Güzel Kadın Saç Modelleri


Kadın Saç Modelleri & Örgülü Saçlar

kadın saç stilleri
Beğeninize sunduğumuz saç modellerinden, yüzünüze ve karakterinize uyan saç modelini denemekten korkmayın! Bu yazımızda sizlere ünlülerin de tercih ettiği 2016 yılı trend saç modelleri hakkında ip uçları veriyoruz. İşte karşınızda yüz güzelliğinizi gözler önüne serecek olan üstten örgülü saç modeli. İster spor, isterseniz şık bir elbise ile kombinyelebileceğiniz bu üstten örgülü saçlarla doğal güzelliğinizi yansıtabilirsiniz. Uzun saçlarınız için yeni saç stili edinmek istiyorsanız,bu yıl örgülü saçlar çok popüler ve yüzünüze süper yakışacaktır. Dahası bu yıl hem katılacağınız davetlerde yanı sıra özellikle gelinlerin örgü ya da örgülü topuz tercih ettiğini belirtti. Bu yılda doğal bir görünüm yakalamak isteyenler olarak örgüyü tercih edebilirsiniz.

Saç Trendleri & Kızıl ve Kırmızı Hafif Dalgalı Saçlar

kadınlar için 2016 saç modası
Kadınlar her zaman yeni ve ilham verici şeylerin arayışı içindedirler. Siz de yenilenmekten ve saç renginizi değiştirmekten korkmayın! Kızıl veya kırmızı gibi dikkat çekici saç renkleri de bu yılın trend saç modası. Düz veya hafif dalgalı bohem tarzı saç stilinizi, saçınızı tamamlayan kıyafetlerinizle konbinleyebilir ve sevgilinize harika bir sürpriz yapabilirsiniz. 

Saç Trendleri & Örgülü Saç Modelleri

2016 yılı saç modası
Bir kadının en önemli aksesuarı saçlarıdır. Önemli olan ise, sahip olduğu bu güzelliği yüz yapısına, karakterine ve ruhuna nasıl uyarlayacağını iyi bilmektir. Bu yazımızda yer alan fotoğrafların bir çoğu ünlü ve mankenlere ait saç modelleridir. Bu fotoğraflara bakarak, siz de saçınızı tasarlamakla ilgili bir takım fikirler edinebilir ve kuaförünüzle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. İşte karşınızda biraz daha farklı örgülü saçlara ait salaş saç modelleri.

Saç Stilleri  & Fake Bob Kısa Saçlı Görünmek

2016 yılının saç modelleri
Sizi her zaman uzun saçlarınızla gören erkek arkadaşınıza kısacık saçlarınızla harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Şöyle ki; uzun saçlarınızı kestirmeye kıyamıyorsanız, Fake Bob (Sahte Kısa Saç) yaparak, saçlarınızı kısa gösterebilirsiniz. İşte Size saçlarınızı nasıl Fake Bob yapabileceğinizin tüyoları. Birinci adımda saçınızı önce düz bir şekilde tarayarak ortadan ikiye ayırın ve toplayın. Saçlarınızı tutturacağınız saç tokasının kendi saçınızla aynı renkte olmasına dikkat edin. Sonrasında ise saçlarınızı çok gergin tutmadan ve çok da gevşek bırakmadan orta sertlikte toplayın. Topladığınız saçları tel tokalar ile ense bölgesinde tutturun. Topladığınız 2 at kuyruğu şeklindeki saçlarınızı tel tokalar yardımı ile ensenizin 2 parmak üzerine tutturun. Krepe tarağı ile de saçlarınızda toka yokmuş hissi vererek saçlarınıza hafifçe bir dağınıklık verin. Ensenizde topladığınız saçlarınızı lastik tokaları kapayacak şekilde krepe tarağı ile dağıtın. Biraz daha cesur davranın ve saçlarınızda kat varsa aradan onları da çıkarıp maşa ile dalgalandırın. Tercihinize göre kimi zaman çok gösterişli veya abartılı, kimi zamansa daha minimal ve sade saç aksesuarlarını 2016 yılında çok daha sık göreceksiniz.

