Kadınlar Günü hediyesi ne alınır
Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alınır? Dünya kadınlar gününe çok az kaldı. Her sene bu özel gün için sorulan soru sorulmaya başlandı bile. İşte hepimizin ‘kadınlar gün hediyesi ne alınır?’ sorusuna çözüm aradığımız bugünlerde sizlere şaşırtıcı, ilginç ve kadınların hassas yapılarına uygun duygu yüklü hediye fikirleri… Kimilerini okurken aklımdaki hediye bu diyeceğiniz ama muhakkak bir tanesinin üzerinde durup da ‘işte, tam da aradığım armağan’ diyeceğiniz önerilerimiz var. Hatta çok seçmeli oluşu sebebi ile birkaç tanesi arasında kalıp kararsızlık yaşayabilme durumu da söz konusu olabilir. Ancak hangisini seçerseniz seçin, tümü bir kadının ruhunu okşayabilecek armağan niteliğindedir. Bu sebeple; sakin olun ve endişe etmeyin. Biz de bu fikirler varken çevrenizde hüzünlü ve mutsuz kadın kalmayacak. Ayrıca yaratanın sunduğu doğurgan, fedakar ve özverili olan kadınlarına bir hediye vermek için bu özel günü bile beklemenize gerek yok. Sadece ufak bir hediye ile bile mutlu edip, gönüllerini alabileceğimiz bayanların yüzündeki sevinci paylaşmak için hemen harekete geçebilirsiniz. Hımm.. 8 Mart dünya kadınlar günü için mi? Onun için de seçebileceğiniz çok sayıda alternatifimiz var, rahat olun ve bizi izleyin. Şaşırtıcı, büyüleyici ve inanılmaz fikirlerimize başlıyoruz. Sıkı durun. Ve beğendiklerinizi hemen aklınızın köşesine not edin.

Kadınlar günü hediyesi

Kadınlar Günü İçin Birbirinden Şık Yaşayan Kolyeler

 
fiyat
Daha çok genç kadınlara hitap edebilecek bir hediye önerisi ile başlıyoruz. Şık dizaynı genç bayanların başını döndürebilecek kadar etkili olan bu kedi tasarımlı kolye, aynı zamanda kedilere karşı ilgili ve sevecen olan her bayana sunulabilecek güzel bir hediye alternatifidir. Bu kedi tasarımlı şık kolyemizin tüm hüneri sadece kedi şekline sahip olmasında değil. Aynı zamanda da yaşayan bir çiçek oluşu sebebi ile aynı zamanda sevdiğiniz kadın ile birlikte yaşayacak ve her anını onunla paylaşacaktır. Kolye dizaynı ana hatları ile şu şekildedir. 
kadınlar günü hediyesi
fiyat
Öncelikle çinko alaşıma sahip özel bir malzemeden kedi tasarımı elde edilir. Kedi silueti aslında sadece bir çerçeve görevi görmektedir. İçerisinde gerçek ve canlı çiçeklerin kurutulması yöntemiyle elde edilen çiçekler olup, tamamen el ile şekillendirilmektedir. El yapımı olan kedi tasarımlı yaşayan kolye ucu son olarak gerçek camın üzerine kaplanması ile son halini bulur. Kullanılan malzemenin özelliği gereği kararmaz olması sebebi ile de yıllar boyunca kullanıma uygundur. Özetle; eğer hayatınızda değer verdiğiniz genç bir kadına veya kedi sever bir bayana armağan etmek etkileyici bir armağan arıyorsanız özel el üretimi kedi tasarımlı yaşayan kolye fikri size ilaç gibi gelecektir.


