Bayana Hediyeler
Bir kadını etkilemenin, gönlüne girmenin ya da gönlünde iseniz orada uzun süre kalmanın farklı bir çok yolu ve değişik yöntemi vardır. Ancak, kadınlar üzerine yapılan bir çok araştırma sonucu, bizlere apaçık göstermiştir ki, "Kadınlar kendilerini en çok hediye aldıkları zaman mutlu hissediyor." Peki ama, hangi hediyeler kadınları daha fazla mutlu hissettiriyor? Doğum günlerinde bayanları mutluluktan havalara uçuracak hediyeler hangileri? Sevgililer gününde, sevgiyi en anlamlı şekilde gösterecek hediyeler neler? Kadınlar, sürprizlerden hoşlanır mı? Romantik hediyeler, kadınlara ne hissettirir? İşte bu soruların ayrıntıları yazımızın ilerleyen bölümlerinde...

Kadınlar son derece zeki, anlaşılması hem kolay, hem de çok zor ve en önemlisi de acayip derecede büyüleyici varlıklar! Yoksa siz, o kadar süslenmesinin, püslenmesinin altında yatan nedenin, sırf hemcinslerini kıskandırmak olduğunu ya da sadece kendi egolarını tatmini etmek olduğunu düşünmüyorsunuz öyle değil mi? Aksi halde tam bir saflık durumu söz konusu olacaktır. Sarışın, esmer ya da kumral hiç fark etmez, tüm kadınlar gerçekten çok ama çok zeki varlıklar... O gülüşünün, o bakışının altında, en gelişmiş bilgisayarların bile hesaplamakta zorlanacakları zekice ve dahiyane planlar vardır. Ama tüm bu söylediklerimiz, bir kadına sokulmak, kalbine girmek veya O'nu baştan çıkartmak için ürkütücü birer neden sayılmaz! Bilakis, kalbinin kalbine doğru atılacak adımların ne kadar dikkatli olması gerektiği hakkında birer ikaz niteliğinde.

Aslına bakarsanız, kadınlar zeki oldukları kadar, aynı zamanda hiçbir erkeğe nasip olmayacak derecede de duygusal varlıklardır. İşte kadınlar hakkında bildiğimiz bu hassas durum, belki de erkeklerin kurtuluş reçetesi sayılmalıdır. Eğer bir kadının güvenini sağladıysanız, Ona ne kadar bağlı ve sadık olduğunuzu hissettirdiyseniz, gerisi zaten çorap söküğü gibi geliyor. Eğer bir kadını mutlu etmek istiyorsanız, O'na istikrarlı bir şekilde sürprizler yapmayı ve hediyeler almayı düşünün! Kadınlara hediye, özel bir günü kutlamak için alınabileceği gibi, sıradan herhangi bir gün için de olabilir. Hatta aramızda kalsın, sebepsiz yere alınan hediyeler bayanları daha çok etkiler! Çünkü bu hediye O'na, ortada herhangi bir neden yokken, sırf  O'nu mutlu etmeyi düşündüğünüzü hissettirir.

Herhangi bir nedenden dolayı bir kadından özür dilemek veya kendinizi affettirmek mi istiyorsunuz? O halde O'na sevgi mesajları taşıyan hediyeler alın! Mesela çiçekler, kalpli çikolatalar bunun için ideal hediye seçimleridir! Kız arkadaşınıza sevginizi mi göstermek istiyorsunuz? Bu durumda yapılacak en güzel hareket, romantik hediyeler seçmek olacaktır. Ya da hayatınızdaki bayanın kendisini özel hissetmesini veya gözünüzde ne kadar değerli olduğunu göstermek mi istiyorsunuz? Bu durumda da zarif tasarımlara sahip aksesuarlar, üzeri taşlarla süslenmiş mücevherler, boynuna ya da bileğine yakışacak takı gibi hediyeler seçebilirsiniz.

İşte Kadınları En Çok Etkileyen Hediyeler


Tüm Zamanların En Güzel Hediyesi Çiçekler

Kadınlara çiçek
Kadınlar yüzyıllar boyunca hep çiçeklerle birlikte anılmışlardır. Gerçekten de kadınları çiçeklere benzetirsek hiç abartmış olmayız! Tıpkı çiçekler gibi kadınlar da ilgi ve sevgi olmadan yaşayamaz! Eğer bayanlara hediye listesi yapıyorsak, bu piramidin en tepesine çiçekleri yazmamız gerekiyor. Hayatınızdaki kadına nedenli ya da nedensiz yere, özel ya da sıradan günlerde her zaman çiçek hediye edebilirsiniz! Çiçekler, kadınların en beğendiği hediyelerin başında gelir. Küslükler, soğukluklar, dargınlık ve kırgınlıkların çözümü ve tatlıya bağlanması için çiçek bir numaralı hediyedir. Ayrıca, hatırlatmamıza gerek var mı bilemiyoruz ama, aldığınız çiçeğin üzerinde mutlaka kendi el yazınız ile sevimli aşk notları yazmayı unutmayın! 