Kıvrımlı Cesur Saç Stilleri 

kadın saç modelleri
Sevgilinizi şaşırtın! Sevgilinize aşkınızın yıl dönümünde sürpriz yapmak istiyorsanız, romantik jestlerinizle birlikte saç tasarımınız da çok önemli olacaktır. Saçınıza stil katmanın ise çok çeşitli yolları vardır, Tek ihtiyacınız olansa hayal gücünüzü olabildiğince kullanmaktan geçer. Kendinize benzersiz ve çekici bir görünüm katmak istiyorsanız cesur ve kararlı olun! Uzun saçlarınıza model vermek istiyorsanız, saçlarınızı kıvrımlı hale getirerek sevgilinizde heyecan uyandırabilirsiniz. 

Bir Klasik : Ombre Saç Modeli

kadınlar için saç modelleri
Klasikleşmiş bir saç modeli olan Ombre Saçlarla, güzelliğinizi gözler önüne serebilirsiniz. Sadece içinde bulunduğumuz yılda değil, önceki yıllarda da kadınlar tarafından çok tercih edilen saç modellerinden OMBRE Saçlar, 2016 yılında da çok moda. Estetik açıdan şık ve doğal bir görünüm sergileyen Ombre Saçlar, özellikle yaz aylarının en tercih edilen saç stillerinden biri.  

Kişiliğinizi Dışarı Vuran Rengarenk Saçlar

Kadın Saç Modelleri
Uçarı kaçarı kişiliğinizi neden gizleyesiniz ki? Yüksek enerjinizi en iyi şekilde yansıtacak saç modeli Rengarenk Saçlar işte karşınızda. 5-10 yıl öncesine kadar kadınlarda renkli saç kullanımı, marjinallikle eş değer kabul edilirdi. Ancak, zamanla bu düşünce tamamen olmasa bile, yerini biraz daha ılımlı bir bakış açısına bıraktı. Saçınızda yenilik yapmaktan, farklı renkler kullanmaktan çekinmiyorsanız bu yıl ki saç modası içerisinde rengarenk saçların da olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Özellikle gri, pembe, mor, mavi gibi renkler artık sokaklarda da sıklıkla karşılaştığımız saç renklerinden. Her sabah aynada aynı karakteri, aynı surat ifadesini, aynı kişiyi görmekten sıkıldıysanız, Sizi cesur olmaya davet ediyoruz:) Saç rengi olarak bu yılın trend rengi özellikle gri ve grinin değişik tonları.

İlham Verici Ünlülerden Fikirler Alın

kadın saç stilleri
Saçınızda kesim, uzatma, kısaltma, boyama, model gibi herhangi radikal bir değişikliğe gitmeden önce, ilham verici fikirler almalısınız! Kızlar için en önemli ilham perileri ise; dünyaca ünlü sanatçılar, pistlerde boy gösteren modeller ve film yıldızlarıdır. Ünlülerin saç modellerine bakarak Siz de kendiniz için en ideal saç stili hakkında fikirler edinebilirsiniz. 

2016 Saç Modası & Islakmış Gibi Görünen Saçlar

kadın saç modası
İddialı bir kadın saç modeli olan ıslak görünen saçlar, günlük kullanıma pek hitap etmese de özellikle düğün & davetlerde seksapaliteyi ön plana çıkartan modellerden. Kışın her ne kadar tavsiye edeceğimiz bir model olmasa da, yaz ayları için ideal bir görüntü olacaktır. Erkek arkadaşınıza karşı daha seksi bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, Islak Saç modeli tam size göre. 

Saç Modelleri & Asimetrik Pixie Saç Kesimi

kadın saç modası
Saçınıza dair en yaratıcı fikirlerden bile çekinmeyin. Örneğin yaz aylarını Pixie saç modeliyle karşılamaya ne dersiniz? Hem yepyeni bir saç görünümü kazanmak, hem de sevgilinize harika bir sürpiz yapmak 2016 yılının en iddialı saç tasarımı Pixie asimetrik saç modelleri işte karşınızda. Hem yaz dönemi, hem de son bahar ayları için çok ilham verici bir tasarım. 