Ruj mu Kalem mi?


kadınlar günü için ilginç hediyeler
fiyat
Kadınlar gününe özel armağan arayışınızda joker niyetine bir fikir ile karşınızdayız. En bakımsız kadınlar bile çantalarında ruju eksik etmezler. İster çalışan bir bayan olsun isterse ev hanımı, ruj bağımlılığı her bayanda vardır. Biz de ruj görünümünde bir hediye vereceğiz ama aslında ruj olmayacak. Psikopatça bir cümle gibi oldu ama işin gerçeğe tam anlamıyla bu. Bayanlar, çantasından çıkartacakları ruj ile dudaklarını boyamayacaklar, onunla yazı yazacaklar. Tüm kadınlara hediye arayışınız için geçerli olacak olan bu tek ürün ile karşınızdaki bayanların yüzündeki ifadeleri görmek sizi çok sevindirecek. 

Kadınlar Gününe Özel Makyaj Aynası

Kadınlar Günü Temalı Makyaj Aynası
fiyat
Bu kadar şık kullanıma sahip olması, son derece de kullanışlı bir ürün olmasının yanında tüm bu fırsatlara çok az bir bedel karşılığında sahip olunabilme fırsatı da eklenildiğinde, kesinlikle aklınızın bir köşesinde kalması gereken bir seçenek olduğunu hatırlatırız. Fiyatındaki ekonomiklik sebebiyle topla alıp evin bir bölümünde tutularak, değer verilen bayanlara özel günler haricinde de hediye edilebilecek bir armağan alternatifini sunmaktadır. Konumuza en yakışan ve kaçırılmayacak üründür diyebiliriz. 

AVON'dan Hediyelik Kadın Parfümleri


kadınlar günü hediyeleri
fiyat
Kampanyalı AVON ürünleri ile yaşamınızdaki en değerli kadına şahane bir kadınlar günü hediyesi verebilirsiniz. Kadınların yaratılışları gereği içlerinde büyütme, yetiştirme, canlıya sağlık kazandırabilme içgüdüleri vardır. Bizler de kadınlar için hediye fikirleri arayışımızda bu iç güdüye kulak verdik. O zaman, ilerleyen günlerde görsel bir şölen yaşatacak olan ancak hediyenin ilk alınması anında bu durum fark edilmeyen özel kristal kürelerden faydalanalım dedik. Adeta sihirli bir gizemi olan bu kristal kavanozun içerisindeki yapma süs bitkileri zaman içerisinde büyüme yeteneğine sahip. Belki canlı değiller ama, o kadar etkileyici bir görüntüleri var ki zamanla üzerinde görüntülenen değişimlerin izlenmesi ile canlı bir bitkinin bakımından alınan haz alınır. Bu büyüme ve gelişme sürecine katkıdan bulunan her kadın meydana her gelişime karşı oldukça duyarlı olacaktır. Ayrıca gözlemlediği her ilginç değişimde de sizleri bir kez daha hatırlayacaktır. Sevincini, şaşkınlığını paylaşmak için bile olsa sizlerde iletişime geçmek isteyecektir. 

KOTON'dan Kadın Şıklığını Tamamlayacak Aksesuarlar

kadınlara hediye
fiyat
Çinliler tarafından oldukça sık kullanılan bu kristal kürelerin içerisinde pozitif enerji yaşattıklarına inanılmaktadır. İnsanlığa kattığı en büyük pozitif etkinin ise yaşam enerjisini dengeleme yöntemi ile mutlu edebilme özelliği olduğu düşünülmektedir. Sevdiklerinizin, büyüyen kristallere gün ve gün şahit olarak hayatlarına daha çok yaşam enerji doldurmalarını isterseniz, sizin için tavsiyemiz bu sihirli kavanoz olacaktır.  NOT: Toplamda 20 günü bulacak olan kristallerin büyüme sürecinden sonra ise kavanozun kapağında bulunan led ile yıllar boyu sergilenmek üzere kullanılabilir bir ürün haline gelmektedir.

Fotoğraflı Kalp Su Küresi


kadınlar günü hediyeleri
fiyat
Su küresini aşkın şekline getiren çok özel bir tasarım: kalp şeklinde su küresi. Çevrenizde özel bulduğunuz bayanlara özel ve farklı bir armağan arıyorsanız su kürelerinin kalbinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca içerisine eklenecek olan fotoğrafı da siz seçebiliyorsunuz. Annenizle, eşinizle, arkadaşınızla, sözlünüzle, nişanlınızla ya da sevgilinizle ve dahası özel bulduğunu kim varsa onunla birlikte çekilmiş fotoğrafınızı veya arzunuza göre tek kişilik sadece hediye sahibinin fotoğrafını satın alırken gönderiyorsunuz. Tasarım tamamen istediğiniz şekilde gerçekleşerek şahsi ve kişisel bir ürün haline geliyor. 