Her Kadın Şık Olmak İster & Takı Hediyeleri

Kadına hediye
Kadınlar için şık ve alımlı görünmek, erkeklerin şık olma arzusundan hem çok farklıdır, hem de çok daha ötesindedir. Şık olmak, bir kadının yaşam biçimidir. Kadınlar günün 24 saati çekici ve özel görünmeyi isterler. Bu yüzden kadınlara alınabilecek en güzel hediyelerden biri de, zevkine ve beğenilerine hitap edecek zarif tasarımlı mücevherlerdir. Örneğin yüzük, kolye, bileklik, kol saati, küpe gibi. Sitemiz içerisinde bu tip hediyelerden bolca örnekler bulabilirsiniz. Örneğin Sevgiliye Hediye başlıklı yazımızda, içerisinde kişiye özel hazırlanan isim, isim baş harf yazılı romantik bir çok takı hediyeleri bulabilirsiniz!

Baştan Çıkartan Etkileyici Kokular & Kadınlara Parfüm Hediyesi

kadınlara özel hediyeler
Kadınlar için güzel görünmek kadar, akılda kalıcı olmak, iz bırakmak da çok önemlidir. Bunun da yolu, etkileyici kokulardan geçer. Bir kadına alınabilecek en güzel armağanlardan biri de, O'nun beğendiği, favori bulduğu marka parfümlerinden birini hediye etmektir. Eğer sevgilinizi çok iyi tanıyor ve hangi kokuları süründüğünü, hangi kokuları kendisine yakıştırdığını iyi biliyorsanız, O'na doğum günü hediyesi olarak hoş bir şişe tasarımı olan güzel bir parfüm hediye edebilirsiniz! Eğer kız arkadaşınızın ne tip kokulardan hoşlandığına tam olarak emin değilseniz, parfüm hediye etmek biraz sakıncalı olabilir. Ama ille de parfüm hediye etmek istiyorum diyorsanız, o halde internette bu konuda minik bir gezinti yaparak, hanımların en çok tercih ettiği kokuları araştırabilirsiniz!

Bayanlar İçin Güzellik Her şeydir & Kozmetik Hediyeleri  

bayana hediyeler
Kabul edelim ya da etmeyelim, kadınlar da bir "Star kumaşı" vardır. Bu yüzden her kadında bir parça megalomanlık mutlaka vardır. Çok mu mütevazi bir cümle oldu bu? O halde cümleyi yeniden düzenleyelim; Her kadın kendisini beğenir ve güzel görünmek ister. Hatta bu uğurda işi fazlasıyla abartanlar olduğunu da görüyoruz; Sürekli bıçak altına yatan ve estetik görünmek için vücudunun her noktasını düzeltmeye çalışanlar. Gerçekte kadınlar için güzel olmak, güzel görünmek her şey demektir. Bu yüzden kadınlara ne hediye alınır diye fellik fellik hediye araştırıyor ama bir şeyler bulamıyorsanız, size önerimiz kadınları en fazla mutlu edecek hediyelerden biri de hiç kuşkusuz ki kadın kozmetik ürünleridir. Sevgilinize yıl dönümü hediyesi olarak cilt bakım ürünleri, makyaj ürünleri satın alabilirsiniz. 

Kadınları Etkilemek için Çikolatanın Büyüleyici Lezzeti 

Kadınlara hediye önerileri
Tüm kadınlar, aşık olduğu, sevdiği erkek tarafından şımartılmaktan çok büyük bir haz ya da keyif duyar! Şımartılmak, bir bayanın kendisini özel hissetmesini sağlar! Kadınları şımartmanın en güzel yolu da, hiç kimsenin karşı koyamayacağı bir lezzet olan çikolatalardır. Sevgilinizle mutlu dakikalar geçirmek istiyorsanız, bunu çikolatalar ile tatlandırmaya çalışın! Çikolatanın, insanlarda mutluluk hormonunu tetiklediği göz önüne alınırsa, çikolatanın bir hediye olarak ne kadar isabetli bir tercih olacağı da kendiliğinden ortaya çıkmış oluyor. Dilerseniz sitemiz içerisinde yer alan birbirinden romantik çikolata modellerine buradan göz atabilirsiniz; Kişiye Özel Çikolatalar

Bayanlar İçin Hazırlanmış Romantik Hediye Sepetleri

Bayana Hediye
Kadınların romantizmden ne derece etkilendiğini hepimiz çok iyi biliyoruz! Bu yüzden romantik sayılabilecek her şey, onları mutlu etmeye, özel hissettirmeye yeter de artar bile! Üstelik, hem göze, hem kalbe hitap eden ve üzeri tüllerle, kurdelelerle süslenmiş şahane bir hediye sepetiyse bu, daha da etkileyici olur! Özel günlerde sevgilinizi mutlu edecek güzel bir hediye arayışınız varsa, tercihinizi romantik hediyelerden yana kullanabilirsiniz! Neden özellikle hediye sepetleri önerdiğimiz konusuna gelince; Birincisi, hediye sepeti, içerisinde birbiriyle uyumlu hediyelerden kombine edilerek hazırlanır. İkincisi ise, süslemeleri ile dikkat çekici olduğu için, gözlere de hitap eder. Sitemiz içerisinde yer alan romantik hediyelere bakmak isterseniz, bu linke tıklayabilirsiniz; Sevgiliye Romantik Hediyeler