Saç Tasarım Modelleri & At Kuyruğu Topuz Saçlar

kadın saç stilleri topuz saçlar
Yüz, boyun ve omuz güzelliğini ön plana çıkartan topuz saç modelleri yine bu yılın en'leri arasında. Özellikle düğün, davet ve kutlamalar için ideal bir saç modeli olan topuz saçlarla, Siz de güzelliğinize dikkat çekebilirsiniz. İster sert ve gergin, isterseniz de rahat ve salaş tarzda saçlarınıza topuz yaparak, kıyafetlerinizle harika bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Kendi Saçını Kendin Tasarla

Günlük yaşamınızda da, sevgilinizle başbaşayken kısacası en önemli silahınız olan saçlarınız her zaman şık ve zarif olmalıdır. Dağınık veya spreyle sertleştirilmiş saçlarla tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtabilirsiniz. ELbette bu konudaki en büyük yardımcınız, başkalarından fikirler de alsanız, son karar verici olarak kendinizsiniz. Kendi saçını tasarlamak isteyenler için saç stilleri sonsuz bir aralıktadır. Ancak önemli olan doğru şekilde saç kullanımı ve güzelliği ortaya çıkarmaktır. Kadınsı stilleri ön plana çıkartan saç görünüşünüzü kıyafetleriniz ve aksesuarlarınızla tamamlamayı unutmayın! En önemli noktalardan biri de saçınızın yüzünüzle uyum göstermesidir. Saç kesimi, boya veya model tercih ederken ne yapacağınıza önceden karar vermeniz ve bunu düşünmeniz gerekir. 

Her Yaşın Bir Güzelliği Vardır

Kadınlar her yaşta güzeldir. Yaş elbette ki kadınların hassas olduğu bir konudur. Ancak önemli olan hangi yaşta olduğunuz değil, O yaşı nasıl yaşadığınızdır. Kadınlar her zaman çekici ve çarpıcı bir görünümde olmayı ister. Yeni saç modelinizi tasarlarken bunun hayatınıza yeni bir soluk getireceğini ve kendinizi ayna karşısında daha farklı göreceğinizi de aklınızdan çıkartmayın! Olgun kadınlar için 2016 yılının kısa saç modelleri işte karşınızda.

Uzun Yüzlü Kadınlar İçin En İdeal Saç Modelleri

Saç tasarımında elbette ki yüz şeklinin de büyük bir önemi vardır. Yüz yapısına bağlı olarak güzelliğinizi daha etkili ve daha çekici hale getirecek saç modelleri seçilmelidir. Saçınızda herhangi bir model uygulaması yaptırmadan önce sizin yüz şekliniz için tasarlanmış olduğundan emin olun. Uzun yüz şekli olan hanımlar için bazı saç modellerini yukarıda paylaştık.

Renkli ve Aykırı Pixie Saç Modelleri

Sevgilinizi şoke edecek en güzel saç modellerinden biri de, yukarıda göreceğiniz Pixie saç modelleri. Eh, biraz aykırı ama tercih edilebilir:) Yüz ve güzelliğinizi ortaya çıkarmak için Pixie saç modelleri en iyi yoldur. Renkli pixie saç kesimi keskin göz makyajı ile tamamlandığında ortaya acayip derecede dikkat çekici bir model çıkıyor.

Orta Uzunluktaki Saçlara Şık Stil Vermek

Size en iyi yakışacak saç modelini bulmak her zaman kolay olmayabilir. Bunun için hatırlamayı hiç istemeyeceğiniz bir kaç kötü tecrübe de yaşayabilirsiniz. Saçınızı ne şekilde yapacağınızı veya nasıl kestireceğinizi önceden düşünmenizde yarar var. Boy ve yüzünüze ve benzerlik gösteren ünlülerin saç tasarımları iyi bir fikir olabilir. İşte karşınızda 2016 yılı için Orta uzunluktaki saçlar için saç kesim modelleri.