Kadınlar Gününe Özel İsim Yazılabilir Kupa Bardak

kadınlar günü kupa bardak
fiyat
Aşkın su küresi sadece dış görünümü ile değil, fotoğrafı da süsleyen minik kalp şeklindeki tasarımları ile büyüleyici bir görüntüye sahiptir. Çünkü sizlerin gönderdiğiniz fotoğrafların üzerinde sağanak bir kalp yağışı oluyor. Küreyi her hareket ettirdiğinizde veya salladığınızda içerisindeki minik kırmızı kalpler harekete geçerek inanılmaz bir manzara izleme keyfi sunuyorlar. Kendi fotoğrafları ile özel bir ürüne dönüşen bu armağan karşısında etkilenmeyecek bayan olmayacaktır. Özellikle de romantizm tutkunu ve duygularını doruklarda yaşamak isteyen bayanlar için biçilmiş bir kaftan ya da hediye. Bırakın aşkın kalpleri sizin ve değer verdiğiniz insanın çevresini sarsın. Siz de minik kalp ve aşk yağmuru altında ıslanmanın tadını çıkarın. 


Hayal Ajandası ile Her Şey Güzel Olacak 


kadınlar günü için hediye
fiyat
Her şey kısıtlanabilir, engellenebilir ama hayaller asla… Hayallerin bu özgürlüğünü, özgürce yaşamak isteyenler ya da sevgililerine, eşlerine, dostlarına veya diğer yakınlarına dair olan hayallerini bir plan oluşturarak ona da göstermek isteyenler varsa, bizim bu duruma bir çözümümüz var. Her şey güzel olacak hayal planlayıcı kitabı ile hayallerinizi planlayarak onlara adım adım ilerleyebilirsiniz. İsminin kitap olduğuna aldanmayın deriz. Çünkü içeriğine bakıldığında kitap olduğu kadar; günlük, ajanda, defter gibi kullanım vasıflarına da sahiptir. Ayrıca planlama yaparken planlarınızı günlük haftalık veya isteğinize göre aylık periyotlar dahilinde gerçekleştirme şansına da sahipsiniz. Peki kitap ismi nereden geliyor diye sorabilirsiniz. 

Kadınlar Gününe Özel Kitap Ayracı

Kadınlar Gününe Özel Hediyeler
fiyat
Hemen açıklayalım. İçerisinde sizler ya da hediye sahibi olan değer verdiğiniz kişiler hayallerini yazarlarken ve planlarken sık sık motive edici cümleler ile karşılaşırlar. Aralarından çıkan hayata dair motive edici cümleler ile planlar çok ama çok daha güzel olacak. İşte bu sebeple de ismi ‘her şey çok güzel olacak hayal planlayıcı kitabı’ olarak geçmektedir. Her şey çok güzel olacak hayal kitabını sadece sevgililerinize ve eşlerinize değil, annenize, dostlarınıza ve kısaca tüm değer verdiğiniz, hayallerini önemsediğiniz kişilere sunabilirsiniz.