Her Kadın Kendisine Verilen Değeri Hediyede Görmek İster

Bayana hediye
Hayatım beni ne kadar seviyorsun? bir bayanın erkek sevgilisine en fazla yönelttiği sorulardan biridir bu! Aslında bu sorunun içerisinde şöyle bir anlam da vardır;" Benim için neleri göze alırsın?","Benim için neleri feda edersin?" Kadınlar, kendilerini güvende hissetmek isterler. Hayatındaki erkek tarafından her an, korunduğunu, değer verildiğini bilmek isterler. Bir de her kendisine kadın pahalı hediyelerden satın alınmasını ister! Belki de, bu şekilde kendisine ne kadar değer verildiğini görmek ister! Eşinize, sevgilinize, her zaman olmasa da mutlaka yıl içerisinde en az bir kez pahalı bir hediye almanızı tavsiye ediyoruz! Bu ne olabilir mesela? Güzel bir yüzük, değerli bir kolye ya da teknolojik ürünleri ( iPad, iPhone, Samsung Cep Telefonu) olabilir.

Yeteneğinizi Konuşturun & Kadınlara El Yapımı Hediyeler

Bayana hediye
Kadınlar, hayatındaki erkeğin kendisine duyduğu sevgiyi, vermiş olduğu emekle ölçerler! Siz de birazcık emek vererek, daha çok yeteneğinizi konuşturarak, sevgilinize el yapımı hediyeler tasarlayabilirsiniz! Çünkü para ödemek ve O'nun için beğendiğiniz hediyeyi satın almak, işin en kolay tarafı! Ama eğer bir yeteneğiniz varsa, sevgiliniz için kendi ellerinizle güzel bir hediye tasarlamak isterseniz, bunun yaratacağı mutluluk paha biçilemez! Kız arkadaşınıza kendi ellerinizle kek yapabilirsiniz mesela. Kendi el yazınız ile yazdığınız romantik mektubu, içerisinde deniz kumu, deniz taşları bulunan bir şişe içerisinde sunabilirsiniz mesela! O'nun kara kalem portre resmini yapabilirsiniz yine! O'nun fotoğraflarından, etrafı ahşapla çevrili şık bir tablo hazırlayabilirsiniz mesela!

Kadınların Kalbini Fethedecek Romantik Sürprizler

Bayana sürpriz hediye
Kadınlar sürprizlere bayılır. Bir kadının iç dünyasında başka hiçbir şey romantik bir sürpriz kadar etkileyici ve mutluluk verici olamaz! Sevgilinize, mutlaka ama mutlaka çeşitli aralıklarla romantik sürprizler yapmaya çalışın! Hatta öyle yapın ki, bir sonraki sürprizinizi iple çeksin! "Acaba bu sefer ne yapacak?" diye düşünsün! İlişkinize heyecan katacak minik sürprizler yapmaktan kesinlikle kaçınmayın! Bu bir ilişkinin olmazsa olmazıdır. Örneğin durduk yere, sevgilinizi romantik bir akşam yemeğine çıkartın! Sebepsiz yere eşinize güzel bir sürpriz yapıp, yatak odanızı güllerle, mumlarla donatın! Eşinize sürpriz yapıp, baş başa tatile çıkın! Sevgilinizi plansız programsız sinemaya, tiyatroya ya da bir gösteriye götürün! Sürpriz bir şekilde çeşitli aktivitelere katılın mesela! Eğer sevgilinize yapılabilecek sürprizler konusunda fikir istiyorsanız, sitemiz içerisinde yer alan Sevgiliye Sürprizler başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Bayana Verilebilecek Anlamlı Hediyeler

kadınlara hediye
Bayan sevgilinize hem anlamlı, hem orijinal, hem de etkileyici bir armağan düşünüyorsanız, kara kalem portre resim düşünülebilecek en iyi seçeneklerden biri. İster sadece sevgilinizin resmini çizdirin, ister yan yana olduğunuz bir fotoğrafı karakalem resim olarak hazırlatın! Portre Resim Siparişleri ile ilgili detaylı bilgi istiyorsanız, sitemiz içerisinde yer alan, Karakalem Resim Siparişi yazımıza göz atabilirsiniz!

Sevgilinizi Şaşırtacak En İlginç Hediyeler 

bayanlar için şaşırtıcı hediyeler
Bayanları etkilemek için bazen, alışılmış hediyeler dışında yani ezber bozacak nitelikte ilginç hediyeler seçmek de olabilecek en iyi hediye tercihidir. Kız arkadaşınıza, eşinize, doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi ya da yılbaşı hediyesi olarak alışılmışın dışında, sıra dışı hediyeler vererek O'nu şaşırtabilirsiniz. Eğer bu hediyeler nelerdir diye merak ediyorsanız, bu başlığa tıklayabilirsiniz; İlginç Hediyeler

Sevgiliye hediye fikirleri

Yorum Gönder

 
Top