Yaratıcı Dağınık Topuz Saçlar

Ayna karşısında yaratıcılığınızı sergilemekten çekinmeyin! Özellikle saç şekillendiricilerle saçınızda inanılmaz değişiklikler yapabilirsiniz. Mesela yukarıdaki resimdeki ünlüler gibi saçınızı yukarıda veya ensanizde toplayarak dağınık ve salaş bir görünüm elde edebilirsiniz. Haliyle de bu durumdan en fazla sevgiliniz memnun olacaktır. Saç senin ve çekiciliğini arttırmak sana düşüyor. 

Tatlı ve Kadınsı Saç İmajları

Uzun saçlarla model yapmak her zaman çok daha kolaydır. Saçlarınızla hafif dalgalı, düz veya dağınık modeller oluşturarak tatlımsı veya kadınsı görünümler elde edebilirsiniz. Saçlarınızı toplamadan, tamamen rüzgarın akışına bırakmak da bu yıl için tercih edilebilecek modellerden. 

Kıvırcık Saçlar İçin Muhteşem Saç Stilleri

Doğal yollarla kıvırcık saçlara sahip olan hanımları kıskananlardan mısınız? Hiç merak etmeyin, Sizin gibi bir çok kadın bu hissiyata sahip. Şayet dalgalı veya kıvırçık saç yapısına sahipseniz, yukarıda yer alan saç stillerini kendinize uyarlayabilirsiniz.

Kadınlar İçin Uzun ve Kısa Retro Saç Modelleri

Evlilik yıl dönümünüzde eşinize retro saçınızla harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Retro saçlar uzun ve kısa saç modelleri için erkekleri baştan çıkartan modellerdendir. Bir zamanların en çok bilinen Retro saç modelleri, ünlülerin de son dönemde sıklıkla baş vurdukları saç stillerinden biri. Tekrar popüler hale gelen Audrey Hepburn veya Marilyn Monroe tarzı retro saç modelini Siz de seviyorsanız, bu günler de yolunuz kuaförünüze mutlaka düşecek.

2016 için Gösterişli 6 uzun saç modelleri

Kızlar olarak hepimiz ilgi odağı olmak isteriz. Bulunduğumuz ortamda tüm gözlerin üzerimizde olmasını ve kendimizi en zirvede görmek isteriz. Bunu gerçekleştirmenin en basit yolu ise, benzersiz ve seksi bir görünüme sahip olmaktır. 2016 yılının en etkileyici uzun saç modelleri ise saç güzelliğini ortaya çıkartan salaş modeller. Yukarıda erkeklerin büyük bir bölümünün çok beğendiği 6 uzun saç modeli yer almaktadır. 

Süper Star Ünlülerin Saç Stili Tercihleri

Modanın kurallarını ve trendini Onlar belirliyor. Güzel ve etkileyici saçlara sahip olmak Dünya Starlarının da her gün arayışlar içerisine iten konulardandır. İyisi mi hem trendi takip etmek, hem de yeni saç modelinizi belirlemeden önce gözünüze bir kaç ünlü kestirmenizde yarar var. Hem uzun; hem de kısa saçlı ünlüleri takip ederek, saç kesiminize, renginize veya modelinize karar verebilirsiniz. Ancak baştan minik bir uyarı yapalım; Dünya starları o kadar sık stil değişikliğine gidiyorlar ki, takip etmek baş döndürücü bir hal alıyor. Aslında buna pek de şaşırmamak lazım. Bir çok hanım gibi Siz de modaya uygun ve şık olmak için Ünlülerden destek alabilirsiniz. 

Kadınlar İçin Özgür Saç Stilleri 

Son saç tasarım trendlerinde kahve rengi bir kaç ton açmak ve saçlara hafif dalgalı bir model vermek doğal bir görünüm elde etmek için ideal. Moda ayak uydurmak ve popüler olacak saç renklerini ve saç modellerini tercih etmek çok önemlidir. Hem güzelliğinizi gözler önüne sereceğiniz, hem de sevgilinize unutulmaz sürprizler yapabileceğiniz yeni, en moda saç modellerini beğeninize sunmaya çalıştık. Umuyoruz ki, sizlere güzel fikirler vermiş veya yararlı olabilmişsizidir. Kalın sağlıkla...

erkek sevgili için hediye

Yorum Gönder

 
Top