En Anlamlı Kadınlar Günü Hediyesi Çiçek

fiyat
Kadınlar günü için elbette çiçekler olabilecek en iddialı ve anlamlı hediyelerden biri. Eğer siz de bu geleneği bozmak istemiyor ve çiçeklerin gücü ile sevdiğiniz kadını etkilemek istiyorsanız, kadınlar günü için çiçek hediyenizi şimdiden sipariş verin:) Şimdi de sıra da oldukça enteresan ve kadınlar günü için ilginç sayılabilecek bir hediye önerimiz var. Hiç baharat sevmiyorum diyenler bile tuz, nane, kekik, karabiber ve kırmızı toz biber seçeneklerinden en az 2 sininden vazgeçemez. Madem konumuz kadınlara sunulacak hediyeler, gelin mutfakta geçirecekleri anları daha neşeli ve keyifli hale getirelim. Şimdiki armağan fikri, kadınlar günü hediyeleri arayışınız arasında sizin için mükemmel bir çıkış kapısı olacak. Acil durum çıkış kapısına hoş geldiniz.
kadınlara ilginç hediyeler
fiyat
Günün az ya da çok belirli bir süresini mutfaklarında geçiren hanımlar, mutfak eşyalarının seçimi konusunda son derece titizlerdir. Hatta mutfak eşyaları da değil tamamen mutfakları hakkında titiz yaklaşım sergilerler. Bunun en iyi örneğini yeni ev bakan, taşınmak üzere olan bir kadının gözlenmesi ile elde edilir. Çünkü yeni evde bakacakları ilk bölüm kesinlikle istisnasız olarak mutfak olacaktır. Madem ev seçimlerinde bile etkili olacak kadar önemli bir bölüm o zaman buraya yönelelim. Mutfağa parmak attık ve parmağımız baharatlıkları gösterdi. Çünkü her kadın yemek yaparken sadece tuz ihtiyacı için bile olsa en az bir kere baharatlıklara el atar. Her gün en az bir kere elinden geçecek olan bir eşyada bizi hatırlatacak bir özellik olsa fena olmaz değil mi? Biz de hiç de fena olmaz diyerek bu hediye fikrini beğendik ve sizlerle paylaşmaya karar verdik. Özetle; diyeceğimiz o ki, mutfaklarında dört mevsim baharatlık seti kullanan bayanlar hem yemek yaparken ki sürelerini daha keyifli hale getirecekler hem de bu sayede sizi bir kez daha aklılarından geçirecekleridir. 


Mücevher Sandığından Gelen Melodi

mücevherler
fiyat
Zarif ve şık bir tasarıma sahip olan müzik kutusu, kullanıcısına tarihi eser görüntüsü ile birlikte müzik keyfi de yaşatıyor. Retro metal mücevher sandığı müzikli kutu isimli ürün metalden üretilmiş olması sebebi ile sağlam ve dayanıklıdır. Böylece takılara önem veren bayanlar güven ve huzur içinde olacaklardır.  İçerisinde şık tasarlanmış aynası ile birlikte takıların denemelerini yapabilen bayanlar bu hediyeye sahip olduklarından dolayı kendini şanslı hissedecekler. Çünkü içerisindeki müzik ile birlikte hayat çok daha hareketli ve neşeli bir hal alacak. Tabi ki bu güzel anlarda da hediyeyi onlara veren sizi de hatırlayarak yad edecekler. 
kadınlar günü için ilginç hediyeler
fiyat
Metal kullanılarak üretilmiş olan mücevher kutusunun üzerindeki Osmanlı motif süslemeleri en dikkat çekici ve cezbedici özelliklerinden sadece biridir. Ayrıca tüm takılarınızın içerisine sığabileceği kadar geniş bir iç hacme sahip oluşu başka bir alternatif arayışına girilmemesine ve ortada bir sürü kutu yerine bir tane değerli, göz dolduran bir takı sandığının olması avantajını da beraberinde getiriyor. 
kadınlar günü hediyeleri
fiyat
Hazine sandığı tasarımına sahip olan, metal mücevher sandığı müzikli kutunun kullanımı sırasında düşüncelerden biraz da olsa uzaklaşmak isteyen bayanlar, sandığın kurma kolunu çevirerek dinlendirici bir piyano resitali dinleme imkanına sahip olurlar. Eşinize, sevgilinize, nişanlınıza, sözlünüze, kız arkadaşınıza kısaca değer verdiğiniz ve mutluluğu hak ettiğini düşündüğünüz çevrenizdeki tüm kadınlara sunabileceğiniz eşsiz bir hediye fikridir. 

Yorum Gönder

 
Top